Wyciskarki do owoców

Od lat mówi się, że zdrowie jest najważniejsze i coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie zdrowego stylu życia. Siłownie pękają w szwach, w ulicznych biegach startują tysiące osób, a plany treningowe sprzedają się jak świeże bułeczki. Życie w stylu fit to jednak nie tylko aktywność fizyczna,...
Od lat mówi się, że zdrowie jest najważniejsze i coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie zdrowego stylu życia. Siłownie pękają w szwach, w ulicznych biegach startują tysiące osób, a plany treningowe sprzedają się jak świeże bułeczki. Życie w stylu fit to jednak nie tylko aktywność fizyczna, ale również odpowiednia dieta. Mamy tu na myśli dietę zrównoważoną, w której ważną rolę pełnią owoce i warzywa oraz zrobione z nich i modne ostatnio zielone koktajle.

Nic tak nie pobudza do działania jak dawka witamin i minerałów pochodząca z zielonych roślin. Do zrobienia koktajlu potrzebny jest blender do owoców, w którym w ciągu zaledwie kilkunastu sekund przygotujesz sobie odżywczy koktajl owocowo-warzywny. Zauważ, że do niektórych blenderów dołączone są również pojemniki UltraMaxx, w których przygotowany napój możesz zabrać ze sobą do pracy czy na uczelnię.

Jeśli wolisz świeżo wyciskane soki, to proponujemy wyciskarki do owoców. Jeśli lubisz sok z marchewki, buraka czy jabłek, to najlepiej się sprawdzi sokowirówka. Jeśli zaś preferujesz sok z owoców cytrusowych, to sięgnij po wyciskach do cytrusów. Taki świeży sok, czy to marchewkowo-jabłkowy, czy pomarańczowy do śniadania z pewnością doda energii na cały dzień.

Pamiętaj o tym, że zdrowa dieta to taka, w której do każdego z 5 posiłków spożywasz warzywa i owoce. Mając mikser do owoców możesz sobie urozmaicać dodatki, tworząc smaczne i zdrowe koktajle. Jesteśmy przekonani, że jeśli chcesz być fit, to musisz go mieć. Przyjrzyj się naszej ofercie i powiedz, który wybierasz dla siebie?

Czytaj więcej
Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów