Ściągacze i opaski uciskowe

Intensywny trening wiąże się często z nadmiernym obciążeniem stawów i mięśni. Pojawia się ból, który uniemożliwia kontynuację treningów. Wówczas konieczna bywa przerwa, podczas której mięśnie i stawy zregenerują się. Zapaleni sportowcy miewają problem z akceptacją takich przerw, dlatego z myślą o...

Intensywny trening wiąże się często z nadmiernym obciążeniem stawów i mięśni. Pojawia się ból, który uniemożliwia kontynuację treningów. Wówczas konieczna bywa przerwa, podczas której mięśnie i stawy zregenerują się. Zapaleni sportowcy miewają problem z akceptacją takich przerw, dlatego z myślą o nich stworzono opaski uciskowe.

Ściągacze i opaski uciskowe są wykonane ze specjalnego materiału neoprenowego. Dzięki swoim właściwościom opaska stabilizuje stawy, uciska je i dzięki temu zapobiega powstawaniu obciążeń i uszkodzeń. W miejscu założenia podnosi również temperaturę, co z kolei doskonale poprawia ukrwienie. Dobrze ukrwione mięśnie i stawy szybciej się regenerują i powstałe w ich wnętrzu urazy lepiej się goją.

W naszym sklepie znajdziesz opaski uciskowe na różne partie ciała. Mamy opaski uciskowe na kończyny górne: nadgarstki, łokcie, barki. Mamy również ściągacze na kolana czy kostki. Możesz również wybrać ściągacz talii z usztywnieniem, który pomaga ustabilizować kręgosłup.

Znajdziesz u nas również podkolanówki uciskowe Comfy Socks, dzięki którym na zawsze pozbędziesz się uczucia ciężkości nóg. Są one również zbawieniem dla osób cierpiących na żylaki, gdyż działają jak prawdziwy masażysta.

Jak widzisz opaski uciskowe i ściągacze są Twoim sprzymierzeńcem w walce z urazami mięśni i stawów, których doświadczasz w trakcie intensywnych treningów. Działają jak dobry fizjoterapeuta, ale mają nad nim przewagę – masz je u siebie w domu i nie musisz martwić się, czy znajdzie się wolny termin na masaż, gdy akurat będziesz w potrzebie.

Czytaj więcej
Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów