Aparat słuchowy Medivon Echo Pro + 5 maseczek gratis

Stylowy i dyskretny aparat słuchowy douszny Medivon Echo Pro, który nie różni się wyglądem od typowych słuchawek do słuchania muzyki. W zestawie dwa wzmacniacze słuchu – na prawe i lewe ucho. Zapewniają komfort słyszenia w pełnym zakresie. Aparat słuchowy Medivon Echo Pro nie wymaga użycia jednorazowych baterii. Jest wyposażony w stację ładującą, która zapewnia aż 16 godzin nieprzerwanego działania aparatu słuchowego.


Darmowa dostawa i opcja rat 0%


Zobacz też: Ładowarka sieciowa - kompatybilna z aparatem słuchowym Medivon Echo Pro

*W zestawie jest kabel USB. Ładowarka sieciowa nie jest dołączona do zestawu. Można ją dokupić osobno.


(12)

Aparat słuchowy Medivon Echo Pro + 5 maseczek gratis

Model: KPLECHOPROMAS5GR

Wysyłka: 48h (dni rob.)

Koszt przesyłki: GRATIS

Miesiąc seniora

Co szósta osoba w Polsce cierpi na niedosłuch. W grupie wiekowej powyżej 60. roku już co trzecia osoba ma ten problem. Słuch jednak nie regeneruje się samoistnie. W łatwy i skuteczny sposób można sobie pomóc z aparatem słuchowym Medivon Echo Pro. To nowoczesny model aparatu słuchowego, budową przypominający typowe słuchawki bezprzewodowe do słuchania muzyki. Jego wygląd oraz niewielki rozmiar zapewniają dyskrecję i sprawiają, że niemal nikt nie zauważy, że znajduje się w uchu. Co więcej, nie przeszkadza w noszeniu okularów i nakryć głowy.

Takiego aparatu słuchowego jeszcze nie było!

Wzmacniacz słuchu Medivon Echo Pro to odpowiedź na coraz bardziej wymagające potrzeby osób niedosłyszących. Klasyczne aparaty słuchowe wymagają ciągłego kupowania baterii jednorazowych. Ich wymiana może okazać się uciążliwa dla osób starszych. Jednak aparat słuchowy Medivon Echo Pro ma wbudowany akumulator litowo-jonowy niewielkich rozmiarów, który z łatwością można naładować w dołączonej stacji. Już 1,5 h wystarczy, aby wzmacniacz słuchu działał nieprzerwanie przez 16 h. Sama stacja wystarcza, aby naładować aparat słuchowy 4-krotnie bez konieczności podłączania do prądu. To prawdziwa rewolucja na miarę XXI wieku!

Czy Medivon Echo Pro będzie mi pasował?

Nie musisz martwić się o dopasowanie aparatu słuchowego Medivon Echo Pro. Urządzenie jest optymalnie wyprofilowanie, a także wyposażone w 3 silikonowe nasadki. Dodatkowo, powierzchnia przylegająca do ucha jest pokryta antypoślizgową powłoką, dzięki czemu wzmacniacz słuchu dobrze trzyma się skóry. Zarówno stacja ładująca jak i aparat słuchowy Medivon Echo Pro posiadają wewnętrzne magnesy. To bezpieczeństwo działania i prosta integracja. Zapobiega to również wypadnięciu lub zgubieniu urządzenia. W zestawie znajdują się aż 2 wzmacniacze słuchu – dopasowane do prawego i lewego ucha. Medivon Echo Pro może być używany zarówno przez jedną osobę jak i dwie – po jednym urządzeniu dla osoby.

Obsługa aparatu słuchowego nigdy nie była taka prosta!

Aparat słuchowy Medivon Echo Pro posiada tylko jeden przycisk, co czyni go bardzo prostym w obsłudze. Dłuższe przytrzymanie włącza lub wyłącza aparat. Pojedyncze kliknięcia regulują 6-stopniową skalę głośności. Na pewno każdy znajdzie odpowiedni poziom do swoich potrzeb. Medivon Echo Pro to nie tylko doskonały aparat słuchowy dla osób starszych, ale również młodszych. Niewielkie rozmiary oraz rewolucyjna jakość dźwięku połączona z redukcją szumów sprawiają, że aparat słuchowy Medivon Echo Pro cieszy się dużym uznaniem wśród konsumentów w każdym wieku.

Zestaw:

 • Aparat słuchowy 2 szt.
 • Stacja ładująca
 • 3 silikonowe nasadki
 • Zestaw czyszczący
 • Kabel USB

Dane techniczne:

 • kolor: czarny
 • częstotliwość: 400-4000Hz
 • zniekształcenie fali: ≤7%
 • szacunkowe wzmocnienie: 23dB ±5dB
 • bateria: wbudowana Li-Io
 • Gwarancja producenta 24 miesiące

Szczegóły produktu

KPLECHOPROMAS5GR

Specyfikacja

Kolor: czarny

Szybkie porównanie

Produkt
Aparat słuchowy Medivon Echo Pro + 5 maseczek gratis Beautifly B-Scrub Pro – Urządzenie do peelingu kawitacyjnego Dodatkowa Gwarancja 36 Miesięcy-580 zł
Dostępność
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Cena
599,90 zł
579,90 zł
580,00 zł
Opis
Array Array Array
Wyróżnione1
Nowoczesny aparat słuchowy
Wyróżnione2
Bezpieczny – potwierdzone certyfikatem medycznym!
Kolor
czarny
Średnia ocen (12) użytkowników
5.0/5.0

Klienci, którzy wybrali ten produkt, kupili rownież