Multicookery

Co jest jednym z najbardziej deficytowych towarów XXI wieku? Oczywiście czas. To właśnie na jego brak skarżymy się najczęściey, jak go wykorzystamy. Z pomocą przychodzą nam jednak nowinki technologiczne, które znacznie przyspieszają czas wykonywan...
Co jest jednym z najbardziej deficytowych towarów XXI wieku? Oczywiście czas. To właśnie na jego brak skarżymy się najczęściej i to właśnie jego nie da się kupić. Każdy z nas ma do dyspozycji tyle samo czasu i to od nas zależy, jak go wykorzystamy. Z pomocą przychodzą nam jednak nowinki technologiczne, które znacznie przyspieszają czas wykonywania niektórych rzeczy. Do takich właśnie sprzymierzeńców należą multicookery.
Multicookery to urządzenia kuchenne wielofunkcyjne, które mogą zastąpić szereg innych urządzeń kuchennych. Mogą zastąpić między innymi kuchenkę, piekarnik, kuchenkę mikrofalową, maszynę do pieczenia chleba, parowar. Poszczególne urządzenia różnią się między sobą możliwościami, programami i pojemnością, ale łączy je jedno – przyspieszają i ułatwiają codzienne przygotowywanie posiłków.
Dzięki programom można ustawić automatyczne przygotowanie potraw, które wymagają różnej temperatury w trakcie gotowania. Urządzenie samo będzie pilnowało czasu i temperatury, a my w tym czasie będziemy mogli zająć się czymś zupełnie innym. Nie będziemy ryzykować kipienia czy przypalenia, a do umycia będziemy mieli jedną misę, zamiast całej sterty garnków i przypalonej kuchenki.
Multicookery mają również możliwość programowania. Dzięki niej możemy wrzucić do urządzenia wszystkie składniki, a ono samo włączy się o określonej godzinie. Wracając do domu nie będziemy musieli rzucać się w wir gotowania, a jedynie rozłożymy talerze i zjemy przygotowany w urządzeniu posiłek. Można więc powiedzieć, że multicooker to taka elektryczna gosposia na etacie.
Czytaj więcej
There is 1 product.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Cena: 1 199,99 zł

    Wielofunkcyjne Urządzenie Kuchenne MFC2000 ELDOM - PERFECT MIX. Przygotuj potrawy dla całej rodziny z Perfect Mix: ·        Sieka ·        Rozdrabnia ·        Mieli ·        Blenduje ·        Ubija ·        Gotuje ·        Gotuje na parze ·        Smaży ·        Wyrabia ciasta

    Cena: 1 199,99 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji