okulary z lampką led
  • okulary z lampką led
Tydzień Darmowej Dostawy z Pocztą Polską

Magnibrite okulary powiększające ze światłami LED - 1 szt. / 2 szt.

Model: VVAVACIND0429

Dom

Produkt jest już niedostępny zapraszamy do kategorii Dom

Magnibrite to praktyczne okulary powiększające, które łącza funkcjonalność lupy do czytania i dwóch latarek. W przeciwieństwie do lupy i latarki, Magnibrite nie wymagają użycia rąk, dzięki czemu będziesz mógł wykonywać dowolne czynności, zwłaszcza te wymagające skrupulatności.

Kup 2 sztuki taniej o 60 zł

✅ Uniwersalne okulary powiększające

✅ Poliwęglanowe, duże soczewki

✅ Zamieniają zamazany i ciemny obraz w wyraźny i jasny

✅ Powiększenie aż 160%

✅ 2 wbudowane światła LED

✅ Elastyczne noski i zauszniki

✅ Można używać z soczewkami, okularami korekcyjnymi i przeciwsłonecznymi

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe klubu okazji

Darmowa dostawa od 199,90 zł
Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
okulary z lampką led Magnibrite okulary powiększające ze światłami LED - 1 szt. / 2 szt.
79,90 zł
99,90 zł
Ilość sztuk
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Dostawa

od 12.90 zł

Jeśli masz problem, aby przeczytać drobny druk, a z pozoru łatwe zadania okazują się nie do wykonania, potrzebujesz okularów powiększających Magnibrite. Z nimi masz super powiększenie aż 160% i odpowiednie oświetlenie do wykonania nawet najbardziej precyzyjnych prac. Obraz stanie się większy, jaśniejszy i wyraźniejszy, a Twoje ręce pozostaną wolne. Magnibrite posiada funkcjonalność lupy do czytania, zamkniętej w bardzo praktyczną formę okularów powiększających.

Dlaczego akurat Magnibrite?

W przeciwieństwie do zwykłej lupy, okulary powiększające Magnibrite nie wymagają użycia rąk. Sprawdzają się w ciemnych, trudnodostępnych miejscach, gdzie użycie latarki jest niemożliwe lub zwyczajnie utrudnia realizację zadania. Praktyczne powiększenie 160% ułatwia i przyspiesza wykonanie czynności. Te okulary do czytania, robótek ręcznych, majsterkowania (i nie tylko!) nie wymagają skierowania czy badania wzroku. Można je nosić z soczewkami, okularami korekcyjnymi a nawet przeciwsłonecznymi! Nie zniekształcają obrazu – sprawiają, że staje się on jasny i ostry.

Okulary do czytania, majsterkowania i…?

Okulary powiększające Magnibrite sprawdzą się do wielu prac. Będą nieodzownym pomocnikiem podczas takich czynności jak:

✅ Czytanie gazet i książek, zwłaszcza wieczorem czy w nocy

✅ Zapoznawanie się z treścią ulotek i opakowań lekarstw

✅ Odczytywanie wiadomości i maili

✅ Rozwiązywanie krzyżówek

✅ Majsterkowanie w ciemnej piwnicy

✅ Szycie w miejscu, gdzie nie ma odpowiedniego oświetlenia

✅ Tworzenie rękodzieła

✅ Przeglądanie negatywów i zdjęć

✅ Sklejanie modeli

✅ Manicure i pedicure

✅ Gry towarzyskie, układanie puzzli

To tylko ułamek prac, do których użyjesz tych okularów powiększających. Wykonywanie czynności przy słabym oświetleniu jest możliwe z Magnibrite!

Budowa okularów powiększających Magnibrite

Magnibrite to połączenie lupy do czytania i 2 latarek. Poliwęglanowe soczewki o ultrawysokiej wyrazistości i najnowocześniejsza technologia oświetlenia LED sprawiają, że okulary powiększające Magnibrite będą Ci służyć każdego dnia, przez wiele lat. Noski tych okularów do czytania są miękkie, dzięki czemu nie będą Cię uwierać. Lekkie i elastyczne zauszniki sprawiają, że Magnibrite dopasują się do każdego kształtu głowy. Noś je na czubku nosa z okularami korekcyjnymi dla niepodważalnej ostrości i jasności. W zestawie otrzymasz także ściereczkę z mikrofibry oraz praktyczne etui, aby Twoje okulary powiększające były zawsze czyste i bezpieczne.

Zestaw:

✅ Okulary powiększające Magnibrite z wbudowanymi światłami LED (baterie niedołączone)

✅ Ściereczka z mikrofibry

✅ Etui


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

VIZMAXX MAGNIBRITE GLASSES

Instrukcja obsługi

Gratulujemy zakupu okularów powiększających Vizmaxx Magnibrite Glasses z diodami LED, dzięki którym obraz jest ostrzejszy i bardziej czytelny. Okulary zapewniają powiększenie o 160%. Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi wraz z ostrzeżeniami i wskazówkami. Zachowaj instrukcję, aby w razie potrzeby móc do niej wrócić

Okulary powiększające

OSTRZEŻENIA

• Nie patrz w słońce lub w jego kierunku podczas noszenia okularów Vizmaxx Magnibrite Glasses. Patrzenie w słońce może spowodować natychmiastowe i nieodwracalne uszkodzenie wzroku. • Nie używaj okularów jako ochrony przed sztucznym oświetleniem. • Jeśli odczuwasz dyskomfort, natychmiast ściągnij okulary. • Podczas używania Vizmaxx Magnibrite Glasses staraj się stać lub siedzieć w miejscu. • Nie noś okularów podczas prowadzenia samochodu lub innych pojazdów. • Nie czyść okularów rozpuszczalnikami ani środkami zawierającymi alkohol. • Nie pozwól, aby jakikolwiek płyn dostał się do środka okularów Vizmaxx Magnibrite Glasses. Nie zanurzaj ich w żadnym płynie. • Nie wystawiaj Vizmaxx Magnibrite Glasses na działanie wilgoci. Noś okulary w suchych pomieszczeniach. • Nie wpatruj się w światło diod LED. Może to spowodować uszkodzenie wzroku. Okulary Vizmaxx Magnibrite Glasses są przeznaczone do użytku domowego. • Wyłącznie do zbliżania i czytania. • Tylko regularne badania wzroku mogą pomóc określić stan wzroku i indywidualne potrzeby badanego. • Nie do prowadzenia samochodu lub innych pojazdów • Nie do widzenia z daleka • Nie do użytku jako okulary ochronne.

UWAGA:

Okulary Vizmaxx Magnibrite Glasses nie są okularami korekcyjnymi i nie służą do korekcji wzroku. Okulary nie na receptę, nie zastępują badania wzroku lub przepisanych przez okulistę okularów. Regularne badania wzroku przeprowadzone przez specjalistę są niezbędne do określenia zdrowia oczu i potrzeb pacjenta

1. Szkło powiększające 2. Lampka LED 3. Mostek 4. Przycisk ON/OFF (ON – włączanie, OFF – wyłączanie) 5. Komora baterii

okulary powiększające z lampką led

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA

Przed założeniem okularów po raz pierwszy ściągnij z nich folię ochronną. Okulary Vizmaxx Magnibrite Glasses są proste i łatwe w użytkowaniu. Załóż je na czubek nosa i naciśnij przycisk ON/OFF znajdujący się po obu stronach okularów w okolicy skroni. Okulary Vizmaxx Magnibrite Glasses można zakładać na okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe, okulary przeciwsłoneczne, okulary do czytania i inne soczewki korekcyjne. Okulary powinny być noszone na czubku nosa – nie zakładaj ich tak, jak zwykłe okulary! (A) Kiedy nosisz Vizmaxx Magnibrite Glasses na okularach korekcyjnych lub okularach przeciwsłonecznych, pozostaw odstęp między nimi a drugą parą okularów, aby znaleźć najlepszą ogniskową. (B)

ZNAJDOWANIE OGNISKOWEJ

Przytrzymaj przedmiot w odległości 30-40 centymetrów od okularów Vizmaxx Magnibrite Glasses, aż do momentu, kiedy obraz stanie się odpowiednio ostry i czytelny. (C)

MONTAŻ I WYMIANA BATERII

Okulary Vizmaxx Magnibrite Glasses wymagają czterech okrągłych baterii LR44 1,5 V (brak w zestawie). 1. Otwórz komorę baterii, która znajduje się w oprawkach po prawej stronie w okolicy skroni, jak pokazano na zdjęciu D i włóż dwie baterie LR44 1,5 V. (E) 2. Powtórz czynność z komorą po lewej stronie. 3. Zamknij komorę baterii, jak pokazano na zdjęciu F. Jeśli światło diod stanie się przygaszone, będzie to znak, że czas wymienić baterie.

W ZESTAWIE

1 para okularów Vizmaxx Magnibrite Glasses 1 etui 1 ściereczka z mikrofibry 1 instrukcja obsługi

CZYSZCZENIE

Do czyszczenia okularów używaj ściereczki dołączonej do zestawu lub innej ściereczki służącej do czyszczenia okularów. Do czyszczenia bardzo brudnych okularów używaj ściereczki i wody z delikatnym mydłem. Nie używaj siły podczas czyszczenia – może to spowodować powstanie rys. Nieużywane okulary przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.

UTYLIZACJA MATERIAŁÓW

Ten symbol oznacza, że zanim zdecydujesz się na utylizację produktu, powinieneś się zapoznać z obowiązującymi lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu produktów tego typu. Nie wyrzucaj produktu z normalnymi odpadami komunalnymi. Zutylizuj produkt zgodnie z obowiązującymi przepisami. Produkty elektryczne i elektroniczne zawierają niebezpieczne substancje, które mogą mieć szkodliwy wpływ na środowisko i życie ludzkie, dlatego powinny być odpowiednio utylizowane.

Inni kupili również