Krzesła turystyczne

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, ale nie lubisz leżeć na kocu? Łowisz ryby i nie chcesz cały dzień stać obok wędki? Wybierz krzesło turystyczne, które rozwiąże Twoje problemy. W naszym sklepie znajdziesz krzesła turystyczne różnego typu. Ich wspólną cechą jest to, że łatwo się składają...

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, ale nie lubisz leżeć na kocu? Łowisz ryby i nie chcesz cały dzień stać obok wędki? Wybierz krzesło turystyczne, które rozwiąże Twoje problemy.

W naszym sklepie znajdziesz krzesła turystyczne różnego typu. Ich wspólną cechą jest to, że łatwo się składają i rozkładają, mają niewielkie rozmiary i można bez problemu je przenieść z auta nad wodę. Zmieszczą się nawet w najmniejszym bagażniku, a pokrowiec, w który można je schować, ułatwi transport i przechowywanie w okresie zimowym.

Krzesła turystyczne mają wygodne oparcie i podłokietniki, więc zapewniają komfortową pozycję nawet w czasie wielogodzinnego oczekiwania na rybę roku. W prawym podłokietniku zainstalowano uchwyt na napój, dzięki czemu wygodnie można sączyć kawę czy wodę w trakcie odpoczynku. Wytrzymały materiał nie podda się po jednym sezonie, a wysokie dopuszczalne obciążenie sprawi, że mogą z niego korzystać niemal wszyscy.

Krzesła turystyczne sprawdzą się zarówno nad morzem, jak i nad jeziorem czy rzeką. Idealnie nadają się również na camping, gdzie mogą bez trudu zastąpić nieskładane krzesła plastikowe. Wybierając takie krzesła nie musisz tracić połowy przyczepy campingowej czy campera na zbędny balast. Wystarczy odrobina miejsca, a już możesz mieć krzesła turystyczne dla całej rodziny.

Nie czekaj do ostatnich chwil przed wyjazdem i wybierz krzesło turystyczne już teraz. Oszczędzisz sobie nerwów na oczekiwanie, czy przesyłka zdąży dotrzeć przed Twoim wyjazdem.

Czytaj więcej
There are no products in this category