Leg Pillow Restform
  • Leg Pillow Restform
Zapisz się do newslettera

Leg Pillow Restform

Model: VHGRFCIND0008


Produkt niedostępny. Zobacz naszą aktualną ofertę


Ergonomiczna poduszka między nogi Leg Pillow wspiera prawidłowe ułożenie ciała podczas snu. Świetnie sprawdza się dla osób cierpiących na ból pleców, ból kręgosłupa, obłożnie chorych, w stanach pooperacyjnych i pourazowych, jak również dla kobiet w ciąży podczas snu i odpoczynku.

Poduszka między kolana skutecznie odciąża kręgosłup

• Wspiera prawidłowe ułożenie bioder i miednicy

• Amortyzuje kolana i łagodzi napięcie w stawach

• Wykonana z pianki z pamięcią kształtu

• Pluszowa i miękka w dotyku

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Leg Pillow Restform Leg Pillow Restform
169,90 zł
Ilość:
 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Poduszka między kolana Leg Pillow to całkowicie naturalna recepta, przynosząca ulgę w bólu pleców i bólu kręgosłupa. Jej pozytywne działanie zostało udowodnione klinicznie. Różnicę czuć już po pierwszym użyciu. Jeśli śpisz na boku, wiercisz się w nocy, doskwiera Ci ból pleców, bioder lub kolan, poduszka między nogi Leg Pillow to rozwiązanie dla Ciebie. Jest skuteczna i prosta w użyciu. Zapewnia komfort nieprzerwanego snu i odpoczynku dla każdego. Sprawdza się zarówno dla osób, które cierpią na niewielki ból pleców, jak i w opiece nad osobą przewlekle chorą.

Jak działa poduszka między nogi Leg Pillow?

Ból pleców może być wynikiem długiego siedzenia, stania, wykonywania prac domowych, dźwigania ciężkich przedmiotów w pracy, a nawet podnoszenia dzieci. Poduszka między kolana Leg Pillow została zaprojektowana tak, aby ułożyć plecy w odpowiedniej pozycji i odciążyć kręgosłup podczas snu. Odczujesz różnicę już po pierwszym użyciu! Kiedy śpisz na boku, noga, która jest na górze, przemieszcza się do przodu. To wywiera nacisk na biodra i sprawia, że miednica się obraca, a dolna część pleców – skręca. Takie niepoprawne ustawienie kręgosłupa wywiera nacisk na kręgi i więzadła. Ale jeśli włożysz poduszkę między nogi, biodra i miednica pozostaną w prawidłowej pozycji, zapobiegając bólowi kręgosłupa.

Z czego jest wykonana poduszka między kolana Leg Pillow?

Sekretem poduszki między nogi Leg Pillow jest wklęsła, ultrazaawansowana pianka z pamięcią kształtu, która idealnie dopasowuje się do krzywizn nóg, niezależnie od wagi i wieku użytkownika. Zakrzywiony kształt poduszki między kolana sprawia, że doskonale dopasowuje się ona do obszaru miednicy zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wyrównuje kręgosłup, dzięki czemu śpisz wygodnie i bez bólu przez całą noc. Jest ekstremalnie wytrzymała i będzie Ci służyć latami. Poszewka ergonomicznej poduszki między kolana Leg Pillow jest pluszowa i miękka w dotyku. Można ją z łatwością zdjąć z poduszki i wyprać w pralce. Dzięki temu zawsze pozostanie higienicznie czysta.

Jak używać poduszki między kolana Leg Pillow?

Leżąc na boku, umieść poduszkę między nogi, tak aby najwęższa jej część znajdowała się między kolanami. Zapobiega to opadaniu nogi, która znajduje się u góry i w konsekwencji naciskowi na biodra, obracaniu miednicy i skręcaniu lędźwi. Pianka z pamięcią kształtu, z której wykonana jest poduszka między kolana Leg Pillow powinna naturalnie dopasować się do kształtu ud, zapewniając komfort snu i odpoczynku. Prawidłowe ułożenie nóg, bioder i miednicy pozytywnie wpływa na złagodzenie bólu pleców, bólu kręgosłupa, a także zmniejszenie pocenia. Poduszka między nogi jest lekka i poręczna – z łatwością można zabrać ją ze sobą na wakacje lub w podróż.


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.