Suszarki do warzyw i owoców

Specjaliści od żywienia nieustannie zachęcają nas do spożywania warzyw i owoców. To właśnie one są niezastąpionym źródłem witamin i minerałów, w dodatku najlepiej przyswajalnych. W codziennej diecie powinny się znaleźć jako dodatek do każdego posiłku, dlatego warto poszukiwać sposobów na urozmaic...
Specjaliści od żywienia nieustannie zachęcają nas do spożywania warzyw i owoców. To właśnie one są niezastąpionym źródłem witamin i minerałów, w dodatku najlepiej przyswajalnych. W codziennej diecie powinny się znaleźć jako dodatek do każdego posiłku, dlatego warto poszukiwać sposobów na urozmaicenie formy ich spożywania.
Owoce i warzywa możemy jeść w różnych formach. Można zjadać owoce i warzywa świeże, gotowane, pieczone, ale również suszone. Możemy oczywiście kupić gotowe suszone owoce, ale często niestety z dodatkiem konserwantów. Z tego powodu warto sięgnąć po domowe suszarki do warzyw i owoców i przygotować zdrowe przekąski samodzielnie.
Do suszenia nadają się szczególnie jabłka, gruszki, banany, morele czy truskawki. Suszarkę możemy również wykorzystać do suszenia grzybów, ziół czy kwiatów. Zbierając je samodzielnie, a następnie susząc, mamy pewność, że są zdrowe i nie zawierają żadnych zbędnych dodatków poprawiających co prawda smak, ale nie pozostających bez wpływu na naszetaktak zdrowie.
Suszarki do owoców są kilkupoziomowe. W tym samym czasie możemy więc przygotować całkiem sporą porcję warzywnych lub owocowych chipsów. Regulacja stopnia suszenia pozwala wybrać ten odpowiedni do suszonego produktu oraz dopasowany do naszych preferencji. Jedni wolą bardziej chrupiące, a inni nieco bardziej soczyste. Dzięki domowej suszarce każdy może przygotować sobie zdrową przekąskę zgodnie z upodobaniami i wie na pewno, że jest to produkt w 100% naturalny. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia.
Czytaj więcej
There is 1 product.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji