Rowery i trenażery treningowe

Chcesz zacząć ćwiczyć, ale ciągle odkładasz to do jutra? W ten sposób nigdy nie pozbędziesz się dodatkowych kilogramów, a jutządzenie orbitrek. Mając w domu rowerek stacjonarny lub orbitrek nie będziesz mieć wymówki, że pogoda nie taka jak trzeba ...

Chcesz zacząć ćwiczyć, ale ciągle odkładasz to do jutra? W ten sposób nigdy nie pozbędziesz się dodatkowych kilogramów, a jutro nie nadejdzie nigdy! Dlatego już dziś zrób pierwszy krok i kup jeden z rowerów treningowych lub urządzenie orbitrek.
Mając w domu rowerek stacjonarny lub orbitrek nie będziesz mieć wymówki, że pogoda nie taka jak trzeba i że grafik w klubie fitness Ci nie pasuje. Teraz możliwość ćwiczenia będzie na wyciągnięcie ręki. Będziesz mógł ćwiczyć w dowolnym momencie, nawet podczas oglądania ulubionego serialu w telewizji. Połączysz przyjemne z pożytecznym, a to co się będzie działo z Twoim ciałem na pewno pozytywnie Cię zaskoczy.
Dostępne u nas urządzenia do ćwiczeń pomagają wzmocnić mięśnie całego ciała. Możesz wybrać rower magnetyczny tradycyjny lub poziomy. Jest to świetna alternatywa dla osób, które mają problemy z kręgosłupem. Każdy z rowerów jest wyposażony w regulator obciążenia, dzięki czemu możesz wybrać, czy chcesz pędzić po szosie, czy wjeżdżać pod górę. Rower policzy czas, prędkość, dystans oraz spalone kalorie. Dzięki niemu trening cardio będzie efektywny i szybko zobaczysz, jak tłuszcz zamienia się w mięśnie.
A jeśli chcesz mocniej popracować nad mięśniami górnych partii ciała, to wybierz urządzenie typu wioślarz. Wiosłując wzmocnisz nie tylko ramiona, ale również mięśnie klatki piersiowej oraz brzucha. Trening wioślarski pomoże również mięśniom ud, a dzięki regularnym ćwiczeniom nie tylko poprawisz kondycję całego ciała, ale przede wszystkim będziesz wspaniale wyglądać.

Czytaj więcej
Jest 25 produktów.
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
 • Cena: 44,99 zł

  Bi pedaler - komputer do przyrządu treningowego Bi Pedaler

  Cena: 44,99 zł
  W magazynie
 • Cena: 299,00 zł

  Bi Pedaler - sprzęt do ćwiczeń dla osób w każdym wieku. łatwy i komfortowy dla osób w każdym wieku różne poziomy obciążenia 6 różnych wysokości dla rąk i nóg

  Cena: 299,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 915,00 zł

  Wioślarz ZM1502 HMS to nowoczesny przyrząd służący do kompleksowego rozwijania górnych i dolnych partii mięśniowych. Solidna budowa i estetyczne wykończenie są gwarancją inspirujących doświadczeń w trakcie pracy nad pożądaną sylwetką ciała.

  Cena: 915,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 1 065,00 zł

  Wioślarz ZM1801 HMS to uniwersalny przyrząd, który poza standardowym wiosłowaniem pozwala na ćwiczenie górnych i dolnych partii mięśniowych.

  Cena: 1 065,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 895,00 zł

  Orbitrek magnetyczny H9249 HMS to kultowy model cieszący się ogromną popularnością. Duże koło zamachowe oraz stabilna konstrukcja zapewnią długie i bezawaryjne użytkowanie. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i poprawy wydolności organizmu.

  Cena: 895,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 1 295,00 zł

  H0103 HMS to orbitrek magnetyczny, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon lub tablet bezpłatną aplikację DelighTech Fitness APP, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

  Cena: 1 295,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 1 545,00 zł

  H8602i HMS to orbitrek magnetyczny, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon lub tablet bezpłatną aplikację iConsole+, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

  Cena: 1 545,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 2 175,00 zł

  H1830i HMS to orbitrek magnetyczny, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon lub tablet bezpłatną aplikację DelighTech Fitness APP, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

  Cena: 2 175,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 675,00 zł

  Rower poziomy model R9203 HMS to supernowoczesna konstrukcja przeznaczona do treningu cardio. Wygoda i komfort podczas ćwiczeń jest możliwa dzięki zastosowaniu konstrukcji leżącej. Dodatkowy komfort jazdy na rowerze R9203 HMS gwarantuje szeroki zakres oporu magnetycznego, którego regulacja sprawia, że rower ten jest doskonały zarówno dla początkujących...

  Cena: 675,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 1 595,00 zł

  R6800i HMS to poziomy rower magnetyczny, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon lub tablet bezpłatną aplikację DelighTech Fitness APP, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

  Cena: 1 595,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 475,00 zł

  M0488 HMS to rowerek treningowy z oporem magnetycznym, który stanowi idealne rozwiązanie dla każdego.Dzięki zastosowaniu magnetycznego systemu oporu ćwiczenia nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu w wykonywaniu codziennych czynności. Czytelny komputer z prostą obsługą pozwala na łatwą kontrolę wielu funkcji. Wygodne pokrętło powala łatwo...

  Cena: 475,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 699,00 zł

  Rower magnetyczny M9239V HMS to solidny i wytrzymały sprzęt treningowy do użytku domowego. Funkcjonalny i nowoczesny komputer zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu. Odpowiednio ciężkie koło zamachowe, regulacja oporu, komfortowe, regulowane siodełko, wygodne pedały z regulowanymi paskami, to tylko niektóre elementy, które zapewnią...

  Cena: 699,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 699,00 zł

  Rower magnetyczny M9239 HMS to solidny i wytrzymały sprzęt treningowy do użytku domowego. Funkcjonalny i nowoczesny komputer zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu. Odpowiednio ciężkie koło zamachowe, regulacja oporu, komfortowe, regulowane siodełko, wygodne pedały z regulowanymi paskami, to tylko niektóre elementy, które zapewnią...

  Cena: 699,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 785,00 zł

  M9239i HMS to rower magnetyczny wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon lub tablet bezpłatną aplikację iBiking+, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

  Cena: 785,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 699,00 zł

  M2218 HMS to rower magnetyczny, skierowany do osób poszukujących uniwersalnego urządzenia do codziennego treningu. Jego atrakcyjny wygląd i solidne wykonanie dają gwarancję niezawodności i trwałości.

  Cena: 699,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 1 035,00 zł

  M9239P HMS Premium to elektroniczna wersja sprawdzonego i kultowego modelu M9239. Nowy model to jeszcze solidniejszy i jeszcze bardziej wytrzymały sprzęt treningowy do użytku domowego. Wyposażony został w większe koło zamachowe o wadze 9 kg oraz komputer z dotykowym wyświelaczem typu „TOUCH PANEL” wraz z 21 programami treningowymi.

  Cena: 1 035,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 1 075,00 zł

  M0410 HMS to rower magnetyczny, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon lub tablet bezpłatną aplikację iConsole+, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

  Cena: 1 075,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 1 365,00 zł

  M8601i HMS to rower magnetyczny, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon lub tablet bezpłatną aplikację iConsole+, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

  Cena: 1 365,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 1 595,00 zł

  M1820i HMS to rower magnetyczny, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu z systemem Android lub iOS. Dzięki temu żytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji DelighTech Fitness APP. Software gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu oraz dostarcza niepowtarzalnych wrażeń przy pomocy map Google.

  Cena: 1 595,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 395,00 zł
  New

  Domowy przyrząd do ćwiczeń całego ciała. Łączy w sobie cechy kultowego urządzenia do ćwiczenia mięśni brzucha oraz rowerku pneumatycznego.  Urządzenie do ćwiczeń w domu  Połączenie urządzenia do ćwiczenia mięśni brzucha z rowerkiem pneumatycznym  Ćwiczysz wiele partii mięśniowych jednocześnie

  Cena: 395,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 199,00 zł
  New

  Urządzenie fitness do efektywnego treningu całego ciała. Do ćwiczenia wszystkich partii ciała Wygodny do przechowywania Solidna i wytrzymała konstrukcja

  Cena: 199,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 1 485,00 zł

  SW8902 HMS to rower spiningowy, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon bezpłatną aplikację iBiking+, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

  Cena: 1 485,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 1 765,00 zł

  SW8923 HMS to rower spiningowy, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon bezpłatną aplikację iBiking+, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki.

  Cena: 1 765,00 zł
  W magazynie
 • Cena: 245,00 zł
  New

  Sky Crunch to urządzenie przeznaczone do treningu całego ciała. Poprzez zastosowanie specjalnej konstrukcji jednocześnie możesz ćwiczyć wiele partii mięśni, dzięki czemu trening jest jeszcze bardziej skuteczny. zastępuje wiele rodzajów ćwiczeń siłowych specjalny komputer liczący: serie, kalorie oraz czas ćwiczeń możliwość złożenia i łatwego przechowywania

  Cena: 245,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów