Pasy wyszczuplające

Masz w planie ważne wyjście i chcesz wyglądać olśniewająco? Kupiłaś już sukienkę i wyglądasz naprawdę fajnie, ale do pełni szczęścia brakuje Ci płaskiego brzucha? Niestety nie zdążysz już pozbyć się tych kilku centymetrów z talii za pomocą ćwiczeń, ale to nie znaczy, że musisz szukać nowej sukien...

Masz w planie ważne wyjście i chcesz wyglądać olśniewająco? Kupiłaś już sukienkę i wyglądasz naprawdę fajnie, ale do pełni szczęścia brakuje Ci płaskiego brzucha? Niestety nie zdążysz już pozbyć się tych kilku centymetrów z talii za pomocą ćwiczeń, ale to nie znaczy, że musisz szukać nowej sukienki, która ukryje ten mankament. Wystarczy, że kupisz szorty wyszczuplające, a Twój brzuch znów będzie płaski.

W naszej ofercie znajdziesz szorty wyszczuplające, które są idealnym rozwiązaniem, gdy nagle okazuje się, że sukienka opina się za bardzo w newralgicznych punktach i czujesz się jak wieloryb. Ubierając je, możesz zmniejszyć obwody nawet o kilka centymetrów i na imprezie skutecznie przykuwać wzrok obecnych panów i wzbudzać zazdrość u koleżanek. Chcesz wiedzieć, jak to możliwe?

Szorty wyszczuplające są wykonane ze specjalnej tkaniny neoprenowej, która ma silne właściwości obciskające. To właśnie dzięki temu utrzymuje Twoje ciało w ryzach i nie pozwala mu na swobodę. Nie musisz trzymać wciągniętego brzucha, a i tak pozostanie on płaski. Szorty nie działają w taki sposób jak gorset, który bardzo mocno sznurowały nasze babcie. Teraz nie musisz martwić się, że nie będziesz mogła oddychać. Możesz jeść, bawić się i oddychać do woli, a Twoja sylwetka pozostanie nienaganna.

Mamy dla Ciebie jeszcze jedna dobrą wiadomość – szorty mają zamek, który pozwala regulować ich zakres w 3 rozmiarach. Dzięki temu idealnie dopasują się do Twojej sylwetki, będą niewidoczne, a Ty będziesz gwiazdą wieczoru.

Czytaj więcej
Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów