Leg Pillow Restform - 2 szt w cenie 1
  • Leg Pillow Restform - 2 szt w cenie 1
Zapisz się do newslettera

Leg Pillow Restform - 2 szt w cenie 1

Model: KPLVHGRFCIND0008


Produkt niedostępny. Zobacz naszą aktualną ofertę


Poduszka między nogi Leg Pillow wspiera prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu. Świetnie sprawdza się dla osób cierpiących na ból kręgosłupa, ból pleców, obłożnie chorych, w stanach pooperacyjnych i powypadkowych, jak również dla kobiet w ciąży podczas odpoczynku i snu.

Specjalna oferta tylko teraz 2 poduszki w cenie 1. 

✅ Poduszka między kolana skutecznie odciąża cały kręgosłup

✅ Wspiera prawidłowe ułożenie miednicy i bioder

✅ Amortyzuje kolana i łagodzi napięcie w kręgosłupie

✅ Wykonana z specjalnej pianki z pamięcią kształtu

✅ Pluszowa i przyjemna w dotyku

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Leg Pillow Restform - 2 szt w cenie 1 Leg Pillow Restform - 2 szt w cenie 1
169,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

✅ Poduszka między kolana Leg Pillow to całkowicie naturalny sposób, przynoszący ulgę w bólu pleców i bólu kręgosłupa. Jej pozytywne działanie zostało udowodnione przez specjalistów. Różnicę czuć już po pierwszym razie. Jeśli śpisz na boku ciała, wiercisz się w ciągu nocy, doskwiera Ci ból bioder, kolan lub ból pleców, poduszka między nogi Leg Pillow to rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. Są proste i skuteczne w użyciu. Zapewnia komfort nieprzerwanego snu i odpoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdza się zarówno dla osób, które cierpią na niewielki ból kręgosłupa, jak i w opiece nad osobą przewlekle cierpiącymi.

Jak działa poduszka między kolana Leg Pillow?

✅ Ból pleców może być wynikiem siedzenia, stania, wykonywania prac domowych, dźwigania ciężkich przedmiotów w pracy, a nawet podnoszenia dziecka. Poduszka między kolane Leg Pillow zostały zaprojektowane tak, aby ułożyć plecy w odpowiedniej pozycji i odciążyć kręgosłup przez cały czas trwania snu. Odczujesz różnicę już po pierwszym użyciu! Kiedy śpisz na boku, noga, która jest na górze, przemieszcza się w przodu. To wywiera ucisk na biodra i sprawia, że miednica się obraca, a dolna część pleców – przekręcona. Takie niepoprawne ustawienie kręgosłupa wywiera nacisk na kręgi i więzadła. Ale jeśli włożysz poduszkę między nogi, biodra i miednica pozostaną w prawidłowej pozycji, zapobiegając bólowi kręgosłupa i pleców.

Z czego wykonana jest poduszka między kolana Leg Pillow?

✅ Sekretem poduszki między nogi Leg Pillow jest wklęsła, ultrazaawansowana pianka z pamięcią kształtu ciała, która idealnie dopasowuje się do krzywizn nóg, niezależnie od wagi i wieku osoby używającej. Zakrzywiony kształt poduszki między kolana sprawia, że doskonale dopasowuje się ona do obszaru miednicy zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Wyrównuje kręgosłup, dzięki czemu śpisz wygodnie i bez bólu przez całą noc. Jest ekstremalnie wytrzymała i będzie Ci służyć latami. Poszewka ergonomicznej poduszki między kolana Leg Pillow jest pluszowa i miękka w dotyku. Można ją z łatwością zdjąć z poduszki i wyprać w pralce. Dzięki temu zawsze pozostanie higienicznie czysta.

Jak używać poduszki między kolana Leg Pillow?

✅ Leżąc na boku, umieść poduszkę między nogi, tak aby najwęższa jej część znajdowała się między nogami. Zapobiega to opadaniu nogi, która znajduje się u góry i w konsekwencji naciskowi na kręgosłup, obracaniu miednicy i skręcaniu lędźwi. Pianka z pamięcią kształtu, z której wykonana jest poduszka między kolana Leg Pillow powinna naturalnie dopasować się do kształtu ud, zapewniając komfort snu i odpoczynku. Prawidłowe ułożenie nóg, bioder i miednicy pozytywnie wpływa na złagodzenie bólu pleców, bólu kręgosłupa, a także zmniejszenie pocenia. Poduszka między nogi jest lekka i poręczna – z łatwością można zabrać ją ze sobą na wakacje lub w podróż.


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.