• -20,00 zł
  • Obecnie brak na stanie
  • Zniżka 20,00 zł
Poduszka korekcyjna

Z poduszką ortopedyczną do siedzenia Backright Seat Cushion zawsze siedzisz zdrowo i wygodnie. To ergonomiczna poduszka wykonana w 100% z pianki z pamięcią kształtu o wysokiej gęstości. Wspiera plecy, biodra i kręgosłup oraz niweluje napięcie wywierane na kość ogonową. Zamienia każde krzesło i fotel w bezbolesną strefę komfortu.

  • Poduszka ortopedyczna, która wspiera kręgosłup podczas siedzenia
  • Idealna na każde siedzenie czy fotel, również samochodowy
  • Unikalny otwór na kość ogonową
  • 100% pianka z pamięcią kształtu
  • Antypoślizgowy spód i zdejmowana poszewka
  • Uchwyt do łatwego przenoszenia
  • Uniwersalny rozmiar dla każdego
  • Wyrób medyczny
Tylko teraz -20 zł rabatu

Poduszka ortopedyczna Backright Seat Cushion

Model: VVAVACIND1134

Cena regularna 119,90 zł 99,90 zł

Wybierz Ilość sztuk

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,90 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Długie siedzenie sprawia, że bolą Cię plecy? Zwykłe krzesła czy fotele wywierają nacisk na kość ogonową. To nadwyręża kręgosłup i powoduje ból pleców. Poduszka ortopedyczna do siedzenia Backright Seat Cushion ma unikalną, ergonomiczną budowę. Jest wyposażona w specjalny otwór na kość ogonową. Ta poduszka ortopedyczna eliminuje nacisk na kość ogonową, zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa, a także wspiera plecy i biodra. Jeśli szukasz odpowiedniej poduszki na krzesła – poduszka ergonomiczna Backright Seat Cushion jest najlepszym wyborem dla wygody i zdrowia Twojego kręgosłupa.

Poduszka ortopedyczna do siedzenia

Siedzący tryb życia czy praca siedząca znacząco wpływa na kręgosłup i postawę ciała. W ciągu dnia spędzamy kilka, a nawet kilkanaście godzin siedząc. Warto zadbać o swoją prawidłową postawę z poduszką ortopedyczną do siedzenia Backright Seat Cushion. To poduszka ergonomiczna, która jest lekka i z łatwością można ją przenieść na krzesło w jadalni, pokoju dziecięcym czy fotel w salonie lub ogrodzie. Jej uniwersalny kształt sprawia, że pasuje również na fotel samochodowy. Poduszka ortopedyczna Backright Seat Cushion jest niezbędnym wsparciem dla kierowców, zwłaszcza tych, którzy dużo czasu spędzają za kółkiem, jak również dla osób niepełnosprawnych korzystających z wózków inwalidzkich.

Unikalna budowa poduszki ortopedycznej

Zwykłe poduszki na krzesła nie zapewnią Ci tego, co poduszka ortopedyczna do siedzenia Backright Seat Cushion. To poduszka ergonomiczna ze 100% pianką z pamięcią kształtu o wysokiej gęstości. Dopasowuje się do ciała, otula uda i pośladki, zapewniając duży komfort siedzenia. Nieużywana wraca do swojego pierwotnego kształtu, dzięki czemu posłuży przez długi czas wielu użytkownikom. Jest lekka i wyposażona w poręczny uchwyt dla łatwego przenoszenia. Unikalny otwór poduszki ortopedycznej Backright Seat Cushion zapewnia przestrzeń dla kości ogonowej, zapobiegając bólowi pleców. Co więcej, pokrowiec tej uniwersalnej i ergonomicznej poduszki na krzesła nie nagrzewa się i można prać go w pralce. Jego spód jest antypoślizgowy, dzięki czemu zawsze pozostaje na swoim miejscu.

Komu sprawdza się poduszka ortopedyczna do siedzenia?

Poduszka ortopedyczna Backright Seat Cushion sprawdza się idealnie dla każdego… kto siedzi. Jeśli chcesz zapobiec bólowi pleców lub pomóc sobie, jeśli już dokucza ci ból kręgosłupa – ta poduszka ortopedyczna do siedzenia jest dla Ciebie. Wiele mówi się o zdrowym śnie, a tak mało o zdrowym i wygodnym siedzeniu. Niezależnie od wieku, warto zadbać o swój kręgosłup i prawidłową postawę. Poduszka ergonomiczna Backright Seat Cushion to doskonałe rozwiązanie dla dzieci podczas odrabiania lekcji, dla dorosłych podczas spożywania posiłków, czytania, oglądania telewizji, pracy przy komputerze, jak również dla kierowców – aby każda podróż samochodem była wygodna i zdrowa dla kręgosłupa.

Skład:

Poduszka: 100% pianka z pamięcią kształtu

Pokrowiec: 100% poliester

Szczegóły produktu

VVAVACIND1134

Specyficzne kody

ISBN
30

Szybkie porównanie

Produkt
Poduszka ortopedyczna Backright Seat Cushion Poduszka ortopedyczna Backright Seat Cushion Elektryczna patelnia do naleśników ECM490 Elektryczna patelnia do naleśników ECM490 Dodatkowa Gwarancja 36 Miesięcy-80 zł Dodatkowa Gwarancja 36 Miesięcy-80 zł
Dostępność
Cena
119,90 zł 99,90 zł
79,99 zł
80,00 zł
Dodatkowe informacje
Dłuższy kabel 1 metr - większy komfort pieczenia
Wyróżnione1
Idealna do cienkich naleśników
Wyróżnione2
Łatwe i szybkie smażenie ok. 1 minuty
Wyróżnione3
Wyłącznik na rączce
Wykonanie
teflon
W zestawie
Elektryczna patelnia do naleśników
Kolor
czarny
Rodzaj patelni
elektryczna
Pokrywka
NIE

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.