• -49,38%
  • Obecnie brak na stanie
  • Zniżka 49,38%
Sprzęt do ćwiczeń w domu AB Booster Plus

AB Booster Plus to skuteczny sprzęt do ćwiczeń w domu. Zapewnia kompleksowy trening całego ciała. Z nim wykonasz ćwiczenia na brzuch, nogi i pośladki, a także ukształtujesz klatkę piersiową, bicepsy i tricepsy. AB Booster Plus pozwala osiągnąć wymarzone efekty w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku.


Darmowa dostawa i opcja rat 0%


  • Angażuje wszystkie mięśnie jednocześnie
  • 2w1: trening cardio i trening siłowy
  • Ćwiczenia na brzuch, nogi, pośladki, ręce, klatkę i plecy
  • Idealny dla początkujących i zaawansowanych
  • Skuteczny trening bez wychodzenia z domu
  • Lekki i przenośny 
  • Licznik czasu, powtórzeń i kalorii GRATIS!
Tylko teraz -49.38 % rabatu

Sprzęt do ćwiczeń w domu AB Booster Plus

Model: 00124AGMABBC

Cena regularna 789,99 zł 399,90 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 399,90 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Kup na raty: Rata od 39.99zł

AB Booster Plus pozwala w szybki i łatwy sposób poprawić kondycję i wygląd ciała. To efektywny sprzęt do ćwiczeń w domu, odpowiedni zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Umożliwia wykonanie skutecznego treningu cardio, który spala zbędne kalorie i to bez wychodzenia z domu! Aby osiągnąć podobne efekty na siłowni, musiałbyś skorzystać z wielu maszyn. Sprzęt do ćwiczeń AB Booster Plus to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu i pieniędzy na dojazd i karnet na siłownię.

Ćwiczenia na brzuch? To nie wszystko!

Przemyślana konstrukcja AB Booster Plus angażuje wszystkie mięśnie jednocześnie. Dzięki temu trening całego ciała nie musi trwać godzinami. Wystarczy 20 min dziennie, przez 4 tygodnie, aby zrzucić zbędne kilogramy i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Na tym sprzęcie do ćwiczeń wzmocnisz i ukształtujesz swoją klatkę piersiową, tricepsy i bicepsy, a także wykonasz efektywne ćwiczenia na brzuch, pośladki i nogi. Zmień ułożenie rąk i nóg, aby zrobić trening siłowy, kształtujący mięśnie lub zwiększ intensywność powtórzeń, aby spalić nadmiar kalorii i wykonać dynamiczny trening cardio.

Co wyróżnia ten sprzęt do ćwiczeń?

Sekretem AB Booster Plus jest złożony system ruchu, który podczas ćwiczeń konsekwentnie angażuje wszystkie mięśnie. To sprzęt do ćwiczeń w domu, który wykorzystuje ciężar Twojego ciała, bez konieczności używania ciężkich hantli lub sztangi. Tradycyjne ćwiczenia na brzuch mogą prowadzić do bólu karku, a zwykłe przysiady – do bólu kolan, ale AB Booster Plus jest bezpieczny dla osób początkujących, które marzą o zrzuceniu nadmiernych kilogramów i skuteczny dla osób zaawansowanych, chcących wyrzeźbić mięśnie całego ciała. Ten sprzęt do ćwiczeń w domu umożliwia dostosowanie treningu cardio i siłowego do umiejętności użytkownika.

Jak używać AB Booster Plus?

Korzystanie z tego kompleksowego sprzętu do ćwiczeń jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy wskoczyć na urządzenie, zupełnie jak na rower. Wygodny uchwyt pozwala na ułożenie rąk w różnych pozycjach, dzięki czemu zaangażujesz wszystkie partie mięśniowe. Dodatkowo, sprzęt do ćwiczeń w domu AB Booster Plus umożliwia rozstaw nóg na różnych poziomach. Na nim zrobisz trening cardio i siłowy z oporem, dopasowanym do Twojej kondycji. Dołączone porady dietetyczne i treningowe pozwolą na osiągnięcie wymarzonej sylwetki w krótszym czasie. W zestawie znajduje się również licznik czasu, powtórzeń i kalorii, z którym z łatwością będziesz monitorować swoje postępy. Po zakończonym treningu, wystarczy podnieść uchwyt, a sprzęt do ćwiczeń złoży się automatycznie.

Zestaw:

✅ Sprzęt do ćwiczeń AB Booster Plus

✅ Licznik

✅ Poradnik treningowy

✅ Poradnik dietetyczny

Szczegóły produktu

00124AGMABBC

Szybkie porównanie

Produkt
Sprzęt do ćwiczeń w domu AB Booster Plus Sprzęt do ćwiczeń w domu AB Booster Plus Dodatkowa Gwarancja 36 Miesięcy-380 zł Dodatkowa Gwarancja 36 Miesięcy-380 zł Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy-390 zł Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy-390 zł
Dostępność
Cena
789,99 zł -49,38% 399,90 zł
380,00 zł
390,00 zł
Nie ma cech do porównania.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.