Najnowsze samochodziki do toru wyścigowego Fantastic Tracks Super Loop
  • Najnowsze samochodziki do toru wyścigowego Fantastic Tracks Super Loop
Zapisz się do newslettera

Najnowsze samochodziki do toru wyścigowego Fantastic Tracks Super Loop

Model: VVAVACSET0083


Produkt niedostępny. Zobacz naszą aktualną ofertę


Samochodziki dla dzieci, które jeżdżą do góry nogami, po pętlach toru wyścigowego Fantastic Tracks Super Loop. Zorganizuj prawdziwe wyścigi samochodzików Fantastic Tracks! Ułóż tor samochodowy pod różnymi kątami, doczep super pętle, mosty i obserwuj niesamowite akrobacje tych szalonych zabawek.

• Aż 2 samochodziki w zestawie

• Jeżdżą do góry nogami po super pętlach

• 3 światełka LED

• Zasilane na baterie

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Najnowsze samochodziki do toru wyścigowego Fantastic Tracks Super Loop Najnowsze samochodziki do toru wyścigowego Fantastic Tracks Super Loop
49,90 zł
79,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Dostawa

od 12.90 zł

NAJNOWSZA WERSJA SAMOCHODZIKÓW WYŚCIGOWYCH

To nie są zwykłe samochodziki wyścigowe! To są ulepszone auta, które jeżdżą do góry nogami po super pętlach toru samochodowego Fantastic Tracks Super Loop. Z nimi zabawa nie ma końca! Ułóż kilka torów i zorganizuj prawdziwe wyścigi. W zestawie znajdują się 2 samochodziki w kolorze zielonym i niebieskim. Są doskonałym uzupełnieniem toru wyścigowego Fantastic Tracks Super Loop, z czerwonym samochodzikiem. Od teraz każdy członek rodziny, koleżanki i koledzy twojej pociechy będą mieli swój świetlisty pojazd. 

TE ZABAWKI TO NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI TWORZENIA 

Samochodziki wyścigowe można używać na wiele sposobów:

Ułóż 2 takie same tory w na podłodze, wybierz dowolny kształt, ustaw samochodziki na starcie, włącz i zobacz kto wygra zawody. 

Zrób kołowrotek – tory wyścigowe są elastyczne i możesz je dowolnie łączyć, włóż samochodzik do środka i spójrz, jak wiruje. 

W zestawie Fantastic Tracks Super Loop są super pętle. W przeciwieństwie do zwykłych samochodzików, ten pojedzie nawet do góry nogami. Zupełnie jak na prawdziwych rajdach terenowych. 

Ustaw tory samochodowe pod różnym kątem, zrób górki, mosty, ustaw przeszkody i sprawdź jak samochodzik Fantastic Tracks świetnie radzi sobie w trudnych warunkach. 

SAMOCHODZIKI NA BATERIE

Nie musisz obawiać się czy samochodziki są naładowane na czas. Wystarczą 2 baterie AAA, aby cieszyć się długą zabawą, o każdej porze. Auta są całkowicie bezpieczne dla dzieci powyżej 3 lat – baterie są zabezpieczone w środku samochodzików, bez możliwości wyjęcia przez najmłodszych. Zabawki wyposażone są w światełka LED, dzięki czemu nawet wieczorne zabawy przy zgaszonym świetle są możliwe. W zestawieniu z fluorescencyjnym torem wyścigowym stanowią ekscytującą propozycję zabawy dla dzieci. Samochodziki uruchamia jeden przycisk – Fantastic Tracks to zabawa bez końca!

Dodatkowe informacje:

Działa na 2 baterie AAA (niedołączone do zestawu)

Zabawki dla dzieci powyżej 3 lat


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

Inni kupili również