CHEF'N Siekacz do czosnku na kółkach

Siekacz do czosnku marki CHEF'N to produkt o niebanalnym wzornictwie. Świetnie poradzi sobie z rozdrobnieniem nawet najtwardszego ząbka czosnku. Wystarczy włożyć czosnek do pojemnika i przesunąć siekacz po twardym podłożu. W efekcie otrzymujesz drobno posiekany produkt. Korpus wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z ostrzem ze stali nierdzewnej.


Siekacz do czosnku na kółkach

Model: C27507

49,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

CHEF'N Siekacz do czosnku na kółkach

Siekacz do czosnku marki CHEF'N to produkt o niebanalnym wzornictwie. Świetnie poradzi sobie z rozdrobnieniem nawet najtwardszego ząbka czosnku. Wystarczy włożyć czosnek do pojemnika i przesunąć siekacz po twardym podłożu. W efekcie otrzymujesz drobno posiekany produkt. Korpus wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z ostrzem ze stali nierdzewnej. Możliwość mycia w zmywarce.
Wymiary: 7x54x6,5 cm.

Marka Chef'n

Marka Chef’n zrodziła się z poszukiwania rozwiązania problemu, i z genialnego pomysłu. W latach osiemdziesiątych XX wieku David Holcomb był kucharzem, a jednym z codziennych zadań, których nie cierpiał, było wyciskanie pojedynczych ząbków czosnku.Swoją frustrację zabrał z kuchni do warsztatu - i wynalazł mały przyrząd do wyciskania i przechowywania czosnku.
Dziś linia produktów Chef’n ma ponad trzysta patentów na całym świecie. Rozrosła się na wiele kategorii artykułów gospodarstwa domowego, które łączy jedno: ten sam duch podążania za wynalazkiem. Efektem jest tworzenie sprytnych rozwiązań codziennych problemów każdej gospodyni, czy gospodarza w kuchni.

Jak to działa? Sprawdź!

Szczegóły produktu

C27507

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Wykonanie: stal nierdzewna
tworzywo sztuczne
Wymiary: 7x54x6,5 cm
Funkcje: siekanie czosnku

Szybkie porównanie

Produkt
CHEF'N Siekacz do czosnku na kółkach Siekacz do czosnku na kółkach Zestaw akcesoriów do maszyny ręcznej Zestaw akcesoriów do maszyny ręcznej Nóż do warzyw 5.0731
Dostępność
Cena
49,99 zł
29,90 zł
29,99 zł
Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK
Wykonanie
tworzywo sztuczne Tworzywo sztuczne PP
Wymiary
7x54x6,5 cm
Funkcje
siekanie czosnku
Kolor
czerwony
5 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Karolina
rating
2021-06-10
5
5 na 5
Super gadzet :)