Tydzień Darmowej Dostawy z Pocztą Polską

Wielozadaniowa Myjka Ze Spryskiwaczem Quick Clear

Model: VHGVACBLI0082

Dom

Produkt jest już niedostępny zapraszamy do kategorii Dom

Niezawodny sposób na przywrócenie blasku, nawet najbardziej zabrudzonym powierzchniom płaskim? To Quick Clear! Ta uniwersalna myjka ze spryskiwaczem pozwoli Ci szybko i wygodnie wyczyścić nie tylko okna, lustra i płytki, ale również deskę rozdzielczą samochodu, lampy, a nawet zaparowane szyby. Doskonale sprawdzi się także w przypadku delikatniejszych powierzchni  takich jak np.  ekran monitora. 

długa, 40 cm, składana rączka

prosty mechanizm składania;

mieści się w schowku samochodowym

dwie nakładki z mikrofibry

ruchoma głowica

wbudowany spryskiwacz

ściągaczka

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe klubu okazji

Darmowa dostawa od 199,90 zł
Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Wielozadaniowa Myjka Ze Spryskiwaczem Quick Clear
79,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Dostawa

od 12.90 zł

UNIWERSALNA MYJKA Quick Clear

Gromadzący się brud zmienia strukturę powierzchni i negatywnie wpływa na ich estetykę, dlatego należy go systematycznie usuwać. Nowoczesna, wielozadaniowa myjka Quick Clear z wbudowanym spryskiwaczem pomoże Ci usunąć zanieczyszczenia z różnorodnych powierzchni płaskich. Łatwo i wygodnie wyczyścisz ograniczające widoczność lampy samochodu, deskę rozdzielczą oraz zaparowane szyby. Z kolei, w domu myjka sprawdzi się podczas czyszczenia prysznica, lodówki, monitorów oraz luster i okien.

Jakie korzyści płyną z użytkowania uniwersalnej myjki Quick Clear?

Prezentowana myjka służy do mycia okien i pozostałych powierzchni płaskich, doskonale sprawdzi się również podczas czyszczenia lamp samochodowych, deski rozdzielczej, zaparowanych szyb lub kokpitu. Wyposażona w spryskiwacz, pojemnik na wodę lub płyn, ruchomą głowicę i rozkładaną, do 40 cm, rączkę, pozwala usunąć zanieczyszczenia z najbardziej oddalonych i trudno dostępnych powierzchni. Dodatkowo zajmuje mało miejsca – bez problemu zmieści się w schowku samochodowym. 

Łatwa w użyciu myjka dodatkowo została wyposażona w dwie nakładki z mikrofibry. Jasnoniebieska przeznaczona jest do czyszczenia powierzchni znajdujących się wewnątrz, ponieważ doskonale zbiera kurz i radzi sobie z drobnymi zanieczyszczeniami. Nadaje się także do polerowania. Natomiast, ciemnoniebieska sprawdzi się na zewnątrz – ze względu na swoją unikalną strukturę pozwalającą usunąć bardziej uciążliwy brud. Sam spryskiwacz pozwala na zmiękczenie zalegającego brudu, a ściągaczka skutecznie zbiera nadmiar użytej wody lub płynu. 

Najwygodniejszy sposób walki z brudem! 

Niezwykle funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu uniwersalna myjka ze spryskiwaczem Quick Clear to doskonały sposób walki z uciążliwym brudem! Korzystając z prezentowanego sprzętu, usuniesz zanieczyszczenia z delikatnych powierzchni, takich jak telewizor czy laptop, wyczyścisz lodówkę, kabiny prysznicowe lub płyty kuchenne, wypolerujesz płytki, okna, szyby i lustra, a także lampy Twojego samochodu, zaparowane szyby oraz deskę rozdzielczą.

Sposób użytkowania

Użytkowanie jest niezwykle proste! Wystarczy napełnić pojemnik wodą lub płynem i nacisnąć przycisk, by rozpocząć namaczanie zabrudzonej powierzchni. Wybierz odpowiednią nakładkę i rozpocznij porządki! Pamiętaj, że nadmiar wody usuniesz za pomocą ściągaczki. Złożona myjka nie zajmuje wiele miejsca, możesz więc wozić ją ze sobą w schowku samochodowym. 

W zestawie znajdziesz:

myjkę Quick Clear ze składaną rączką, spryskiwaczem oraz ściągaczką

nakładki z mikrofibry

instrukcję obsługi


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.