Koce piknikowe

Wybierasz się na plażę lub na wycieczkę za miasto? Zabierasz ze sobą dzieci i szukasz koca, na którym będzie można bezpiecznie usiąść nawet wtedy, gdy trawa będzie mokra? Zobacz koce piknikowe, które mamy w ofercie i przekonaj się, że to możliwe. Oferujemy koce piknikowe w różnych rozmiarach i ...

Wybierasz się na plażę lub na wycieczkę za miasto? Zabierasz ze sobą dzieci i szukasz koca, na którym będzie można bezpiecznie usiąść nawet wtedy, gdy trawa będzie mokra? Zobacz koce piknikowe, które mamy w ofercie i przekonaj się, że to możliwe.

Oferujemy koce piknikowe w różnych rozmiarach i kolorach. Rodziny z pewnością docenią te większe, na których bez problemu będzie mogło usiąść 4-5 osób, ale nie dyskryminujemy nikogo i mamy również koce piknikowe dla par.

Niezależnie od rozmiaru nasze koce zapewniają pełny komfort użytkowania. Każdy z nich składa się z zewnętrznej warstwy np. z miękkiego polaru, wypełnienia pianką i podbicia z folii lub folii aluminiowej. Pianka zapewnia wygodę nawet na kamienistej plaży, a folia powoduje, że wilgoć nie przenika na warstwę wierzchnią. Dzięki temu mamy pewność, że rozkładając koc na wilgotnej trawie po letniej burzy będziemy mieć ciepło i sucho na wierzchu.

Wszystkie koce piknikowe składają się do niewielkich rozmiarów, a zapinanie na rzep i ucho pozwalają wygodnie je przenosić z miejsca na miejsce. Różnorodna kolorystyka i wielość wzorów pozwala wybrać koc zgodny z naszym gustem. Mamy zarówno poważne wzory dla dorosłych, jak i te bardziej kolorowe dla dzieci. Małym miłośnikom samochodzików z pewnością spodoba się koc z ulicami, na którym będzie można prowadzić wspaniałe rajdy samochodowe.

Nie czekaj do ostatniej chwili przed wakacyjnym wyjazdem. Wybierz koc piknikowy już teraz, a potem ruszaj w Polskę lub świat i wypróbuj go w plenerze.

Czytaj więcej
Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów