Newsletter

Maszynki do mielenia

Z czym kojarzą Ci się Włochy? Dla nas jest to kraj świeżo parzonej kawy: cappuccino z przepyszną mleczną pianką, latte lub espresso oraz makaronów, które można jeść na tysiąc sposobów. To właśnie one pozostają w pamięci po powrocie z wakacji we Włoszech. Teraz jednak takie aromaty nie muszą kojarzyć się tylko z wakacyjnymi wojażami, bo doskonałą...
Z czym kojarzą Ci się Włochy? Dla nas jest to kraj świeżo parzonej kawy: cappuccino z przepyszną mleczną pianką, latte lub espresso oraz makaronów, które można jeść na tysiąc sposobów. To właśnie one pozostają w pamięci po powrocie z wakacji we Włoszech. Teraz jednak takie aromaty nie muszą kojarzyć się tylko z wakacyjnymi wojażami, bo doskonałą świeżo mieloną kawę i makarony ręcznej roboty możesz zaprosić do swojego domu. Jak to zrobić?
Polecamy młynki do kawy, dzięki którym zapach świeżo mielonej kawy zagości w Twoim domu na zawsze. Możesz wybrać młynek do kawy udarowy lub żarnowy. Możesz również wybrać młynek 2w1, w którym nie tylko zmielisz kawę, ale również rozdrobnisz orzechy czy zioła. Wybierając młynek żarnowy dołączasz do elity smakoszy kawy. Masz bowiem możliwość wyboru jednego z 17 stopni grubości mielenia kawy, dzięki czemu możesz inaczej zmielić kawę do espresso, a inaczej do latte. Z takim młynkiem przygotujesz w domowym zaciszu kawę jak w najlepszej włoskiej kawiarni.
A gdy już nacieszysz się przepyszną i aromatyczną kawą, to zastanów się, na jaki makaron masz dzisiaj ochotę. Możesz wybrać wykrojniki do makaronu o różnych kształtach. Dzięki nim przygotujesz w domu wspaniałe tagliatelle, lasagne czy trenette. Możesz również skorzystać z całego zestawu nakładek do robota kuchennego ETA, dzięki którym dopasujesz rodzaj makaronu do zachcianek danego dnia. Potem pozostanie tylko wybór sosu: może to będzie typowe bolognese, carbonara, a może masz pomysł na własne dodatki do domowego makaronu?
Więcej
Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów