• -23,09%
  • Obecnie brak na stanie
  • Zniżka 23,09%
Silver n-Oxygen preparat z nanosrebrem w sprayu 75 ml

Produkt niedostępny. Zobacz naszą aktualną ofertę


Silver n-Oxygen to niezawodny preparat z nano srebrem w wygodnej formie sprayu. Zapewnia ochronę przed wirusami, bakteriami i pleśnią. W przeciwieństwie do zwykłego płynu do dezynfekcji, Silver n-Oxygen nie odparowuje, tworząc powłokę bezpieczeństwa na skórze. Może być stosowany nie tylko na rękach, ale też całej twarzy, ubraniach, zabawkach i nie tylko.

✅ Likwiduje wirusy, bakterie i pleśń

✅ Eliminuje patogeny wywołujące choroby

✅ Tworzy powłokę ochronną o przedłużonym działaniu

✅ Preparat z nano srebrem w wygodnej formie sprayu

✅ Potwierdzona skuteczność

✅ Bezpieczne działanie dla dzieci, dorosłych i zwierząt

✅ Nie podrażnia skóry

Tylko teraz -23.09 % rabatu

Silver n-Oxygen preparat z nanosrebrem w sprayu 75 ml

Model: SILVER75ML

Cena regularna 129,90 zł 99,90 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,90 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: 12,90zł

Uwaga! W naszym głównym magazynie trwa inwentaryzacja. Z związku z tym realizacja zamówień złożonych po 28 września 2023 r. może ulec wydłużeniu. Za wszystkie niedogodności przepraszamy! 

Preparat z nanosrebrem w sprayu Silver n-Oxygen nie należy mylić ze zwykłym płynem po dezynfekcji, który po odparowaniu traci swoje właściwości. Zawarte w Silver n-Oxygen cząsteczki nanosreba, nawet po wyschnięciu preparatu, pozostają na skórze i przedmiotach, tworząc warstwę ochronną. Dodatkowo, ten preparat z nanosrebrem hamuje skórne zmiany chorobowe i usuwa zakażenia. W przeciwieństwie do innych preparatów, Silver n-Oxygen usuwa wirusy nie tylko na rękach, ale i twarz – zwłaszcza okolice ust i nosa, ubrania oraz zabawki.

Silver n-Oxygen

Przeprowadzone badania niezbicie potwierdzają, że preparat z nanosrebrem w sprayu Silver n-Oxygen likwiduje mikroby takie jak wirusy, bakterie i pleśń. Już po kilku minutach od aplikacji maksymalnie do 180 minut likwiduje patogeny wywołujące choroby i przykre dolegliwości. Co najważniejsze zawarte w preparacie nanosrebro tworzy powłokę ochronną o przedłużonym działaniu niszczącym szkodliwe wirusy. To zupełnie inaczej niż w przypadku alkoholu, który po odparowaniu traci swoje właściwości odkażające! Dodatkowo preparat z nanosrebrem Silver n-Oxygen jest całkowicie bezpieczny dla dzieci, dorosłych i zwierząt.

Jak używać preparat z nanosrebrem?

Aby zapobiec zakażeniu wirusem zaleca się m.in. często myć ręce. Ale co zrobić, gdy nie masz dostępu do toalety, kiedy jesteś z dala od domu, w biegu lub dłuższej podróży? Z pomocą przychodzi preparat z nanosrebrem Silver n-Oxygen. To uniwersalny i niezwykle skuteczny środek z nanosrebrem, który jest bardzo łagodny dla skóry. W przeciwieństwie do zwykłego preparatów, Silver n-Oxygen może być stosowany na całe ciało. Ten preparat z nanosrebrem w sprayu likwiduje wirus, bakterie i pleśnie na rękach, twarz, ubrania, buty, zabawki i nie tylko. Złagodzi nawet objawy kataru i bólu gardła! Doskonale sprawdza się w podróży. Wystarczy jedno, błyskawiczne spryskanie powierzchni, aby ten wydajny preparat rozpoczął swoje działanie. 

Nie tylko likwiduje wirusa, ale też…

Dzięki zawartości nanosrebra, preparat w sprayu Silver n-Oxygen wykazuje również błyskawiczne działanie antyseptyczne. Oprócz tego, że usuwa wirusy, bakterie, grzyby i pleśń, nawilża skórę oraz przyspiesza gojenie się ran i innych zmian skórnych. Jeśli cierpisz na atopowe zapalenie skóry, powracające infekcje grzybiczne, podrażnienia lub po prostu masz problematyczną skórę, ten preparat z nanosrebrem jest dla Ciebie. Silver n-Oxygen to nie jest zwykły płyn w sprayu, to eliksir ochronno-regenerujący z nanosrebrem. Wystarczy jeden środek, aby pożegnać szkodliwe mikroorganizmy takie jak wirusy i bakterie, ale też podrażnienia i zmiany skórne.

Dodatkowe informacje:

✅ Preparat do stosowania miejscowego

✅ Pojemność 75 ml

✅ Produkt w sprayu

✅ Trwałość do 2 lat

Szczegóły produktu

SILVER75ML

Szybkie porównanie

Produkt
Silver n-Oxygen preparat z nanosrebrem w sprayu 75 ml Silver n-Oxygen preparat z nanosrebrem w sprayu 75 ml BABYLISS Lokówka Defined Curls 16 mm Lokówka Defined Curls 16 mm BABC271E Lampka nocna dla dzieci RGB NENO TITTO Lampka nocna dla dzieci RGB NENO TITTO
Dostępność
Cena
129,90 zł -23,09% 99,90 zł
79,99 zł 69,99 zł
79,99 zł
Dodatkowe informacje
nasadka grzebieniowa regulacja stopnia jasności
Wykonanie
antypoślizgowy ergonomiczny uchwyt silikon
Moc [W]
25 W
Zasilanie
sieciowe 5 V
W zestawie
2 nasadki: lokówka 16 mm, okrągła szczotka pilot
Nienagrzewający się uchwyt
TAK
Kolor
czarny
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
TAK
Średnica [mm]
16 mm
Liczba poziomów temperatury
1
Jonizacja
NIE
Szybkie nagrzewanie
TAK
Temperatura maksymalna
185
zimny nawiew
nie
uchwyt do zawieszenia
nie

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.