Zestaw do maskowania rys Scratch Solution
 • Zestaw do maskowania rys Scratch Solution
 • Maskowanie rys Scratch Solution
 • Sprzęt do maskowania rys
 • Sprzęt do maskowania rys
 • Scratch Solution
 • Zestaw do maskowania rys Scratch Solution
 • Usuwaj rysy tanio i łatwo
 • Usuwanie Rys Scratch Solution
Zapisz się do newslettera

Zestaw do maskowania rys Scratch Solution

Model: SCRASOLUTION

Od teraz samodzielnie zniwelujesz rysy na lakierze.

Zestaw do wygładzania rys lakieru Scratch Solution to łatwy w użyciu, profesjonalny i skuteczny sposób na lśniącą karoserię auta.

 • skutecznie wygładza rysy na lakierze

 • natychmiastowy efekt

 • wygodny i łatwy w użyciu

 • do każdego rodzaju lakieru

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Zestaw do maskowania rys Scratch Solution Zestaw do maskowania rys Scratch Solution
169,99 zł
199,99 zł
Ilość:
 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Do tej pory problem z rysami na lakierze można było rozwiązać tylko dzięki kosztownej wizycie w warsztacie samochodowym.

Twórcy Scratch Solution udoskonalili profesjonalną technologię, której teraz możesz używać samodzielnie.

Zestaw do niwelowania rys z lakieru Scratch Solution jest bezpieczny i łatwy w użyciu. W zestawie znajduje się specjalny preparat na rysy oraz wygodny aplikator z nakładką z mikrofibry.

Jak działa Scratch Solution?

Aplikator wchodzi na wysokie obroty, wytwarzając ciepło i tarcie, które aktywuje działanie preparatu.

Mikrocząsteczki wnikają głęboko w rysę i mieszają się z lakierem, spłycając powierzchowne zarysowania i inne skazy na lakierze. Po zabiegu rysy są mniej widoczne, a lakier lśni jak nowy.

Scratch Solution przywraca też połysk wyblakłemu i pozbawionemu połysku lakierowi.

Zestaw do wygładzania rys na lakierze Scratch Solution można używać na każdym rodzaju lakieru (w tym na celulozowych, bezbarwnych lakierach ceramicznych, MS/HS, UV, wodnych oraz jedno- i dwuskładnikowych bezbarwnych lakierach akrylowych).

Jedna butelka preparatu wystarczy na kilkaset użyć.

W zestawie znajdziesz też:

✔️ haczyk, który pozwala zawiesić i przechowywać aplikator w dowolnym miejscu

✔️ nakładkę na aplikator do czyszczenia felg.

Zestawu Scratch Solution można używać do wygładzenia rys na lakierze nie tylko samochodów osobowych, ale także m.in. łodzi, ciężarówek czy motocykli.

GRATIS otrzymasz także drugą butelkę preparatu oraz odkurzacz samochodowy Turbo Vac, z którym bez problemu zawsze utrzymasz porządek i czystość w aucie.

Zestaw do usuwania rys z lakieru Scratch Solution - aplikacja

W zestawie:

 • preparat do wygładzania rys 100 ml

 • aplikator z nakładką z mikrofibry

 • haczyk na aplikator

 • nakładka na aplikator do czyszczenia felg

GRATIS:

 • preparat do wygładzania rys 100 ml

 • odkurzacz samochodowy Turbo Vac

Do działania wymagane są baterie AA (brak w zestawie).


Opinie naszych klientów

Ocena 

03-07-2020

świetny prezent

Kupiłam tacie na dzień ojca. to był strzał w dziesiątkę. Tata zadowolony od razu się z bratem wzięli na "zabawę'. Mówi, że to działa. Nie wiem, a w każdym razie prezent trAFIONY.

 • 1 z 3 osób uważa tę opinię za pomocną
Ocena 

19-05-2020

Zadowolenie

Kupiłem i jestem zachwycony, niweluje rysy produkt oceniam na mocne 4.5/5

 • 1 z 4 osób uważa tę opinię za pomocną
Ocena 

30-04-2020

zajebiste

zajebiste

Ocena 

21-02-2020

Wielkie zaskoczenie

Widziałem wiele takich produktów, zawsze to jest tak ze człowiek myśli że to jakaś ściema. A tutaj byłem mega milo zaskoczony rysy faktycznie wygładzone i usunięte. W przypadku głębokich odprysków nie sprawdza się ale tam to tylko lakiernik się sprawdzi.

 • 1 z 4 osób uważa tę opinię za pomocną

Napisz swoją opinię

.

Zestaw do usuwania rys z lakieru Scratch Solution – instrukcja obsługi

Gratulujemy zakupu zestawu do usuwania rys z lakieru Scratch Solution. Przed użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi. Zestaw Scratch Solution został stworzony po to, aby usunąć zarysowania i zadrapania lakieru na Twoim pojeździe. Zestaw zawiera specjalny preparat, który został zaprojektowany tak, aby efektywnie działać wraz z aplikatorem.

Wysokie obroty aplikatora wytwarzają potrzebne ciepło i tarcie, które aktywuje działanie preparatu, polegające na głębokim przenikaniu do wnętrza rys oraz trwałym usuwaniu powierzchownych rys, zadrapań oraz innych niedoskonałości lakieru, pozostawiając karoserię lśniącą, jak nigdy dotąd.

W przypadku głębokich rys produkt jedynie niweluje ich widoczność. Do użytku na każdego rodzaju lakierze samochodowym, w tym na lakierach celulozowych, jedno- i dwuskładnikowych bezbarwnych lakierach akrylowych, lakierach MS/HS, bezbarwnych lakierach ceramicznych, lakierach UV i wodnych lakierach bazowych. Zestawu można używać do usunięcia rys na łodziach, ciężarówkach, motocyklach i domach mobilnych.

Bateria

Odkręć rączkę, aby dotrzeć do komory na baterie. Używaj baterii alkalicznych lub innych wytrzymałych baterii. Aplikator jest zasilany czterema bateriami AA (nie załączono do zestawu), które należy umieścić zgodnie z rysunkiem pomocniczym. Nie używaj baterii różnego typu do zasilania aplikatora. Upewnij się, że głowica jest dobrze zamontowana na rączce, tak by baterie stykały się z silnikiem.

Instrukcja użytkowania

Upewnij się, że powierzchnia, którą chcesz naprawić, jest całkowicie czysta, sucha i poza zasięgiem promieni słonecznych. Przed użyciem potrząśnij preparatem. Załóż nakładkę z mikrofibry na gąbkę aplikatora.

 1. Nałóż odrobinę preparatu na nakładkę z mikrofibry. Przed użyciem upewnij się, że nakładka jest czysta.
 2. Włącz aplikator i rozprowadź preparat po lakierze.
 3. Delikatnie dociśnij aplikator do powierzchni. Pozwól, aby preparat przeniknął w głąb rysy. Kontynuuj polerowanie do momentu usunięcia rysy.
 4. Użyj miękkiej ścierki z mikrofibry lub bawełny, aby usunąć pozostałości preparatu. Wypoleruj na błysk.

Ostrzeżenie

Preparat może powodować poważne podrażnienie oczu. Szkodliwy dla organizmów wodnych z długotrwałymi efektami. Jeśli potrzebujesz porady lekarskiej, miej ze sobą opakowanie lub naklejkę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Przed użyciem przeczytaj naklejkę na preparacie. Po użyciu dokładnie umyj ręce. Unikaj wycieku preparatu do środowiska. Podczas używania noś okulary ochronne. JEŚLI PREPARAT DOSTANIE SIĘ DO OCZU: przez kilka minut dokładnie przemywaj oczy wodą. Zdejmij soczewki kontaktowe, jeśli to możliwe. Kontynuuj przemywanie. Jeśli podrażnienie oczu nie ustępuje, udaj się do lekarza. Zutylizuj opakowanie po preparacie zgodnie z lokalnymi regulacjami dotyczącymi utylizacji produktów tego typu.

Szczotka do czyszczenia

Ściągnij gąbkę z aplikatora i zamontuj szczotkę, aby wyczyścić felgi i wykończenia samochodu. Spryskaj felgi wodą z węża ogrodowego, aby usunąć nadmierne zabrudzenia. Popryskaj felgi i wykończenia preparatem do czyszczenia, a następnie użyj aplikatora z nałożoną szczotką, aby efektywnie i dokładnie oczyścić powierzchnię oraz dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Aplikator nie jest całkowicie wodoszczelny. Wystawienie go na działanie wody może go uszkodzić.

Użytkowanie nakładki z mikrofibry

Do usuwania rys używaj aplikatora wyłącznie z nałożoną nakładką z mikrofibry. Po użyciu zdejmuj nakładkę z gąbki aplikatora. Skład: 80% poliester, 20% poliamid. Pierz nakładkę z mikrofibry w temperaturze od 30°C do 60°C bez dodatku płynu zmiękczającego. Nie susz w suszarce bębnowej.

INSTRUKCJA OBSŁUGI odkurzacza samochodowego

ZASILANIE: • 60 W DC 12 V bezpiecznik 10 A ZALETY: • Poręczny i lekki z silnikiem o dużej mocy ssącej. • Wygodny 2,5-metrowy kabel zasilania. • Dodatkowa nakładka do odkurzania w trudnodostępnych miejscach. • Zbiera kurz i inne drobne suche zabrudzenia. OPIS PRODUKTU 1. Włóż wtyczkę do gniazdka o mocy 12 V, takiego jak na przykład zapalniczka samochodowa. Włącz przyciskiem ON. 2. Nakładka na dyszę służy do odkurzania trudnodostępnych miejsc. 3. Nie używaj odkurzacza przez dłużej niż 30 minut, aby nie miał zauważalnego wpływu na w pełni naładowany i w dobrym stanie akumulator pojazdu. 4. Nieużywany odkurzacz powinien być wyłączony i odłączony od zasilania. 5. Aby opróżnić zbiornik na śmieci, trzymaj odkurzacz skierowany w dół, naciśnij przycisk zwalniający i wyjmij zbiornik. 6. Worki filtrujące można prać. Aby odkurzacz był sprawny, należy czyścić go regularnie. 7. Owiń kabel wokół uchwytu, gdy odkurzacz nie jest używany. 8. Utrzymuj odkurzacz w dobrym stanie. Aby odkurzacz był jak najbardziej wydajny i bezpieczny, czyść filtr i zbiornik regularnie. 9. Przechowuj urządzenie w suchym i zamkniętym lub niedostępnym dla dzieci miejscu. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA • Nie pozwól używać odkurzacza dzieciom. • Nie odkurzaj palących się materiałów, takich jak np. niedopałki papierosów. • Podczas sprzątania silnik pojazdu powinien być wyłączony.

Inni kupili również