TRACER Bezprzewodowy zestaw cofania kamera z monitorem S1 Wireless

Kamera cofania Tracer Rview S1 Wireless z monitorem sprawi, że codzienne manewrowanie, cofanie i parkowanie autem stanie się łatwiejsze i bezpieczniejsze.


Bezprzewodowy zestaw cofania kamera z monitorem S1 Wireless

Model: TRACER3

199,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

9urodziny

Auta fabrycznie wyposażone są w różne akcesoria samochodowe, nie zawsze wystarczająco praktyczne i przydatne. Można to poprawić zaopatrując się w pomocne gadżety do aut, które pozwolą na pewniejszą i bezpieczniejszą podróż dopełniając funkcjonalność samochodu, dzięki czemu ułatwiają jazdę czy parkowanie i oszczędzają czas.

Do takich akcesoriów motoryzacyjnych należą zestawy cofania złożone z kamery i monitora, które w wygodny sposób umożliwiają obserwację przestrzeni w której parkujemy i znacznie ułatwiają sam manewr.

Niemal każdy wie jak ciężko jest zaparkować szczególnie tyłem oraz kiedy jest mało miejsca. Bliskość innych aut czy jakieś niespodziewane przeszkody stwarzają niebezpieczeństwo zdarzenia nie tylko na parkingach prze supermarketach. Zestaw cofania sprawdzi się w każdym miejscu, także gdy wyjeżdżamy z innego miejsca parkingowego lub z własnego garażu. Obserwacja tylnego i bocznych lusterek nie daje takiego pola widzenia jak kamera cofania, która dokładnie obejmuje całą przestrzeń z tyłu auta, którą kierowca wygodnie może obserwować na monitorze.

Wyposażenie bezpieczeństwa

Zestaw cofania ułatwia i zwiększa komfort wycofywania oraz parkowania auta, znacząco poprawia także bezpieczeństwo wykonywania tych manewrów. Jeśli można poprawić te dwa elementy kierowania samochodem, warto pomyśleć o akcesoriach do auta, które to zapewnią. Oprócz kamery cofania można też zaopatrzyć się w inne gadżety samochodowe, które również poprawiają jakość i bezpieczeństwo jazdy. Do takich urządzeń należą pozostałe kamerki, czyli rejestratory samochodowe zapisujące przebieg trasy jako zabezpieczenie w przypadku stłuczki lub wypadku, przed próbą wyłudzenia ubezpieczenia przez nieuczciwego kierowcę. Uchwyty na telefon i zestaw głośnomówiący z kolei zapewnią bezpieczeństwo zmniejszając rozpraszanie uwagi kierowcy w czasie rozmowy telefonicznej podczas jazdy, co często się zdarza.

Wszystkie te gadżety do auta można znaleźć w kategorii Akcesoria samochodowe.

Kamera cofania w zestawie z monitorem

Zestaw cofania kamera Tracer Rview S1 Wireless z monitorem to nieoceniony pomocnik sprawiający, że codzienne manewrowanie, cofanie i parkowanie autem staje się wygodniejsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze. To z pozoru niewielkie urządzenie samochodowe zawiera w sobie wielkie możliwości.

Dokładnie i wyraźnie pokazuje całe spektrum przestrzeni z tyłu samochodu, dzięki czemu można precyzyjnie zaparkować także w wąskich miejscach.

Montaż zestawu cofania Tracer Rview S1 Wireless jest wyjątkowo prosty, wystarczy podłączyć go do światła cofania. Bezprzewodowa funkcja przesyłania sygnału wideo od nadajnika do odbiornika dzięki antenom znacznie ułatwia instalację całego zestawu, co jest dużym atutem tego modelu. Kamerka cofania zarejestruje obraz, a monitor wszystko pokaże. Zaletą jest fakt, że można zamontować go w dowolnym miejscu, tak żeby kierowcy wygodnie było go obserwować.

Komfortowe, precyzyjne oraz bezpieczne parkowanie to podstawowe zadanie, jakie zapewnia i spełnia zestaw cofania Tracer Rview S1 Wireless.

Zwiększ komfort i bezpieczeństwo manewrów pojazdem i wybierz uniwersalny zestaw kamery cofania z wyświetlaczem Tracer RVIEW. Z łatwością zainstalujesz go w swoim aucie, bez poważnych ingerencji w poszycie, deskę rozdzielczą oraz układ elektryczny auta. Podłączenie zasilania zestawu pod światło cofania umożliwia włączani zestawu automatycznie, po wrzuceniu wstecznego biegu.

Monitor składany na kokpit, o przekątnej ekranu 4,3 cala dedykowany do kamer cofania i innych urządzeń ze złączem RCA Cinch. Regulowany uchwyt montażowy z mocną taśmą, pozwala na instalacje zarówno na desce rozdzielczej, jak również na szybie czy też podsufitce auta. Wyświetlacz posiada dwa wejścia video oraz regulację parametrów obrazu. Włącza się automatycznie w momencie otrzymania sygnału.

Kamera z diodami IR, wbudowana w ramkę tablicy rejestracyjnej to wygodne rozwiązanie, umożliwiające montaż zestawu w miejsce klasycznej plastikowej ramki tylnej tablicy rejestracyjnej. Dzięki temu unikamy konieczności wykonywania dużych nawiertów w zderzaku czy też klapie bagażnika. Wystarczy przeprowadzić do bagażnika kabel kamery, by była gotowa do działania. 4 diody podczerwieni umożliwiają czytelny podgląd obrazu w trudnych warukach oświetlenia, m.in. w nocy czy też w tunelu.

Zestaw bezprzewodowy 2,4 Ghz pozwoli Ci połączyć kamerę oraz monitor bez konieczności prowadzenia wiązki przez całe auto. Zarówno nadajnik, jak i odbiornik wyposażone są w mocne anteny, gwarantujące stabilny przesył obrazu przez całą długość samochodu bez najmniejszych zakłóceń. Uprość instalację zestawu Tracer RVIEW do minimum wybierając opcję bezprzewodową do przesyłania sygnału wideo!

Zestaw umożliwia działanie zarówno w trybie biegu wstecznego, jak też ciągłego podglądu. W przypadku tego pierwszego trybu oba elementy należy podłączyć do świateł cofania co sprawi, że będzie się ono uruchamiać automatycznie po włączeniu wstecznego biegu. Można jednak oba elementy podłączyć do gniazdek zapalniki odpowiednim wtykiem (brak w zestawie), sprawiając, że zestaw będą przesyłać obraz z kamery przez cały czas od momentu gdy w gniazdkach zapalniczki (kokpit, bagażnik) pojawi się zasilanie.

Wymiary produktu:

 • przekątna ekranu 4,3 cala
 • podstawa po opuszczeniu ekranu 13,6x11x2 cm (szer.-gł.-wys.)
 • podstawa po podniesieniu ekranu 13,6x11x8,8 cm (szer.-gl.-wys.)

Cechy:

 • obiektyw (stopnie): 120
 • doświetlenie: IR LED
 • akcesoria dodatkowe: szybkozłączka do kabli (2 szt.)
 • przekątna ekranu (cale): 4,3"
 • rozdzielczość ekranu: 800x480
 • zasilanie (V): 12V DC
 • transmisja danych: bezprzewodowe RF 2.4Ghz
 • wymiary ramki tablicy (mm): 546 x 140 x 21
 • kabel zasilania (mm): 100 (1 szt. kamera + 1 szt. monitor)
 • elementy zestawu: ramka z kamerą, monitor, kabel VIDEO, kable zasilające
 • regulacja nachlenia kamery (stopnie): 30

Szczegóły produktu

TRACER3

Specyfikacja

Typ: Kamera cofania

Szybkie porównanie

Produkt
TRACER Bezprzewodowy zestaw cofania kamera z monitorem S1 Wireless Bezprzewodowy zestaw cofania kamera z monitorem S1 Wireless Myjka ciśnieniowa ze szczotką Water Zoom Max Myjka ciśnieniowa ze szczotką Water Zoom Max Security Cam 3w1: kamera monitoringu, kamera samochodowa i sportowa Security Cam 3w1: kamera monitoringu, kamera samochodowa i sportowa
Dostępność
Cena
199,99 zł
179,90 zł -27,79% 129,90 zł
179,90 zł -11,12% 159,90 zł
Typ
Kamera cofania
5 / 5
rating
(3 opini)
Filtruj recenzje
(3)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Maciej
rating
2021-09-30
5
OK
OK, produkt zgody z opisem.
Damian
rating
2021-10-27
5
Polecam
Szybka realizacja
Sylwia
rating
2021-12-13
5
Kamera OK
Prosty montaż