Czas na sport

Siła Marzeń - Miłka Raulin

Model: SILAMARZK

Dom

Produkt jest już niedostępny zapraszamy do kategorii Dom

Siła Marzeń to moc, której warto się obawiać, zwłaszcza jeśli pragnienia połączysz z własnym uporem i ciężką pracą. Czego warto się obawiać? Spełnienia. Jeśli jednak masz pewność, że spełnienie przyniesie Ci satysfakcję - zdecydowanie warto podjąć wyzwanie! Twoją inspiracją niech będzie Miłka Raulin - pracująca w pełnym wymiarze godzin mama trzynastoletniego Jeremiego, która kolejnymi sukcesami udowodniła, że Siła Marzeń to prawdziwa potęga!

✅ Ilość stron: 312

✅ Twarda oprawa

✅ Wydanie: 31.10.2018

✅ Książka w kolorze

Zobacz pełny opis produktu

Chcesz korzystać z dodatkowych rabatów, upominków i darmowej dostawy? Zacznij zbierać punkty w Klubie Okazji!


Benefity stałe Klubu TV Okazje

Darmowa dostawa od 199,90 zł
Prezent za 1 zł
3 x bon 20 zł
100 dni na zwrot towaru
Siła Marzeń - Miłka Raulin
55,90 zł
Ilość:

 
Łatwy zwrot towarów

100 dni na zwrot w Klubie Okazji
30 dni na zwrot w regularnej ofercie

 
Darmowa dostawa

Zrób zakupy za minimum 100 złotych i skorzystaj z Darmowej Dostawy

 
Zwrot wyślij na TVO Sp. z o.o. Centrum Logistyczne IPS. Inwestorów 13, 39-300 Mielec

  

 
10% rabatu

Zapisz się do Newslettera i odbierz kod rabatowy na pierwsze zakupy.

  Dostawa

od 12.90 zł

Z wykształcenia i z zawodu magister inżynier trakcji elektrycznej, spełnienie własnych pragnień znalazła w podróżach, stając na najwyższych szczytach kolejnych kontynentów. Zafascynowana wspinaczką wysokogórską szuka kolejnych powodów, by wzbić się po raz kolejny ponad ziemię - pilot szybowcowy III klasy, a od 2019 roku także taterniczka, przez siedem lat konsekwentnie realizowała projekt Siła Marzeń - Korona Ziemi, udowadniając, że niemożliwe nie istnieje. 22 maja 2018 roku zdobyła Mount Everest, zostając najmłodszą i jednocześnie dziesiątą Polką oraz pierwszą gdynianką i Kaszubką, która dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wierze we własne możliwości zdobyła najwyższe szczyty wszystkich kontynentów.

Miłka Raulin zajęła dziewiąte miejsce na liście Red Bull Polscy Bohaterowie 2018, została laureatką nagrody Herbapol Esencja Natury 2018 w kategorii „natura i sport”. Pierwsza książka autorki „siły Marzeń. Jak zdobyłam Mount Everest”, „Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi” została nagrodzona w 2019 roku Nagrodą Magellana, przyznawaną w konkursie na najlepszą publikację o tematyce turystycznej.

„Konsekwencja jest matką sukcesu”

Kiedy podróże stają się pasją, trudno zatrzymać się w miejscu. Kiedy gra toczy się o prawdziwe emocje, doświadczenia i wspomnienia, które zostają z Tobą na zawsze, pragniesz jeszcze więcej - wejść na Dach Świata. Mount Everest, Czomolungma - góra, która działa jak magnes, jednocześnie intryguje, zachwyca i onieśmiela, namawiając na niebezpieczną wyprawę. Za podjęte ryzyko musisz zapłacić jeszcze przed rozpoczęciem wspinaczki - Dach Świata to koło zamachowe potężnego biznesu. Wymagane pozwolenia umożliwiające wejście na szczyt kosztują niewyobrażalne sumy. Mimo to każdego roku takich pozwoleń wydaje się setki.

Siła Marzeń. Jak zdobyłam Mount Everest to opowieść, która pochłonie Cię bez reszty. Historia o marzeniach, których realizacja wydawała się tak nierealna, że aż niemożliwa, jednocześnie bawi, wzrusza i inspiruje, daje nadzieję i uświadamia, że niemożliwe nie istnieje, przypominają, że los leży wyłącznie w Twoich rękach. Siła Marzeń to opowieść o matce nastolatka pracującej w pełnym wymiarze godzin, marzeniach, które urzeczywistniły dzięki uporowi i ciężkiej pracy i przygotowaniach w aspekcie fizycznym, psychicznym i finansowym. Siła Marzeń zdecydowanie inspiruje do podejmowania wyzwań, spełniania marzeń i zmian. Siła Marzeń uczy wytrwałości w dziecięcych pragnieniach.

Inspirująca dedykacja

Niepowtarzalny, osobisty i inspirujący - decydując się na Siłę Marzeń. Jak zdobyłam Mount Everest, możesz mieć pewność, że spełnisz swoje wymagania wobec prezentu - dla siebie lub bliskiej Ci osoby. Podaruj bilet do świata spełnionych pragnień, jednocześnie obdarowując inspiracją do podjęcia działań - książka Miłki Raulin, opatrzona dedykacją to sposób na odkrycie siebie i ruszenie - przed siebie!


Opinie naszych klientów

Brak opinii użytkowników

Napisz swoją opinię

.

Inni kupili również