Security Cam 3w1: kamera monitoringu, kamera samochodowa i sportowa
  • Security Cam 3w1: kamera monitoringu, kamera samochodowa i sportowa
Zapisz się do newslettera

Security Cam 3w1: kamera monitoringu, kamera samochodowa i sportowa

Model: VVASLCIND0001

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Security Cam 3w1: kamera monitoringu, kamera samochodowa i sportowa Security Cam 3w1: kamera monitoringu, kamera samochodowa i sportowa
159,90 zł
179,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Security Cam to dyskretna kamera bezprzewodowa, która zapewnia monitoring 24/7. Świetnie sprawdza się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Szeroki kąt widzenia, czujnik ruchu i obrotowy uchwyt sprawiają, że Security Cam to idealna kamera samochodowa i sportowa. Praktyczny klips umożliwia umieszczenie kamery bezprzewodowej na rowerze, wózku, dronie, a nawet przy bluzce.

✅ 6 lampek na podczerwień do nagrywania nocą

✅ Kąt widzenia 140°

✅ Czujnik ruchu

✅ System wstrząsoodporny

✅ Praktyczny klips i uchwyt obrotowy 360°

✅ Automatyczny system nadpisywania

Dzięki swojej wysokiej jakości i funkcjonalności, kamera monitoringu Security Cam sprawdza się w wielu sytuacjach. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa – w miejscu, gdzie jesteś albo właśnie tam, gdzie Cię nie ma. Bogaty zestaw z klipsem i obrotowym uchwytem umożliwia umieszczenie kamery bezprzewodowej praktycznie wszędzie. Unikalny system wstrząsoodporny sprawia, że Security Cam zadziała nawet po upadku, a lampki na podczerwień nagrają złodziei, gdy jest ciemno.

Wszechstronna kamera bezprzewodowa

Jakość profesjonalnej kamery monitoringu zamkniętej w niewielkich rozmiarach – to Security Cam. Schowasz ją pomiędzy książkami, poduszkami czy na półce. Jest tak niewielka, że nikt jej nie zauważy. Z tą kamerą bezprzewodową sprawdzisz co się dzieje w domu, pod Twoją nieobecność. Dowiesz się, dlaczego wartościowe rzeczy znikają, co robi Twoja niania czy pracownicy. Używaj Security Cam jako kamery samochodowej. Jej szeroki kąt widzenia i praktyczny uchwyt obrotowy w zakresie 360° sprawiają, że będziesz miał dowód dla policji czy ubezpieczyciela, w razie wypadku lub innego wykroczenia.

Security Cam to praktyczna kamera samochodowa

Security Cam zabierzesz ze sobą wszędzie. Przytwierdź ją pod lusterkiem i używaj jako kamery samochodowej. Praktyczny czujnik uruchomi nagrywanie, gdy wykryje ruch. Z kamerą bezprzewodową będziesz miał dowód, jeśli ktoś zarysuje Ci samochód i ucieknie z miejsca stłuczki. Obrotowy uchwyt 360° sprawia, że możesz odwrócić kamerę samochodową w kierunku wnętrza samochodu i zarejestrować zabawne momenty z rodzinnych podróży. Security Cam nagrywa w jakości HD z użyciem superczułego mikrofonu. Od teraz wszystkie piosenki, śpiewane w aucie przez Twoje pociechy, zostaną nagrane. Później z łatwością zgrasz i odtworzysz je na swoim komputerze.

Dlaczego akurat ta kamera monitoringu?

Jeśli zastanawiasz się jaką kamerę monitoringu wybrać, zwróć uwagę na poniższe parametry. Security Cam to kamera bezprzewodowa, która na pewno spełni Twoje oczekiwania:

✅ Kąt widzenia 140° – to nawet 2 razy więcej niż w innych kamerach nadzorujących

✅ 6 lampek na podczerwień do nagrywania nocą – od teraz zobaczysz który z domowników podjada w nocy i kto depcze Ci trawnik przed domem

✅ Czujnik ruchu – szczególnie przydatny, gdy używasz Security Cam jako kamery samochodowej

✅ Praktyczny klips i uchwyt obrotowy 360° – umożliwiają używanie kamery bezprzewodowej w różnych miejscach

✅ Automatyczny system nadpisywania plików – sprawia, że Security Cam zapewnia nadzór 24/7

✅ System wstrząsoodporny – zapewnia działanie kamery monitoringu nawet po upadku

✅ Superczuły mikrofon – uchwyci wszystkie rozmowy, gdy nie ma Cię w domu

Zestaw:

✅ Kamera bezprzewodowa Security Cam HD

✅ Praktyczny klips GRATIS!

✅ Uchwyt obrotowy GRATIS!

✅ Kabel USB GRATIS!


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

Instrukcja Obsługi 

Starlyf Security Cam – kamera monitorująca

Korzystanie z kamery poza sferą osobistą i domową podlega odpowiednim przepisom dotyczącym ochrony danych osobowych w danym kraju. Producent i dystrybutorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie przez użytkowników nagrań dokonanych za pomocą produktu.

OSTRZEŻENIA 

• Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Produkt nie jest zabawką.

• Zakres temperatury użytkowania: nie wystawiaj produktu na działanie temperatur poniżej 0oC lub powyżej 40oC.

• Wilgotność otoczenia podczas użytkowania: kamera nie jest wodoodporna. Upewnij się, że kamera zamontowana na zewnątrz nie zostanie wystawiona na działanie deszczu.

• Trzymaj z dala od silnych pól magnetycznych i obszarów wysokiego napięcia.

• Wymagania dotyczące czyszczenia: nie przechowuj kamery bez opakowania w miejscach, gdzie gęstość kurzu jest zbyt wysoka, aby uchronić przed nim kamerę i inne jej części, ponieważ wpływa to na jej żywotność.

OPIS PRODUKTU

A. Przycisk ON/RECORD i OFF

B. Lampka kontrolna LED

C. Soczewka kamery

D. Światła podczerwone

E. Mikrofon

F. Karta pamięci (brak w zestawie)

G. Slot na kartę micro SD

H. Port ładujący

I. Uchwyt obrotowy

J. Taśma dwustronna

K. Klips

L. Kabel USB

M. Śrubki

N. Kołki

O. Otwór resetu

W zestawie 1 kamera Starlyf Security Cam, 1 kabel USB, 1 instrukcja obsługi, 1 klips, 2 śrubki, 2 kołki, 1 uchwyt obrotowy

Gratulujemy zakupu Starlyf Security Cam, małej i dyskretnej kamery nadzorującej, która pozwala nagrywać wszystko, co dzieje się wewnątrz i na zewnątrz domu pod nieobecność właściciela.

Przed pierwszym użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Zachowaj instrukcję, aby w razie potrzeby móc do niej wrócić.

1. Funkcjonalności • kompaktowy design • kompatybilność z filmikami w formacie .AVI • obraz wysokiej jakości nawet przy słabym oświetleniu • rozdzielczość 720p i nagrywanie 30 klatek na sekundę • kompatybilność z kartami micro SD o pojemności do 32 GB • wbudowany akumulator litowy

Ładowanie akumulatora Kamera ma wbudowany akumulator litowy. Naładuj go przed pierwszym użyciem kamery. Pierwsze ładowanie trwa 6 godzin, a każde kolejne 2 godziny. Ładuj baterię następująco:

Wskaźnik akumulatora 1. Włącz kamerę, naciskając przez cztery sekundy przycisk ON/RECORD i OFF (A). Jeśli lampka kontrolna LED (B) świeci na czerwono, akumulator jest naładowany. Jeśli lampka miga, akumulator jest na wyczerpaniu. Zalecamy jak najszybsze naładowanie akumulatora.

Ładowanie przez komputer Podłącz jeden koniec kabla USB (L) do portu ładującego (H) w kamerze, a drugi koniec kabla podłącz do portu USB w komputerze . Podczas ładowania kamery, lampka kontrolna LED (B) będzie na zmianę świecić się na czerwono i niebiesko. Kamera ładowana przez komputer NIGDY nie nagrywa.

Nagrywanie i ładowanie baterii w tym samym czasie Aby nagrywać i ładować kamerę w tym samym czasie, ZAWSZE należy używać ładowarki podłączanej do gniazdka (brak w zestawie). 

1. Aby nagrywać i ładować kamerę w tym samym czasie zalecamy użycie uchwytu obrotowego (I) oraz klipsa (K), aby mocno przyczepić kamerę (rys. 5). Stosuj się do instrukcji dotyczących montażu uchwytu i klipsa. 2. Kiedy kamera jest dobrze zamocowana do uchwytu obrotowego i klipsa (patrz rysunek 6), podłącz jeden koniec kabla USB (L) do portu ładującego (H), a drugi koniec do gniazdka (rys. 7). 3. Podczas ładowania kamery w gniazdku, lampka kontrolna LED (B) będzie migać co 3 sekundy. Podczas ładowania przez gniazdko elektryczne, kamera jednocześnie nagrywa i ładuje się. 4. Kiedy kamera jest całkowicie naładowana, lampka kontrolna LED (B) świeci na czerwono.

Uwaga:

Kiedy nagrywasz i robisz zdjęcia, upewnij się, że kamera jest odpowiednio obrócona, aby uniknąć konieczności późniejszego obracania obrazów. Kiedy soczewka jest skierowana w Twoim kierunku, przycisk (A) powinien znajdować się po Twojej prawej stronie. Patrz rysunek 2.

Nagrywanie filmów:

Kamera Starlyf Security Cam jest kompatybilna z kartami micro SD (brak w zestawie). 1. Włóż kartę pamięci (F) w slot karty micro SD (G). Włóż kartę prostopadle do slotu kamery (patrz rysunek 8). 

2. Naciskaj przycisk ON/RECORD i OFF (A) przez cztery sekundy. Zapali się lampka kontrolna LED (B), a kamera zacznie nagrywać, kiedy wykryje ruch. 

Kamera Starlyf Security Cam automatycznie nagrywa w pętli, aby jak najwydajniej wykorzystać miejsce na karcie pamięci. Jeśli czujnik nie wykryje żadnego ruchu przez minutę, kamera pozostanie włączona, ale nie będzie nagrywać.

Tryb nocny: Kamera Starlyf Security Cam nagrywa wtedy, kiedy wykryje ruch, nawet gdy jest ciemno. Światło podczerwone (D) jest wtedy aktywne, ale niewidoczne.

Tryb zdjęć: 1. Kiedy kamera jest w trybie video (świeci się czerwona lampka LED), przez dwie sekundy naciskaj przycisk ON/RECORD i OFF (A). Lampka kontrolna LED zmieni kolor na niebieski, kiedy kamera będzie gotowa do robienia zdjęć. Rób zdjęcia, szybko naciskając przycisk zdjęć. 2. Aby powrócić do trybu video, naciskaj przycisk ON/RECORD i OFF (A) przez dwie sekundy. Zaświeci się czerwona lampka LED (B), a kamera zacznie nagrywać po wykryciu ruchu.

Pobieranie zdjęć i filmów: 1. Naciśnij kartę pamięci koniuszkiem palca. Kiedy karta się wysunie, wyjmij ją i włóż do czytnika kart (brak w zestawie). Podłącz czytnik kart do komputera. 2. Jeśli nie posiadasz czytnika kart, podłącz kamerę bezpośrednio do komputera, używając do tego kabla USB (L). Patrz rysunki 3&4. 3. Pojawi się folder, w którym możesz przeglądać, zapisywać i usuwać filmiki oraz zdjęcia nagrane kamerą Starlyf Security Cam.

Montaż uchwytu obrotowego (I) i klipsa (K) Klips (K): 1. Przyłóż tylną część kamery do klipsa i delikatnie naciśnij, aby przymocować. Upewnij się, że klips dobrze wszedł w rowki na górze i dole tyłu kamery. Patrz rysunek 9. Kliknięcie oznacza, że klips został zamontowany odpowiednio. 2. Klips można użyć, aby przymocować kamerę do ubrania (patrz rysunek 10) lub innych rzeczy.  Upewnij się, że kamera jest w odpowiedniej pozycji nagrywającej. 3. Aby wyjąć kamerę z klipsa (K), naciśnij na górne części klipsa paznokciami (patrz rysunek 18).

Uchwyt obrotowy (I) na powierzchniach poziomych: 1. Zamocuj kamerę na klipsie (K) według powyższej instrukcji. 2. Złącz klips (K; patrz rysunek 11) z uchwytem obrotowym (I), jak pokazano na rysunku 12. 3. Uchwyt obrotowy ma wiele różnych pozycji. Połóż go na poziomej powierzchni i wyceluj kamerę w miejsce, które chcesz nagrywać lub zrobić zdjęcie. Patrz rysunek 13.

Uchwyt obrotowy (I) na powierzchniach pionowych: Mocowanie przy użyciu taśmy klejącej:

Uchwyt obrotowy (I) można zamocować na powierzchniach pionowych przy użyciu taśmy dwustronnej (J).

1. Zdejmij folię ochronną z taśmy klejącej (J) i przyłóż do tylnej bazy uchwytu obrotowego (I). Przyciśnij, aby upewnić się, że jest odpowiednio zamocowana. Patrz rysunek 14. 2. Zdejmij folię ochronną z drugiej strony taśmy dwustronnej przyczepionej do uchwytu obrotowego (I). 3. Przyczep uchwyt obrotowy (I) do wybranej powierzchni. Upewnij się, że jest dobrze umocowany. Patrz rysunek 15.

Mocowanie przy użyciu śrubek:

Uchwyt obrotowy można zamocować przy użyciu dołączonych do zestawu śrubek (M) i kołków (N).

1. Zrób dwie dziury o odpowiedniej średnicy w ścianie na dwa kołki (N) po dokładnym zmierzeniu odległości między otworami. 2. Włóż kołki w otwory. 3. Przyłóż uchwyt obrotowy tak, aby dopasować jego otwory do tych wywierconych w ścianie. 4. Zamocuj, używając dwóch śrub (M).

Kiedy uchwyt obrotowy jest zamocowany: 5. Przyczep klips (K) z kamerą do uchwytu obrotowego. Patrz rysunek 16. 6. Uchwyt obrotowy można ustawić na różne sposoby. Wyceluj kamerę w miejsce, które chcesz nagrywać lub zrobić zdjęcie. Patrz rysunek 17.

RESETOWANIE Jeśli kamera nie działa poprawnie z powodu nieodpowiedniego użytkowania lub z niewiadomych przyczyn, należy ją zresetować.

Użyj igły lub szpilki, aby nacisnąć przycisk w otworze resetu (O), który znajduje się obok portu ładującego. 

Ustawienia fabryczne zostaną przywrócone, a kamera powinna zacząć poprawnie działać.

Specyfikacja techniczna: • Nagrywanie HD 720p • Detektor ruchu • Nagrywanie w pętli • Maksymalny czas nagrywania: 45 min • Kompatybilność z kartami pamięci do 32 GB (brak w zestawie) • Akumulator litowo-jonowy 160 mAh

UWAGA UTYLIZACJA MATERIAŁÓW

Ten symbol oznacza, że zanim zdecydujesz się na utylizację produktu, powinieneś się zapoznać z obowiązującymi lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu produktów tego typu. Nie wyrzucaj produktu z normalnymi odpadami komunalnymi. Zutylizuj produkt zgodnie z obowiązującymi przepisami. Produkty elektryczne i elektroniczne zawierają niebezpieczne substancje, które mogą mieć szkodliwy wpływ na środowisko i życie ludzkie, dlatego powinny być odpowiednio utylizowane.

To urządzenie posiada podwójną izolację. Oznacza to, że uziemienie nie jest konieczne. Zawsze sprawdzaj, czy napięcie sieciowe odpowiada temu na tabliczce znamionowej urządzenia.