Myjka ciśnieniowa ze szczotką Water Zoom Max
  • Myjka ciśnieniowa ze szczotką Water Zoom Max
Zapisz się do newslettera

Myjka ciśnieniowa ze szczotką Water Zoom Max

Model: WZOOMMAX


Produkt niedostępny. Zobacz naszą aktualną ofertę


Czysty dom i ogród z Water Zoom Max!

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Myjka ciśnieniowa ze szczotką Water Zoom Max Myjka ciśnieniowa ze szczotką Water Zoom Max
129,90 zł
179,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Water Zoom Max to wielofunkcyjne połączenie szczotki i myjki ciśnieniowej.


Wystarczy podłączyć Water Zoom Max do węża ogrodowego i odkręcić kran, aby szybko i łatwo umyć powierzchnię ceglaną, płytki, kamień, beton, asfalt, meble ogrodowe, schody, samochód, basen, okna oraz wiele innych rzeczy.


Water Zoom Max czyści za pomocą szczotki i 16 niezależnych natrysków wody – żaden brud nie oprze się jej sile. Myjka jest wyposażona w uchwyt teleskopowy, który pomoże Ci wyczyścić trudno dostępne miejsca. Dzięki wbudowanej ściągaczce do wody umycie okien będzie dziecinnie łatwe.

Myjka ciśnieniowa Water Zoom Max ma 2 dodatkowe dysze natryskowe w zestawie:

✅ Dysza strumieniowa pomaga czyścić większe powierzchnie;

✅ Dysza punktowa służy do czyszczenia mniejszych powierzchni.

Po co wydawać fortunę na zwykłą myjkę ciśnieniową, skoro jest wielofunkcyjna Water Zoom Max?

Myjka ciśnieniowa ze szczotką Water Zoom Max zastosowanieW zestawie:

✅ Myjka ciśnieniowa ze szczotką Water Zoom Max

✅ Dysza strumieniowa

✅ Dysza punktowa

✅ Uchwyt teleskopowy


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

WATER ZOOM MAX – SYSTEM DO CZYSZCZENIA

Dziękujemy za zakup Water Zoom Max – systemu do czyszczenia, który pozwala na usunięcie zabrudzeń każdego rodzaju. Przed użyciem produktu po raz pierwszy, dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi. OSTRZEŻENIA • Nie używaj produktu, jeśli jest uszkodzony lub wadliwy. • Przechowuj poza zasięgiem dzieci. • Nie używaj w pobliżu dzieci lub zwierząt. ZESTAW ZAWIERA: 1. Głowicę ze szczotką, szesnastoma natryskami oraz ściągaczką do wody 2. Teleskopowy uchwyt (do 1,5 m) 3. Zawór wody 4. Dwie dysze: punktową i strumieniową 5. Nakładkę do montażu dysz

MONTAŻ

1. Przykręć głowicę ze szczotką do teleskopowego uchwytu. Teleskopowy uchwyt ma dwie części, które można regulować niezależnie od siebie. Odkręć je obie, aby dopasować długość uchwytu do swoich potrzeb i przykręć ponownie (1). Nie ma potrzeby, aby całkowicie odkręcać części uchwytu. Wystarczy jeden obrót, aby poluzować i wysunąć rurę. 2. Przykręć zawór wody. Upewnij się, że jest dobrze dokręcony, aby uniknąć przecieków (2). 3. Jeśli chcesz zdjąć głowicę ze szczotką, odkręć ją i załóż inną końcówkę na uchwyt (3).

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA

1. Water Zoom Max posiada konektor męski. Jest on kompatybilny z każdym wężem ogrodowym, który także używa tego systemu. Upewnij się, że konektor jest dobrze dokręcony do Water Zoom Max, a następnie podłącz go do węża ogrodowego (4). 2. Mocno złap za uchwyt Water Zoom Max. 3. W zestawie Water Zoom Max jest zawór, który pozwala na kontrolowanie przepływu wody. Aby popłynęła woda, przekręć zawór do pozycji ON. Aby zatrzymać przepływ, przekręć zawór do pozycji OFF. Odkręcony zawór sprawi, że z 16 natrysków na głowicę ze szczotką popłynie woda (5). 4. Używaj głowicy ze szczotką do szorowania, spryskiwania i czyszczenia wybranej powierzchni. 5. Użyj ściągaczki do usunięcia wody z okien i luster (6). 6. Użyj dyszy punktowej, aby umyć konkretne miejsce, a dyszy strumieniowej do czyszczenia większych powierzchni. Użyj nakładki, aby założyć dysze na teleskopowy uchwyt. Water Zoom Max sprawdza się świetnie na twardych powierzchniach, takich jak patio i garaże (wewnątrz i na zewnątrz), w ogrodzie, na fasadach budynków, cegłach, chropowatych powierzchniach, ścianach, czy pokładach łodzi.

Inni kupili również