Skakanki

Skakanki kojarzą nam się przede wszystkim z dziećmi. To właśnie w okresie szkolnym niemal każdy z nas skakał na skakance i robił rozmaite wariacje na temat skoków. Okazuje się jednak, że skakanie na skakance to świetny sposób na trening mięśni nóg, spalanie kalorii i wyszczuplenie sylwetki. Wydaw...

Skakanki kojarzą nam się przede wszystkim z dziećmi. To właśnie w okresie szkolnym niemal każdy z nas skakał na skakance i robił rozmaite wariacje na temat skoków. Okazuje się jednak, że skakanie na skakance to świetny sposób na trening mięśni nóg, spalanie kalorii i wyszczuplenie sylwetki.
Wydawać by się mogło, że skakanka to tylko zwykły kawałek sznurka z rączkami. A jednak współczesne skakanki mają liczniki, obciążniki, specjalnie wyprofilowane uchwyty. To właśnie dzięki nim skakanie staje się przyjemniejsze, a efekty bardziej widoczne. Teraz skacząc nie musisz liczyć podskoków i powtórzeń. Wystarczy wybrać skakankę z licznikiem, który policzy wszystko za Ciebie. Możesz wybrać licznik mechaniczny, ale również elektroniczny.
Nowoczesne skakanki dają również możliwość zwiększenia obciążenia podczas skakania. Wystarczy wybrać skakankę z obciążeniem, a dwa dodatkowe ciężarki pozwolą utrudnić ćwiczenia i osiągnąć lepsze efekty.
W naszym sklepie znajdziesz również skakanki dla wymagających. Skórzana skakanka z uchwytami z drewna zadowoli miłośników piękna i designu w każdej dziedzinie życia. Jest to również świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto chciałby zadbać o swoją sylwetkę.
Pamiętaj, skakanie na skakance uwielbiają nie tylko dzieci, ale doceniają również sportowcy. Już lata temu można było spotkać bokserów używających skakanki do swoich treningów. Wykorzystaj ich doświadczenia i zacznij skakać, a szybko zobaczysz, że w ten przyjemny sposób spalasz kalorie i Twoja sylwetka staje się zdecydowanie smuklejsza.

Czytaj więcej
Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów