RUSSELL HOBBS Żelazko 2400 W
Supernowoczesne żelazko od Russell Hobbs to świetny sposób, by zachęcić do prasowania nawet tych, którzy stronią od tej czynności. Jeśli zawsze prasowanie kojarzyło Ci się ze żmudnym przeciąganiem stopą żelazka po tkaninie i pilnowaniem, by się nie przypaliła, to znak, że potrzebujesz nowego żelazka od Russell Hobbs! Dzięki temu urządzeniu przekonasz się, jak proste, lekkie i przyjemne może być codzienne prasowanie!

Żelazko 2400 W

Model: RH24840-56

99,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Newsletter

Niezależnie od materiału odzieży, którą musisz wyprasować, żelazko od Russell Hobbs zawsze zapewni Ci idealne wygładzenie!

Wybieraj z różnych funkcji prasowania - na sucho, na mokro, przy użyciu spryskiwacza i wyrzutu pary. Żelazko Supreme Steam Pro dystrybuuje parę ciągłą z siłą 40 g i wyrzut pary o mocy 145 g. Posiada łatwy do napełnienia zbiornik na wodę o pojemności 310 ml.

Cechy:

  • moc 2600 W
  • długość przewodu zasilającego 2 m
  • pojemność zbiornika na wodę 0,3 l
  • blokada kapania
  • ceramiczna stopa zapobiega przywieraniu żelazka do ubrań
  • funkcja Anti-scale zapobiega osadzaniu się kamienia
  • możliwość prasowania w pionie
  • funkcja samoczyszczenia
  • regulacja pary

Russell Hobbs – wszystko, co niezbędne dla domuRussell Hobbs to brytyjska firma, która od roku 1952 specjalizuje się w produkcji małego sprzętu AGD. W jej asortymencie znajdziemy m.in.: czajniki, blendery, odkurzacze, ekspresy do kawy, żelazka, czy miksery. Producent oferuje swoim Klientom wszystko, czego potrzebują w zaspakajaniu codziennych potrzeb domowych. Do najpopularniejszych linii możemy zaliczyć w szczególności Glass, Steel Touch, czy Allure, które błyskawicznie podbiły serca Klientów. Russell Hobbs to prestiżowa marka, która jest dzisiaj popularna nie tylko Wielkiej Brytanii, ale również w pozostałych państwach europejskich i na świecie. Jej produkty spotykają się z uznaniem najbardziej wymagających Użytkowników.

Rozwiązania, dzięki którym życie staje się lepszeNadrzędnym celem, jaki przyświecał założycielom przedsiębiorstwa Russell Hobbs, było stworzenie urządzeń, dzięki którym wykonywanie domowych obowiązków stanie się łatwiejsze, przyjemniejsze i wygodniejsze. Produkty angielskiej marki stanowią doskonałe połączenie innowacyjności, funkcjonalności oraz stylu. Komfort użytkowania, intuicyjna obsługa oraz niezawodność to cechy, dzięki którym mały sprzęt AGD od lat obecny jest w naszych domach, gdzie towarzyszy nam podczas codziennych czynności. Każdy produkt zasługuje na uznanie zarówno ze względu wykonanie, jak i znakomity design, będący kwintesencją nowoczesnej elegancji.

Szczegóły produktu

RH24840-56

Szybkie porównanie

Produkt
RUSSELL HOBBS Żelazko 2400 W Żelazko 2400 W AURORA Golarka Golarka AU3547 AURORA Czajnik bezprzewodowy szklany Czajnik bezprzewodowy szklany AU3015
Dostępność
Cena
99,99 zł
79,99 zł
79,99 zł
Opis
Supernowoczesne żelazko od Russell Hobbs to świetny sposób, by zachęcić do prasowania nawet tych, którzy stronią od tej czynności. Jeśli zawsze prasowanie kojarzyło Ci się ze żmudnym przeciąganiem stopą żelazka po tkaninie i pilnowaniem, by się nie przypaliła, to znak, że potrzebujesz nowego żelazka od Russell Hobbs! Dzięki temu urządzeniu przekonasz się, jak proste, lekkie i przyjemne może być codzienne prasowanie!

Golarka elektryczna marki AURORA zapewnia bardziej czyste i gładsze golenie, dzięki przycinaniu włosów jak najbliżej skóry. Nawet nierówno wyhodowane włosie zostanie ogolone. Elastyczne głowice dopasowują się do konturów twarzy i zapewniają wysokiej jakości golenie nawet na szyi i brodzie poprzez podwójne ostrza. Golarka posiada składany trymer do precyzyjnego przycinania linii włosów oraz modelowania wąsów i brody. 50 minut pracy na baterii. Golarka może działać zarówno bezprzewodowo, jak i z sieci, ma ładowanie na USB. Dostępność i łatwość czyszczenia głowic golących za pomocą szczotki dołączonej do zestawu. Wszystkie części maszynki do golenia można myć pod bieżącą wodą.

Czajnik elektryczny marki AURORA z podświetlanym wnętrzem podczas gotowania wody. Pojemność 1,8 l.

Wysokość
24 cm
Dodatkowe informacje
Długość przewodu zasilającego, m: 1,85 Nienagrzewająca się obudowa
Wyróżnione1
Golarka elektryczna marki AURORA zapewnia bardziej czyste i gładsze golenie, dzięki przycinaniu włosów jak najbliżej skóry. Podświetlane wnętrze podczas gotowania
Wyróżnione2
Można zagotować 1,8 litra wody w mniej niż 7 minut
Wykonanie
tworzywo sztuczne schowek na przewód
Moc [W]
2,4 W 1750 W
Zasilanie
akumulatorowo-sieciowe sieciowe
W zestawie
trymer
Funkcje dodatkowe
Automatyczne dostosowanie do kształtu twarzy i szyi lampka kontrolna
Pojemność [l]
1,8 l
Nienagrzewający się uchwyt
TAK
Gwizdek
NIE
Funkcje
wskaźnik poziomu wody
Kolor
szary bezbarwny
Regulacja temperatury
NIE
Czas pracy
50 min
Obrotowa podstawa
TAK
filtr
tak
czas ładowania
240 min
trymer
tak
Możliwość mycia pod wodą
tak
Golenie
na sucho
Rodzaj golarki
męska
Średnia ocen (3) użytkowników
5.0/5.0