Opiekacze

Ciepłe kanapki to świetny sposób na urozmaicenie codziennego menu. Lubią je mali i duzi, a każdy z pewnością znajdzie swoją ulubioną wersję. Teraz kanapki na ciepło nie muszą kojarzyć się z podróżami czy długimi zakupami w centrach handlowych. Możesz je przygotować również w domu, wykorzystując o...
Ciepłe kanapki to świetny sposób na urozmaicenie codziennego menu. Lubią je mali i duzi, a każdy z pewnością znajdzie swoją ulubioną wersję. Teraz kanapki na ciepło nie muszą kojarzyć się z podróżami czy długimi zakupami w centrach handlowych. Możesz je przygotować również w domu, wykorzystując opiekacze.
Opiekacze to urządzenia elektryczne, dzięki którym w prosty sposób przygotujesz ciepłe sandwiche. Wystarczą dwie kromki chleba, najlepiej tostowego, ulubione dodatki: ser, szynka, warzywa i chwila oczekiwania. I już możesz cieszyć się pyszną kanapką, która świetnie rozgrzeje w zimowy poranek czy wieczór.
Ciepłe kanapki z opiekacza świetnie sprawdzają się również podczas domowych imprez. Możesz podać je w trakcie kinderbalu, rodzinnej imprezy czy spontanicznej kolacji ze znajomymi. Nie wymagają wyszukanych dodatków, a dają szerokie pole do popisu. Możesz zrobić nawet konkurs na najbardziej odjechaną kanapkę z opiekacza. Ciekawe czy wygra taka z najdziwniejszym zestawieniem składników czy z największą ich ilością.
Jak widzisz opiekacz do kanapek to świetny sposób na urozmaicenie posiłków na co dzień i od święta. Wybierz który z naszych opiekaczy będzie najlepszy dla Twojej rodziny – XL, a może 3 w 1, który pozwoli również przygotować przepyszne gofry i kanapki typy panini. Wybór tego ostatniego ucieszy nie tylko kanapkożerców, ale i łasuchów, którzy nie ominą żadnej budki z goframi. Mając opiekacz 3 w 1 zadowolisz całą rodzinę i oszczędzisz miejsce w kuchni. Czy można chcieć więcej?
Czytaj więcej
Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów