Akcesoria i części do AGD

Czy Ty również należysz do osób, które lubią usprawniać swoje życie? Czy lubisz próbować nowych rzeczy, ale niekoniecznie chcesz rozstawać się z tymi, które już posiadasz? Jeśli tak, to wspaniale, bo mamy dla Ciebie części do AGD pomagające poprawić funkcjonalność urządzeń, które już posiadasz. ...

Czy Ty również należysz do osób, które lubią usprawniać swoje życie? Czy lubisz próbować nowych rzeczy, ale niekoniecznie chcesz rozstawać się z tymi, które już posiadasz? Jeśli tak, to wspaniale, bo mamy dla Ciebie części do AGD pomagające poprawić funkcjonalność urządzeń, które już posiadasz.

Możesz u nas znaleźć maszynkę do mielenia mięsa, która pasuje do robota kuchennego ETA. Dzięki niej nie będziesz już skazany na zakup gotowego mięsa mielonego, w którym nie wiadomo co jest. Teraz wybierzesz sobie piękny kawałek mięsa w sklepie, a w domu szybko i prosto zmielisz go przy użyciu maszynki. Przyda się ona zresztą nie tylko do mielenia mięsa na kotlety czy do spaghetti, ale również do przygotowania domowego pasztetu, który zachwyci podniebienia Twoich najbliższych.

Mamy dla Ciebie również przystawki do robienia makaronu, montowane na maszynce do mięsa. Dzięki nim będziesz mógł przygotować pyszny domowy makaron i przypomnieć sobie smak dzieciństwa, gdy w domu u babci mogłeś go jeść co niedzielę. Nie musisz jednak ograniczać się do robienia makaronu do rosołu, ale możesz wybrać przystawkę do papardelle czy spaghetti i potem podać je z ulubionym sosem.

A jeśli jeszcze Ci mało, to przyjrzyj się przystawce do szatkowania. To z jej pomocą potniesz na mniejsze lub większe wiórki marchewkę, buraczki czy inne warzywa. Świetnie nada się również do krojenia w plasterki, np. ogórka na mizerię.

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Przejrzyj ją i wybierz akcesoria do AGD, które przydadzą Ci się najbardziej.

Czytaj więcej
There are no products in this category