Ręczna maszyna do szycia Magic Stitch Delux - 2 szt
  • Ręczna maszyna do szycia Magic Stitch Delux - 2 szt
Zapisz się do newslettera

Ręczna maszyna do szycia Magic Stitch Delux - 2 szt

Model: KPLMSTICHDELUXE


Produkt niedostępny. Zobacz naszą aktualną ofertę


Magic Stitch Deluxe to najnowsza wersja ręcznej maszyny do szycia. Ma moc dużej maszyny do szycia i precyzję małej. Zeszyje delikatne i grube tkaniny – w każdej chwili, w dowolnym miejscu. To mini maszyna do szycia, która zmieści się w dłoni. Jest lekka i zapewnia swobodę ruchu.

✅ Produkt wykonany w specjalistycznej fabryce maszyn do szycia SINGER

✅ Lekka i kompaktowa

✅ Najnowsza wersja ręcznej maszyny do szycia 

✅ Idealna do grubych i cienkich materiałów

✅ Ratunek w niespodziewanych sytuacjach

✅ Tylko teraz 1+1 GRATIS!

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Ręczna maszyna do szycia Magic Stitch Delux - 2 szt Ręczna maszyna do szycia Magic Stitch Delux - 2 szt
139,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

  Darmowa dostawa

Nowy design, cicha praca i jeszcze lepszy mechanizm działania – to wyróżnia ręczną maszynę do szycia Magic Stitch Deluxe od innych. Ta mini maszyna do szycia świetnie sprawdza się do szybkich przeróbek, jak również niewielkich napraw krawieckich. Ergonomiczna budowa Magic Stitch Deluxe sprawia, że ręczna maszyna do szycia pewnie leży w dłoni i jeszcze lepiej się prowadzi. Zszyje różnego rodzaju materiały – od delikatnego jedwabiu po gruby dżins. Jest zasilana na baterie. Możesz ją przenieść i używać w dowolnym miejscu – nawet w pracy!

Maszyna do szycia ręczna czy tradycyjna?

Jeśli zastanawiasz się jakie urządzenie wybrać – maszynę do szycia ręczną czy tradycyjną, a nie miałeś nigdy styczności z szyciem – wybierz ręczną maszynę do szycia Magic Stitch Deluxe. To idealna mini maszyna do szycia dla początkujących. Sprawdza się jednak także dla osób zaawansowanych, które nie chcą za każdym razem wyciągać ciężkiej maszyny do niewielkich przeróbek. Magic Stitch Deluxe jest lekka, bezprzewodowa, a do tego bardzo prosta w użyciu.

Do czego używać mini maszyny do szycia?

Ręczna maszyna do szycia Magic Stitch Deluxe posiada moc dużej maszyny do szycia i precyzję małej. Jest idealna do skracania spodni, spódnic czy zasłon – i to bez zdejmowania z karnisza. Umożliwia wykonanie poszewek na poduszki czy kołdrę, bawełnianych torebek czy podkładek. Mini maszyna do szycia to doskonały sposób, aby nauczyć dzieci szyć. Nie dość, że jest prosta w użyciu to posiada blokadę, zapewniającą bezpieczeństwo działania. Maszyna do szycia ręczna czy tradycyjna? Odpowiedź to Magic Stitch Deluxe.

Zestaw:

✅ Ręczna maszyna do szycia Magic Stitch Deluxe

✅ 3 szpulki z nićmi

✅ Dodatkowa igła

✅ Nawlekacz

✅ Wrzeciono przedłużające

Dodatkowe informacje:

✅ Magic Stitch Deluxe jest zasilana bateryjnie (4 baterie AA, brak w zestawie)

✅ Ręczna maszyna do szycia posiada gniazdko na zasilacz AC/DC (brak w zestawie)


Opinie naszych klientów

Napisz swoją opinię

.

MAGIC STITCH DELUXE

Ważne: Zawsze używaj pokrętła do przesuwania igły. Nigdy nie naciskaj ani nie ciągnij ramienia igły, aby uniknąć uszkodzenia mechanizmów wewnętrznych urządzenia.

Wskazówki dotyczące użytkowania:

Magic Stitch Delux

Adnotacja: Używaj maszyny Magic Stitch Deluxe przez 10 sekund, a następnie zrób pięciosekundową przerwę. Po pięciu sekundach maszyny można używać ponownie.

1. Upewnij się, że maszyna Magic Stitch Deluxe jest zablokowana (patrz zdjęcie w sekcji Wymiana baterii). Używając pokrętła, unieś ramię igły na maksymalną wysokość. Informacja: Pokrętło można obracać w dowolnym kierunku (patrz zdjęcie 1).

2. Unieś płytkę ściegową, upewniając się, że nie wpychasz igły w dół. OSTRZEŻENIE: (ramię można ustawiać ręcznie, nawet jeśli maszyna jest zablokowana). Włóż materiał pod płytkę ściegową (patrz zdjęcie 2).

3. Przed rozpoczęciem szycia przeciągnij co najmniej 5 centymetrów nitki przez igłę: od tyłu w przód.

4. Trzymaj Magic Stitch Deluxe w prawej ręce i połóż kciuk na włączniku, pozostałe palce trzymając pod spodem maszyny (patrz zdj. 3).  Nawlekacz Wrzeciono przedłużające Komora na baterie Śruba dociskowa Pokrętło napięcia nici Ramię igły Włącznik Blokada Wejście na zasilaczPokrętłoSzpulaPłytka ściegowa www.tvokazje.pl 

5. Odblokuj maszynę (patrz zdjęcie w sekcji Wymiana baterii). Naciśnij włącznik prawym kciukiem. Maszyna będzie przesuwać materiał automatycznie w lewo. Przytrzymaj materiał lewą ręką, aby nim sterować (nie używaj siły). Jeśli potrzebne są szersze szwy, przesuń materiał w lewo odrobinę szybciej. Podążaj za linią środkową płytki ściegowej, aby mieć pewność, że szew jest równy (patrz zdj. 4).

6. Aby zakończyć – po zakończeniu szycia, unieś ramię igły na najwyższą możliwą wysokość, używając do tego pokrętła. Użyj tylnej części zszywacza szwu lub nożyczek, aby wyciągnąć nić na około 8 centymetrów i odetnij (patrz zdj. 5 i 6).

7. Przekręć pokrętło, opuszczając igłę na materiał i kontynuuj obracanie pokrętła, aż ramię igły znajdzie się ponownie w najwyższej pozycji.

8. Podnieś płytkę ściegową i przesuń materiał w lewo. Nie ciągnij nici, aby nie rozwiązać szwu.

9. Obróć materiał na drugą stronę i poprowadź pozostawione 8 centymetrów nici zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby zrobić supeł (patrz zdjęcia po prawej):

Magic Stitch

(a) Przeprowadź nawlekacz przez ostatni ścieg.

(b) Włóż nić do nawlekacza.

(c) Wyciągnij około 1 cala nici (2,54 cm).

(d) Poprowadź nić przez pętlę i pociągnij mocno, aby zawiązać supeł.

Nawlekanie Magic Stitch Deluxe

Informacja: Nić powinna wychodzić z prawego górnego rogu szpulki lub szpuli. Sprężyna musi być na miejscu przed założeniem szpulki.

1. Nawlecz Magic Stitch Deluxe zgodnie ze zdjęciami 7, 8 oraz 9.

2. Przełóż nić przez oczko na ramieniu igły (patrz zdj. 7).

3. Przeciągnij nić ponad górną krawędzią pokrętła napięcia nici. NIE OWIJAJ nici całkowicie wokół pokrętła (patrz zdj. 8).

4. Użyj nawlekacza, aby przeciągnąć nić przez oczko igły od tyłu w przód (patrz zdj. 9).

Regulacja napięcia nici

1. Jeśli szwy są zbyt ciasne, należy przekręcić pokrętło napięcia nici lekko w lewo.

2. Jeśli są zbyt luźne, należy przekręcić napięcia nici lekko w prawo

Montaż normalnej szpuli z nicią

1. Poluzuj nakrętkę szpulki i wyjmij szpulkę.

2. Wsuń szpulę nici do wrzeciona.

3. Połącz wrzeciono przedłużające z wałkiem szpulki.

Wymiana igły w maszynie

Poluzuj śrubę dociskową śrubokrętem i zdejmij starą igłę. Nową igłę należy założyć tak, aby płaską stroną trzonka była skierowana do przodu Magic Stitch Deluxe (patrz zdj. 11).

Wymiana baterii

(4 baterie AA, brak w zestawie) Informacja: Przed wymianą baterii upewnij się, że urządzenie jest zablokowane.

Zasilacz AC/DC (brak w zestawie)

Specyfikacja zasilacza: 6 V 800 mA. Zasilacz musi mieć wtyczkę o wymiarach 1/8”/3,5 mm w średnicy. Podłączanie zasilacza o innych wartościach znamionowych może uszkodzić zasilacz lub maszynę Magic Stitch Deluxe.

UWAGA:

Igła jest ostra. Zachowaj ostrożność podczas obchodzenia się z igłą. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Maszynę należy przechowywać w pozycji zablokowanej.