Do końca tygodnia
darmowej dostawy pozostało

Wypiekacze do chleba

Wyobraź sobie, że budzisz się rano i czujesz zapach świeżo pieczonego chleba. Idziesz do kuchni, a tam na stole czeka już pachnący i chrupiący bochenek, w którym nie ma żadnych sztucznych dodatków i ulepszaczy. Masz pewność, że to co zjesz jest zdrowe, a ten wspaniały zapach, który unosi się w ca...
Wyobraź sobie, że budzisz się rano i czujesz zapach świeżo pieczonego chleba. Idziesz do kuchni, a tam na stole czeka już pachnący i chrupiący bochenek, w którym nie ma żadnych sztucznych dodatków i ulepszaczy. Masz pewność, że to co zjesz jest zdrowe, a ten wspaniały zapach, który unosi się w całym domu, motywuje Cię do wstawania. A co powiesz na to, by to marzenie stało się rzeczywistością? Byłoby cudownie, prawda?

Nie martw się, nie namawiamy Cię do tego, byś co rano pędził do najbliższej piekarni po świeże pieczywo. Teraz możesz mieć mini piekarnię w swojej kuchni. Wystarczy, że kupisz automatyczny wypiekacz do chleba, który na zawsze rozwiąże problem zakupów pieczywa do domu.

Maszyna do chleba wyrobi za Ciebie ciasto i upiecze chleb. Masz wpływ na rodzaj mąki, z której chleb zostanie upieczony oraz pozostałe składniki ciasta. Nie musisz jeść dostępnego w każdej piekarni chleba pszennego czy pszenno-żytniego. Możesz również jeść chleb z mąki orkiszowej, owsianej, kukurydzianej. To szczególnie ważne dla osób na diecie bezglutenowej, które mają czasem problem z zakupem pieczywa dla siebie, oraz tych, którzy chcą wiedzieć, co jedzą.

Automaty do wypieku chleba mają możliwość ustawienia czasu pieczenia. To właśnie dzięki temu możesz ustawić wypiekacz tak, by rano, do śniadania, mieć chrupiący i ciepły chlebek. Co więcej, niektóre automaty mają szereg dodatkowych funkcji, jak np. przygotowywanie konfitur czy jogurtów. Przyjrzyj się uważnie naszej ofercie i wybierz model, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Czytaj więcej
There is 1 product.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Poprzednia cena: 499,90 zł
  Cena promocyjna: 449,90 zł

  Wszechstronne urządzenie do wypieku chleba, które umożliwia wybór aż 11 programów pieczenia. - wybór rozmiaru chleba - 11 programów pieczenia chleba - możliwość pieczenia ciasta i przygotowywania konfitur - opcja wypieku chleba bezglutenowego

  Poprzednia cena: 499,90 zł
  Cena promocyjna: 449,90 zł
  - 10%
  Promocja
  W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji