Wielozadaniowa Myjka Ze Spryskiwaczem Quick Clear
  • Wielozadaniowa Myjka Ze Spryskiwaczem Quick Clear
Zapisz się do newslettera

Wielozadaniowa Myjka Ze Spryskiwaczem Quick Clear

Model: VHGVACBLI0082


Produkt niedostępny. Zobacz naszą aktualną ofertę


Niezawodny sposób na przywrócenie blasku, nawet najbardziej zabrudzonym powierzchniom płaskim? To Quick Clear! Ta uniwersalna myjka ze spryskiwaczem pozwoli Ci szybko i wygodnie wyczyścić nie tylko okna, lustra i płytki, ale również deskę rozdzielczą samochodu, lampy, a nawet zaparowane szyby. Doskonale sprawdzi się także w przypadku delikatniejszych powierzchni  takich jak np.  ekran monitora. 

• długa, 40 cm, składana rączka

• prosty mechanizm składania;

• mieści się w schowku samochodowym

• dwie nakładki z mikrofibry

• ruchoma głowica

• wbudowany spryskiwacz

• ściągaczka

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Wielozadaniowa Myjka Ze Spryskiwaczem Quick Clear Wielozadaniowa Myjka Ze Spryskiwaczem Quick Clear
79,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Dostawa

od 12.90 zł

UNIWERSALNA MYJKA Quick Clear

Gromadzący się brud zmienia strukturę powierzchni i negatywnie wpływa na ich estetykę, dlatego należy go systematycznie usuwać. Nowoczesna, wielozadaniowa myjka Quick Clear z wbudowanym spryskiwaczem pomoże Ci usunąć zanieczyszczenia z różnorodnych powierzchni płaskich. Łatwo i wygodnie wyczyścisz ograniczające widoczność lampy samochodu, deskę rozdzielczą oraz zaparowane szyby. Z kolei, w domu myjka sprawdzi się podczas czyszczenia prysznica, lodówki, monitorów oraz luster i okien.

Jakie korzyści płyną z użytkowania uniwersalnej myjki Quick Clear?

Prezentowana myjka służy do mycia okien i pozostałych powierzchni płaskich, doskonale sprawdzi się również podczas czyszczenia lamp samochodowych, deski rozdzielczej, zaparowanych szyb lub kokpitu. Wyposażona w spryskiwacz, pojemnik na wodę lub płyn, ruchomą głowicę i rozkładaną, do 40 cm, rączkę, pozwala usunąć zanieczyszczenia z najbardziej oddalonych i trudno dostępnych powierzchni. Dodatkowo zajmuje mało miejsca – bez problemu zmieści się w schowku samochodowym. 

Łatwa w użyciu myjka dodatkowo została wyposażona w dwie nakładki z mikrofibry. Jasnoniebieska przeznaczona jest do czyszczenia powierzchni znajdujących się wewnątrz, ponieważ doskonale zbiera kurz i radzi sobie z drobnymi zanieczyszczeniami. Nadaje się także do polerowania. Natomiast, ciemnoniebieska sprawdzi się na zewnątrz – ze względu na swoją unikalną strukturę pozwalającą usunąć bardziej uciążliwy brud. Sam spryskiwacz pozwala na zmiękczenie zalegającego brudu, a ściągaczka skutecznie zbiera nadmiar użytej wody lub płynu. 

Najwygodniejszy sposób walki z brudem! 

Niezwykle funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu uniwersalna myjka ze spryskiwaczem Quick Clear to doskonały sposób walki z uciążliwym brudem! Korzystając z prezentowanego sprzętu, usuniesz zanieczyszczenia z delikatnych powierzchni, takich jak telewizor czy laptop, wyczyścisz lodówkę, kabiny prysznicowe lub płyty kuchenne, wypolerujesz płytki, okna, szyby i lustra, a także lampy Twojego samochodu, zaparowane szyby oraz deskę rozdzielczą.

Sposób użytkowania

Użytkowanie jest niezwykle proste! Wystarczy napełnić pojemnik wodą lub płynem i nacisnąć przycisk, by rozpocząć namaczanie zabrudzonej powierzchni. Wybierz odpowiednią nakładkę i rozpocznij porządki! Pamiętaj, że nadmiar wody usuniesz za pomocą ściągaczki. Złożona myjka nie zajmuje wiele miejsca, możesz więc wozić ją ze sobą w schowku samochodowym. 

W zestawie znajdziesz:

myjkę Quick Clear ze składaną rączką, spryskiwaczem oraz ściągaczką

nakładki z mikrofibry

instrukcję obsługi


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

Inni kupili również