Krajalnice

Piękne krojenie to wbrew pozorom bardzo trudna umiejętność. O ile jeszcze chleb można pokroić w miarę równo nawet nie będąc super kucharzem, o tyle krojąc wędlinę, ser czy warzywa na sałatkę zwykle musimy się nieco natrudzić, by kroić równe i eleganckie plasterki. Nie trzeba jednak się tak męczyć...
Piękne krojenie to wbrew pozorom bardzo trudna umiejętność. O ile jeszcze chleb można pokroić w miarę równo nawet nie będąc super kucharzem, o tyle krojąc wędlinę, ser czy warzywa na sałatkę zwykle musimy się nieco natrudzić, by kroić równe i eleganckie plasterki. Nie trzeba jednak się tak męczyć, bo wystarczy kupić krajalnicę, a równiutkie plasterki staną się w naszym domu codziennością.
Proponujemy krajalnice do użytku domowego – niewielkich rozmiarów, ale mających duże możliwości. Dzięki regulacji szerokości krojenia dobierzesz odpowiedni rozmiar zarówno do pajd chleba, które chcesz podać ze smalcem, jaki cienkich plasterków żółtego sera czy wędliny. Dzięki temu półmisek z wędlinami na Twojej imprezie będzie wyglądał jak z najlepszej restauracji.
Znajdziesz u nas również krajalnice do warzyw, które są wspaniałą przystawką do robota kuchennego ETA. Taka szatkownica jest niezastąpiona, jeśli potrzebujesz utrzeć na tarce warzywa. Masz do wyboru różne rodzaje sitek, dzięki czemu możesz dopasować rozmiar krojenia do potrzeb. Ucieranie marchewki do surówki czy ziemniaków na placki nigdy nie było łatwiejsze.
Zobacz jak wiele możliwości drzemie w takiej małej maszynie. Krajalnice od lat podbijają serca pań i panów, a ich niewielkie rozmiary sprawiają, że znajdzie się na nie miejsce nawet w niewielkiej kuchni. Pomyśl, gdzie postawisz ją u siebie? Może obok lodówki, a może na głównym blacie roboczym? Wybierz to miejsce, w którym najczęściej używasz deski do krojenia – teraz Twoją deską będzie krajalnica.
Czytaj więcej
There is 1 product.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Cena: 219,00 zł

    Krajalnica elektryczna MPM ułatwiająca codzienną pracę w kuchni. tarcza tnąca wykonana z wytrzymałej stali szlachetnej płynna regulacja grubości krojenia gumowe nóżki antypoślizgowe

    Cena: 219,00 zł
    Oczekiwanie na dostawę
    niedostępny Podgląd
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji