Parowary i kombiwary

Wyobraź sobie, że w Twojej kuchni zamiast kilku czy kilkunastu urządzeń kuchennych jest jedno, które zastępuje je wszystkie. W dodatku urządzenie to gotuje zdrowo, dzięki czemu Twoja waga w końcu ruszyła w dół, a szczuplejąca sylwetka zaczyna być zauważona nie tylko przez Ciebie, ale i przez Twoj...
Wyobraź sobie, że w Twojej kuchni zamiast kilku czy kilkunastu urządzeń kuchennych jest jedno, które zastępuje je wszystkie. W dodatku urządzenie to gotuje zdrowo, dzięki czemu Twoja waga w końcu ruszyła w dół, a szczuplejąca sylwetka zaczyna być zauważona nie tylko przez Ciebie, ale i przez Twoje otoczenie. A teraz usiądź wygodnie i poznaj parowary i kombiwary, bo to właśnie z ich pomocą marzenie to może się ziścić.
Kombiwar to urządzenie, które pod niepozornym wyglądem kryje ogrom możliwości. Możesz w nim rozmrażać, gotować, piec, smażyć bez tłuszczu i grillować. Wszystko to przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych, których obecność jest tak ważna dla naszego zdrowia. Mając kombiwar nie musisz martwić się, że przygotowując potrawy tracisz witaminy i składniki mineralne, bez których nie ma mowy o zachowaniu zdrowia i smukłej sylwetki.
Gotując w kombiwarze zadbasz jednak nie tylko o zdrowie swoje i całej rodziny, ale również zaoszczędzisz na rachunkach za prąd czy gaz. Urządzenie to jest bowiem energooszczędne i do przygotowania potraw zużywa bardzo mało energii. Teraz schudniesz nie tylko Ty, ale również spadną Twoje rachunki, bo zamiast korzystać z kilku innych urządzeń elektrycznych użyjesz tego jednego.
Dzięki niewielkim rozmiarom kombiwar zmieści się w każdej kuchni, a wygoda jego stosowania sprawi, że stanie się najważniejszym sprzętem kuchennym. Teraz to on będzie gotował dla całej rodziny, a Ty będziesz się cieszyć, że Twoi domownicy jedzą nie tylko smacznie, ale i zdrowo.
Czytaj więcej
There is 1 product.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Cena: 209,90 zł

    Kombiwar halogenowy MKO-01 to urządzenie, które za pomocą gorącego powietrza gotuje i piecze bez konieczności dodawania tłuszczu. przyrządzanie potraw bez tłuszczu regulowany czas pieczenia funkcja samodzielnego czyszczenia pojemność 19l

    Cena: 209,90 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji