• spray dezynfekujący

Silver n-Oxygen preparat z nanosrebrem w sprayu 75 ml

Model: SILVER75ML

Dom

Produkt jest już niedostępny zapraszamy do kategorii Dom

Silver n-Oxygen to niezawodny preparat z nano srebrem w wygodnej formie sprayu. Zapewnia ochronę przed wirusami, bakteriami i pleśnią. W przeciwieństwie do zwykłego płynu do dezynfekcji, Silver n-Oxygen nie odparowuje, tworząc powłokę bezpieczeństwa na skórze. Może być stosowany nie tylko na rękach, ale też całej twarzy, ubraniach, zabawkach i nie tylko.

✅ Likwiduje wirusy, bakterie i pleśń

✅ Eliminuje patogeny wywołujące choroby

✅ Tworzy powłokę ochronną o przedłużonym działaniu

✅ Preparat z nano srebrem w wygodnej formie sprayu

✅ Potwierdzona skuteczność

✅ Bezpieczne działanie dla dzieci, dorosłych i zwierząt

✅ Nie podrażnia skóry

Czytaj więcej

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe klubu okazji

Darmowa dostawa od 199,90 zł
Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Silver n-Oxygen preparat z nanosrebrem w sprayu 75 ml
99,90 zł
129,90 zł

Zniżka -30 zł
Ilość:

  Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

  Darmowa dostawa

od 199, 90 zł w Klubie Okazji
od 299, 90 zł w regularnej ofercie

  Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

Opis produktu

Preparat z nanosrebrem w sprayu Silver n-Oxygen nie należy mylić ze zwykłym płynem po dezynfekcji, który po odparowaniu traci swoje właściwości. Zawarte w Silver n-Oxygen cząsteczki nanosreba, nawet po wyschnięciu preparatu, pozostają na skórze i przedmiotach, tworząc warstwę ochronną. Dodatkowo, ten preparat z nanosrebrem hamuje skórne zmiany chorobowe i usuwa zakażenia. W przeciwieństwie do innych preparatów, Silver n-Oxygen usuwa wirusy nie tylko na rękach, ale i twarz – zwłaszcza okolice ust i nosa, ubrania oraz zabawki.

Silver n-Oxygen

Przeprowadzone badania niezbicie potwierdzają, że preparat z nanosrebrem w sprayu Silver n-Oxygen likwiduje mikroby takie jak wirusy, bakterie i pleśń. Już po kilku minutach od aplikacji maksymalnie do 180 minut likwiduje patogeny wywołujące choroby i przykre dolegliwości. Co najważniejsze zawarte w preparacie nanosrebro tworzy powłokę ochronną o przedłużonym działaniu niszczącym szkodliwe wirusy. To zupełnie inaczej niż w przypadku alkoholu, który po odparowaniu traci swoje właściwości odkażające! Dodatkowo preparat z nanosrebrem Silver n-Oxygen jest całkowicie bezpieczny dla dzieci, dorosłych i zwierząt.

Jak używać preparat z nanosrebrem?

Aby zapobiec zakażeniu wirusem zaleca się m.in. często myć ręce. Ale co zrobić, gdy nie masz dostępu do toalety, kiedy jesteś z dala od domu, w biegu lub dłuższej podróży? Z pomocą przychodzi preparat z nanosrebrem Silver n-Oxygen. To uniwersalny i niezwykle skuteczny środek z nanosrebrem, który jest bardzo łagodny dla skóry. W przeciwieństwie do zwykłego preparatów, Silver n-Oxygen może być stosowany na całe ciało. Ten preparat z nanosrebrem w sprayu likwiduje wirus, bakterie i pleśnie na rękach, twarz, ubrania, buty, zabawki i nie tylko. Złagodzi nawet objawy kataru i bólu gardła! Doskonale sprawdza się w podróży. Wystarczy jedno, błyskawiczne spryskanie powierzchni, aby ten wydajny preparat rozpoczął swoje działanie. 

Nie tylko likwiduje wirusa, ale też…

Dzięki zawartości nanosrebra, preparat w sprayu Silver n-Oxygen wykazuje również błyskawiczne działanie antyseptyczne. Oprócz tego, że usuwa wirusy, bakterie, grzyby i pleśń, nawilża skórę oraz przyspiesza gojenie się ran i innych zmian skórnych. Jeśli cierpisz na atopowe zapalenie skóry, powracające infekcje grzybiczne, podrażnienia lub po prostu masz problematyczną skórę, ten preparat z nanosrebrem jest dla Ciebie. Silver n-Oxygen to nie jest zwykły płyn w sprayu, to eliksir ochronno-regenerujący z nanosrebrem. Wystarczy jeden środek, aby pożegnać szkodliwe mikroorganizmy takie jak wirusy i bakterie, ale też podrażnienia i zmiany skórne.

Dodatkowe informacje:

✅ Preparat do stosowania miejscowego

✅ Pojemność 75 ml

✅ Produkt w sprayu

✅ Trwałość do 2 lat


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

Inni kupili również