Do końca tygodnia
darmowej dostawy pozostało

Plecaki

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Wędrujesz po górach, jeździsz na rowerze czy przemierzasz kilometry po bezdrożach? Jeśli tak, to z pewnością wiesz, że podczas takich wypraw potrzebne jest mnóstwo rzeczy, które najlepiej schować do plecaka. Dlaczego do plecaka, a nie do torby? Plecaki ...

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Wędrujesz po górach, jeździsz na rowerze czy przemierzasz kilometry po bezdrożach? Jeśli tak, to z pewnością wiesz, że podczas takich wypraw potrzebne jest mnóstwo rzeczy, które najlepiej schować do plecaka.

Dlaczego do plecaka, a nie do torby? Plecaki mają zdecydowaną przewagę nad torbami. Nie krępują ruchów, nie angażują rąk i równomiernie obciążają nasz kręgosłup. Wchodzenie na wysokie zbocza czy jazda na rowerze z torbą jest niewygodna i niebezpieczna, bo torba może zahaczyć się o jakiś wystający kamień czy gałąź. Kupując plecak warto jednak wybrać taki, który będzie najlepiej dopasowany do naszych potrzeb.

Oferujemy niewielkie plecaki rowerowe, które mieszczą wszystko, co niezbędne podczas wycieczki rowerowej, a jednocześnie nie krępują ruchów w trakcie jazdy. Mamy również plecaki wycieczkowe, nieco większe, które spokojnie zmieszczą prowiant, mapę, latarkę, okrycie przeciwdeszczowe i inne rzeczy, które uznasz za niezbędne. Dla miłośników dłuższych wędrówek przygotowaliśmy również duży plecak trekkingowy, w który uda się zapakować wszystko, co potrzebne podczas kilkudniowej eskapady.

Wszystkie plecaki wykonane są z wytrzymałych tkanin, również wodoodpornych. Każdy z nich ma możliwość regulacji długości ramion, dzięki czemu można dostosować je do noszącego, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Różnorodność podziału komór pomiędzy różnymi modelami pozwoli każdemu znaleźć taki, który dopasuje się do potrzeb. Przyjrzyj się im dokładnie i wybierz najlepszy plecak dla siebie.

Czytaj więcej
Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów