Polly Pocket plecak Park rozrywki GKL60 /3

Rozkładany plecak Polly Pocket park rozrywki. Plecak ma kształt serca. Po rozłożeniu plecaka są dwa obszary zabawy: pole do minigolfa oraz kafeteria. Dzieci mogą nosić plecak Park Rozrywki na plecach.

Polly Pocket plecak Park rozrywki GKL60 /3

Model: GKL60/3

188,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 188,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

Rozkładany plecak Polly Pocket park rozrywki.

Przygoda czeka! Czas na wycieczkę do parku rozrywki i świetną zabawę przez cały dzień z zestawem do zabawy Plecak Park rozrywki Polly Pocket!

Ten uroczy plecak ma kształt serduszka z uroczą fioletową kokardką i ślicznymi grafikami. Rozłóż zestaw, a z boku otworzą się dwa obszary zabawy: pole do minigolfa i kafeteria! Super! Wysuń dwie kolejne atrakcje: diabelski młyn i duży namiot – oba z miejscami siedzącymi dla mikrolalek.

Polly i Lila mogą też wystąpić na trapezie lub zrobić sobie syrenkową sesję zdjęciową!

Jest tu tyle atrakcji!

Na środku parku rozrywki możesz obracać fontannę, aby filiżanki, autka i karuzela z UFO zaczęły się kręcić (lalki można posadzić w środku atrakcji) albo przejedź się na pirackim okręcie na samej górze!

Polly i Lila wesoło spędzą czas na polu do minigolfa (mogą grać dołączonymi kijkami) lub przejadą się wokół parku. Kiedy najdzie je ochota na coś słodkiego, wózek z „lodami to idealny wybór. To cudowny dzień w parku rozrywki!

Dzieci mogą nosić Plecak Park rozrywki na plecach (dwa paski są regulowane i odczepiane) lub w rączce za uroczy uchwyt w kształcie serduszka!

Dzięki technologii Polly Stick mikrolalki można przyczepić w każdym miejscu zestawu.

Umieść naklejkę z arkusza (w zestawie) i przyczep do niej lalkę. Zabierz Plecak Park rozrywki ze sobą, aby przeżywać przygody w stylu Polly Pocket, gdziekolwiek chcesz!

To doskonały prezent dla dzieci w wieku od 4 lat, szczególnie tych, które uwielbiają parki rozrywki, karuzele i przygody!

Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Szczegóły produktu

GKL60/3

Specyficzne kody

EAN13
887961829402
5 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
EWA
rating
2021-09-30
5
OK
Szybka dostawa