FANTASTIC TRACKS EXTRA SET 162 PIECES: dodatkowe tory

Model: VVAVACSET0098

Zabawki

Produkt jest już niedostępny zapraszamy do kategorii Zabawki

Uzupełnij swój zestaw Fantastic Tracks Super Loop o dodatkowy tor, aby zabawa była jeszcze lepsza! Ekstra tor wyścigowy dla dzieci składają się z aż 162 kolorowych, fluorescencyjnych elementów, które sprawią, że radości dziecka nie będzie końca.

Elastyczny tor samochodowy świecący w ciemności

To ponad 2,7 m torów więcej

Można je wyginać w różnych kierunkach

Wykonane z tworzywa wysokiej jakości

Czytaj więcej

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe klubu okazji

Darmowa dostawa od 199,90 zł
Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
FANTASTIC TRACKS EXTRA SET 162 PIECES: dodatkowe tory
39,90 zł
59,90 zł

Zniżka -20 zł
Ilość:

  Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

  Darmowa dostawa

od 199, 90 zł w Klubie Okazji
od 299, 90 zł w regularnej ofercie

  Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

Opis produktu

Jeśli masz oryginalny tor wyścigowy z akcesoriami Fantastic Tracks Super Loop to wiesz jak świetną rozrywkę zapewnia najmłodszym. Co zrobić, aby zabawy było jeszcze więcej? Wystarczy wydłużyć tor samochodowy o dodatkowe metry! Stwórz jeszcze więcej kształtów i pobudź wyobraźnię swojej pociechy z pomocą tej kreatywnej zabawki dla dzieci. Zamień bierne oglądanie bajek na tablecie czy w telewizji na kreatywnie spędzony czas. 

ELASTYCZNY I FLUORESCENCYJNY TOR WYŚCIGOWY

W zestawie znajdują się 162 elementy, które tworzą tor samochodowy o długości ponad 2,7 metra! Każda jego część jest elastyczna, dzięki czemu stworzysz dowolne kształty np. kilka mniejszych torów albo jeden duży. Każdy z nich może być wygięty i zakrzywiony w dowolnym kierunku. W zestawie znajdują się elementy w kolorze: żółtym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Pozostaw je przy źródle światła, a wieczorem przekonasz się jak tor wyścigowy świeci w ciemności! Samochodzik ze światłami LED zapewnia jeszcze bardziej spektakularny efekt, który spodoba się każdemu maluchowi.

100% BEZPIECZNY TOR SAMOCHODOWY

Każdy z elementów toru wyścigowego został wykonany z tworzywa wysokiej jakości, zapewniając bezpieczną zabawę dla twoich dzieci. Łączenie elementów jest bardzo proste i szybkie, dzięki czemu zmian można dokonać nawet podczas wyścigu. Tor wyścigowy jest uniwersalny – z pewnością spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Tor samochodowy Fantastic Tracks jest elastyczny, ale też bardzo lekki. Po zakończonej zabawie, łatwo go schować, przesunąć lub zwinąć, włożyć do plecaka i zabrać do przedszkola lub na przyjęcie urodzinowe.  

DODATKOWE ZABAWKI DLA DZIECI

Fantastic Tracks to nie tylko możliwość przedłużenia toru samochodowego o dodatkowe elementy, ale ekstra zabawki dla dzieci do wyboru. Mosty, windy, zawrotki, a nawet samochodziki jeżdżące do góry nogami! Zapewnij dziecku niezapomnianą zabawę przez wiele godzin! Fantastic Tracks to nieskończenie wiele możliwości tworzenia – każdego dnia tor wyścigowy może wyglądać zupełnie inaczej. To sprawia, że ten zestaw zabawek dla dzieci nigdy się nie znudzi.

Dodatkowe informacje:

Zabawki dla dzieci powyżej 3 lat


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

Inni kupili również