• sprawy na pleśnie
  • Nano complex
Tydzień Darmowej Dostawy z Pocztą Polską

Nano Complex 3 skutecznie likwiduje bakterie, pleśń i wirusy

Model: NANCOM3

Dom

Produkt jest już niedostępny zapraszamy do kategorii Dom

Nano Complex 3 wykazuje skuteczne, wielokierunkowe działanie. To niezawodny preparat z nanosrebrem, nanozłotem i nanomiedzią w wygodnej formie sprayu. Chroni i pielęgnuje skórę, zwłaszcza problematyczną. Skutecznie likwiduje bakterie, pleśń i wirusy. W przeciwieństwie do zwykłego płynu do dezynfekcji rąk, Nano Complex 3 po odparowaniu, tworzy powłokę ochronną na skórze o wydłużonym działaniu. Może być stosowany nie tylko na rękach, ale też całej twarzy, ubraniach, zabawkach i nie tylko.

✅ 100% naturalny preparat

✅ Likwiduje bakterie, pleśń i wirusy

✅ Usuwa zakażenia i infekcje grzybiczne

✅ Regeneruje skórę i przyspiesza gojenie się ran

✅ Łagodzi zmiany skórne o charakterze wrzodowym

✅ Bezpieczne działanie dla dzieci, dorosłych i zwierząt

✅ Potwierdzona skuteczność

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe klubu okazji

Darmowa dostawa od 199,90 zł
Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Nano Complex 3 skutecznie likwiduje bakterie, pleśń i wirusy
49,90 zł
99,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Dostawa

od 12.90 zł

Nano Complex 3 nie należy mylić ze zwykłym płynem po dezynfekcji rąk, który po odparowaniu traci swoje właściwości. Zawarte w Nano Complex 3 cząsteczki nanosrebra, nanozłota i nanomiedzi nawet po wyschnięciu preparatu, pozostają na skórze i przedmiotach, tworząc warstwę ochronną. Dodatkowo, hamuje skórne zmiany chorobowe i usuwa zakażenia, dzięki zawartości nanoskładników. W przeciwieństwie do większości płynów do dezynfekcji rąk, Nano Complex 3 jest w 100% naturalny. Usuwa bakterie, grzyby i wirusy nie tylko na rękach, ale i twarzy – zwłaszcza w okolicach ust i nosa oraz ubraniach, klamkach oraz zabawkach.

Synergiczne działanie nanosrebra, nanozłota i nanomiedzi

Dzięki zawartym składnikom Nano Complex 3 działa na poziomie nanocząsteczek. Penetruje naskórek chroniąc go, pielęgnując i dezynfekując. To kompleks nanosrebra, nanozłota i nanomiedzi, który działa z potrójną mocą przeciwko bakteriom, grzybom i wirusom. Oto niektóre z jego korzyści:

Nanosrebro:

✅ Niszczy bakterie, drożdżaki, roztocza i wirusy

✅ Hamuje skórne zmiany chorobowe m.in czyraki i egzemę

✅ Usuwa zakażenie i infekcje grzybiczne

Nanozłoto:

✅ Przyspiesza gojenie się blizn i oparzeń

✅ Pobudza skórę do wytwarzania kolagenu

 Redukuje uszkodzenia skóry i przebarwienia na skutek trądziku czy wyprysków

Nanomiedź:

✅ Wykazuje silne działanie grzybobójcze

✅ Łagodzi, a nawet likwiduje zmiany skórne o charakterze wrzodowym

✅ Uniemożliwia rozprzestrzenianie się bakterii i wirusów

To więcej niż płyn do dezynfekcji rąk!

Nano Complex 3 to skuteczny preparat z nanosrebrem, nanozłotem i nanomiedzią. Jest w 100% naturalny, bezzapachowy, bezpieczny dla alergików i łagodny dla skóry. W przeciwieństwie do płynu do dezynfekcji rąk, Nano Complex 3 może być stosowany na całe ciało. Dzięki zawartości nanosrebra, nanozłota i nanomiedzi, zlikwiduje bakterie, grzyby i wirusy na rękach, twarzy, ubraniach, butach, zabawkach, klamkach i nie tylko. Złagodzi nawet objawy kataru i bólu gardła! Doskonale sprawdza się w podróży – poręczne opakowanie zmieści się w torebce czy plecaku. Wystarczy jedno, błyskawiczne spryskanie, aby Nano Complex 3 rozpoczął swoje działanie.

Chroni, pielęgnuje i dezynfekuje

Trudno spotkać preparat o tak wszechstronnym działaniu jak Nano Complex 3. Oprócz tego, że likwiduje bakterie, grzyby i wirusy, koniecznie musi znaleźć się w posiadaniu osób, które mają skórę problematyczną – zmęczoną, wysuszoną, skłonną do podrażnień, jak również z objawami łuszczycy, atopowego zapalenia skóry czy trądziku. Nano Complex 3 to kompleks nanosrebra, nanozłota i nanomiedzi, który jest w pełni bezpieczny dla skóry. Spełnia funkcję opatrunku z nanosrebrem na zadrapania, skaleczenia i gojące się rany. Może być stosowany na całą twarz, wliczając okolice oczu i nosa, nawet kilka razy dziennie. Po odparowaniu wody, tworzy niewidzialną warstwę ochronną, która działając przez dłuższy czas, poprawia stan skóry i chroni ją przed bakteriami, grzybami i wirusami. Tego nie zrobi żaden płyn do dezynfekcji rąk.

Dodatkowe informacje:

✅ Produkt polski

✅ Preparat w sprayu do stosowania miejscowego

✅ Pojemność 75 ml

✅ Trwałość do 2 lat


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.