Hantle

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę i ćwiczysz w domu? Znudziły Ci się już zwyczajne wymachy nogami i rękami i masz ochotę na zmiany w systemie ćwiczeń? Mamy dla Ciebie hantle, dzięki którym Twoje ćwiczenia będą bardziej efektywne i ćwiczenia przyniosą zdecydowanie wzmocnią mięśnie. Oferujemy zestaw...

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę i ćwiczysz w domu? Znudziły Ci się już zwyczajne wymachy nogami i rękami i masz ochotę na zmiany w systemie ćwiczeń? Mamy dla Ciebie hantle, dzięki którym Twoje ćwiczenia będą bardziej efektywne i ćwiczenia przyniosą zdecydowanie wzmocnią mięśnie.

Oferujemy zestaw hantli o różnym kształcie i różnej wadze. Możesz wybierać hantle sześciokątne lub okrągłe. Mamy w ofercie również hantle z rzepem, który umożliwia ich przypięcie do dłoni, co ułatwia wykonywanie ćwiczeń. Znajdziesz także u nas kettlebell o różnej wadze, który ma nieco inny środek ciężkości niż hanlte i dlatego wymaga większego zaangażowania mięśni podczas ćwiczeń. Polecamy go bardziej zaawansowanym ćwiczącym.

Hantle świetnie nadają się do gimnastyki ogólnorozwojowej, ćwiczeń typu fitness, rehabilitacji lub jogi. Doceniają je szczególnie ci, którzy chcą wzmocnić górne partie swojego ciała, w tym ramiona i klatkę piersiową. Ćwiczenia z obciążeniem zmuszają mięśnie do bardziej intensywnej pracy i pomagają osiągać lepsze i bardziej widoczne efekty.

W naszym sklepie znajdziesz hantle winylowe, które przyciągają atrakcyjną kolorystyką i są łatwe do utrzymania w czystości. Początkującym, którzy jeszcze nigdy nie ćwiczyli z obciążeniem, proponujemy hantle 1kg kub hantle 2kg. Dla bardziej zaawansowanych oferujemy hantle 3kg i hantle 4 kg, a najbardziej zapaleni sportowcy zapewne docenią hantle 5kg. Każdy zestaw hantli dostępny jest w różnych kolorach, a kolorystyka jest zależna od wagi.

Czytaj więcej
Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów