Nordic Walking

Chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Nie możesz z różnych względów chodzić na fitness, biegać, jeździć na rowerze? Sięgnij po kije do nordic walkingu i znów zacznij regularnie uprawiać aktywność fizyczną. Nordic walking znany jest już od niemal stu lat, ale dopiero kilkanaście lat temu zys...

Chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Nie możesz z różnych względów chodzić na fitness, biegać, jeździć na rowerze? Sięgnij po kije do nordic walkingu i znów zacznij regularnie uprawiać aktywność fizyczną.

Nordic walking znany jest już od niemal stu lat, ale dopiero kilkanaście lat temu zyskał swoją popularność wśród szerszej grupy osób. I choć z pozoru mogłoby się wydawać, że to tylko „chodzenie z kijami”, to nordic walking to coś więcej niż marsz. To marsz, który angażuje nie tylko mięśnie nóg, ale również pleców, ramion i brzucha. Dodatkowo znacznie redukuje obciążenia, jakim ulegają stawy w trakcie biegania czy innych ćwiczeń, dzięki czemu mogą go wykonywać również osoby, które nie mogą zbytnio obciążać stawów.

Wybierają kije do nordic walkingu zwróć uwagę na komfort ich użytkowania. Te dostępne w naszym sklepie składają się do bardzo niewielkich rozmiarów i można je zabrać ze sobą wszędzie. Wygodny pokrowiec zabezpiecza je przed uszkodzeniem oraz chroni inne rzeczy przed ewentualnym ubrudzeniem, gdy kije są lekko ubłocone.

Możliwość regulacji wysokości pozwala dopasować długość kija do wzrostu. Kije do nordic walkingu są również wyposażone w system anti-shock, który absorbuje wstrząsy i dodatkowo redukuje pojawiające się w trakcie spaceru obciążenia.

Chodzenie z kijami stało się modne. Chodzą młodzi i starsi, a wszyscy, którzy raz spróbują, mówią, że nie mogą już żyć bez chodzenia. Dołącz do nich i doceń jakie efekty można uzyskać uprawiając nordic walking. Twoje zdrowie i smukła sylwetka będą tego najlepszym dowodem.

Czytaj więcej
Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów