Laundry Tree 2w1: Suszarka na pranie i wieszak
  • Laundry Tree 2w1: Suszarka na pranie i wieszak
Zapisz się do newslettera

Laundry Tree 2w1: Suszarka na pranie i wieszak

Model: LIVTREE


Produkt niedostępny. Zobacz naszą aktualną ofertę


Laundry Tree to pionowa suszarka na pranie, która efektywnie wykorzystuje przestrzeń na suszenie od podłogi po sam sufit. Świetnie sprawdza się jako wieszak na ubrania. Pasuje nawet do niewielkich pomieszczeń.

✅ Teleskopowy drążek do 2,62 m

✅ Zmieści nawet 50 elementów garderoby

✅ Wytrzymała aż do 40 kg

✅ Zajmuje tylko 70 cm szerokości

✅ Bez konieczności wiercenia dziur

✅ Pasuje do każdego mieszkania

✅ Trwałe wykonanie

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Laundry Tree 2w1: Suszarka na pranie i wieszak Laundry Tree 2w1: Suszarka na pranie i wieszak
129,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Laundry Tree to rozwiązanie 2w1: rewolucyjna suszarka na pranie i wieszak na ubrania. Efektywnie wykorzystuje przestrzeń w domu – od podłogi po sam sufit. Teleskopowy drążek o maksymalnej wysokości 2,62 m sprawia, że suszarka do prania Laundry Tree będzie pasować niemal do wszystkich pomieszczeń. Ustaw ją w sypialni, garderobie, przedpokoju, pralni, garażu, a nawet w łazience. Po rozłożeniu zajmuje niewiele miejsca – tylko 70 cm! Ta suszarka na pranie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają niewielkie mieszkanie i tych, którzy cenią sobie zorganizowaną przestrzeń.

Suszarka na pranie, jakiej jeszcze nie było!

Tradycyjna suszarka do pranie zajmuje dużo miejsca, często się przewraca pod ciężarem ubrań i sprawia, że pokój wygląda nieschludnie. Gdzie suszyć ubrania ociekające wodą lub prane ręcznie? Suszarka na pranie Laundry Tree przychodzi z pomocą. Wykorzystuje przestrzeń od podłogi po sam sufit. Dzięki swojej rewolucyjnej konstrukcji, zmieści się w każdym najmniejszym kącie. Tę suszarkę do prania można ustawić nawet w wannie lub pod prysznicem, a kiedy przyjdą goście przenieść ją do przedpokoju i zawiesić na niej dodatkowe kurtki, płaszcze i torebki. Laundry Tree z powodzeniem spełnia funkcję wieszaka na ubrania.

Niesamowicie wytrzymała suszarka do prania

Suszarka na pranie Laundry Tree jest wykonana z solidnych materiałów wysokiej jakości. Pozwala na zawieszenie nawet 40 kg prania! Unikalna budowa z dodatkowym wieszakiem i trzema skrzydłami sprawia, że Laundry Tree pomieści nawet 50 elementów garderoby. Skrzydła tej suszarki do prania można dowolnie konfigurować – obracać o 360 stopni i zmieniać położenie. Laundry Tree umożliwia zawieszenie ubrań różnego typu – od bielizny po długie płaszcze czy szlafroki. Ten wieszak na ubrania jest tak wytrzymały, że utrzyma sprzęt sportowy Twoich dzieci, a nawet ciężkie torebki.

Jak zamontować suszarkę na pranie Laundry Tree?

Teleskopowy drążek sprawia, że suszarka do prania Laundry Tree nie wymaga wiercenia dziur ani wkręcania śrub. Jest bardzo prosta w montażu dzięki systemowi sprężyn. Jej wysokość można z łatwością regulować. Po złożeniu zajmuje tyle miejsca co zwykły parasol. Laundry Tree to wielofunkcyjne rozwiązanie 2w1: suszarka do prania i wieszak na ubrania. Ustaw ją w przedpokoju – na kurtki gości, w łazience – aby ręczniki szybciej schły, w sypialni – na ubrania, które planujesz jeszcze założyć, w pokoju dziecka – na plecak i zabawki, a nawet w garażu – na sprzęt sportowy. Laundry Tree to wszechstronna suszarka na pranie, która sprawdzi się w Twoim domu.


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

Instrukcja obsługi

Przed przystąpieniem do użytkowania produktu uważnie przeczytaj niniejszą instrukcję i przechowaj ją do późniejszego wykorzystania.

Zawartość opakowania

Wieszak na ubranie

Ustawienie prawidłowej wysokości

Przekręć drążek przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aby go poluzować i przesunąć. Przesuń drążki tak, aby całkowita wysokość suszarki Livington Laundry Tree była równa wysokości pomieszczenia plus 5 cm. Uwaga: suszarkę Livington Laundry Tree można rozsunąć maksymalnie do 2,62 metra. Aby ustalić wysokość, przekręć E zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Unieruchomienie suszarki livington laundry tree

Po ustawieniu odpowiedniej wysokości suszarki Livington Laundry Tree (wysokość pomieszczenia plus 5 cm) umieść je w wybranym miejscu. Ściśnij suszarkę Livington Laundy Tree, chwytając drążek F i pociągając go w dół. Po wyrównaniu suszarki Livington Laundry Tree zwolnij powoli drążek F. Sprężyna, która znajduje się wewnątrz drążka F, utrzymuje suszarkę Laundry Tree w tej pozycji.

Wieszak na ubranie do małego domu

Inni kupili również