• -200,00 zł
  • Obecnie brak na stanie
  • Zniżka 200,00 zł

Platforma wibracyjna VibroShaper to idealny sposób na wymarzoną sylwetkę dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu na ćwiczenia.

Wykonuj aż 3 ćwiczenia na jednym urządzeniu z platformą wibracyjną. To urządzenie dla osób, które chcą o siebie zadbać. 


Tylko teraz -200 zł rabatu

VibroShaper - platforma wibracyjna

Model: M12156

Cena regularna 899,99 zł 699,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 699,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Kup na raty: Rata od 70.00zł

VibroShaper - platforma wibracyjna

Wizyta na siłowni czy treningi fitness wiążą się z kosztami i są czasochłonne, ćwiczenia wymagają też sporo wysiłku i zaangażowania różnych części ciała. Nie każdy ma dość czasu czy chęci na takie treningi, choć chciałby mieć idealną sylwetkę. A co jeśli zgrabne i piękne ciało można uzyskać bez większego wysiłku i to we własnym domu oglądając przy tym telewizję? Dzięki platformie wibracyjnej VibroShaper to jest możliwe!

Platforma do ćwiczeń fitness

Platforma do ćwiczeń fitness VibroShaper trenuje i modeluje mięśnie całego ciała. Nie tylko pozwala na szybkie i wygodne wykonanie treningu w domowym zaciszu. Można powiedzieć, że to urządzenie do ćwiczeń wykonuje za nas całą pracę, której wymaga tradycyjny trening. Dlatego jest bezpieczne dla kości, stawów i ścięgien, ponieważ nie wymaga ich angażowania. Jeśli jednak komuś brakowało by trochę wkładu własnego, do platformy wibracyjnej można zamontować taśmy naciągające z technologią Fit Tensor.

Co dają treningi na platformie wibracyjnej

Platforma wibracyjna VibroShaper masażer działa rozluźniająco na mięśnie, korzystnie na krwiobieg i regenerację organizmu, poprawia samopoczucie, energię i witalność. Wpływa na redukcję cellulitu i wyszczupla sylwetkę, działając na mięśnie nóg, ud, pośladków, brzucha i rąk. Ćwiczenia na platformie wibrującej to trening, masaż oraz rozciąganie w jednym i to bez większego wysiłku. VibroShaper wzmacnia efekt ćwiczeń, a wybór i szybka zmiana intensywności to duża wygoda. Regulację tempa wibracji można też uzyskać poprzez zmianę ułożenia stóp. Efekty ćwiczenia na platformie wibracyjnej osiąga się szybko i skutecznie. Krótki trening daje więcej niż pół godziny biegania, zaletą jest możliwość wykonania trzech ćwiczeń na jednym urządzeniu. Jeśli staniemy na środku, uzyskujemy symulację chodu, przy niedużym dystansie między stopami joggingu. Umieszczenie stóp szeroko to z kolei efekt symulujący sprint. Można również wybrać ćwiczenia siedzące na platformie wibracyjnej czy połączyć trening z różnymi innymi ćwiczeniami.

Wibracyjna platforma - działanie

Do wyboru są dwa tryby pracy – manualny i automatyczny. Tryb manualny umożliwia indywidualne ustawienie czasu trwania treningu oraz tempa wibracji. Tryb automatyczny VibroShaper oferuje trzy różne, zdefiniowane programy treningowe. Wszystkie opcje można w wygodny i praktyczny sposób ustawiać przy pomocy przycisków na pulpicie sterowniczym lub na pilocie, można je zmieniać nawet w trakcie ćwiczeń. Urządzenie ma wyświetlacz programów, czasu i tempa wibracji. Wibracyjna platforma do ćwiczeń VibroShaper ma antypoślizgową pokrywę wierzchnią i podkładki gumowe. Kółka transportowe ułatwiają przenoszenie i przechowywanie urządzenia.

Trening na platformie wibracyjnej to wygoda i oszczędność czasu oraz możliwość uzyskania efektów różnych ćwiczeń na jednym urządzeniu bez dużego zaangażowania.

Szczegóły produktu

Vibroshaper
M12156

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Antypoślizgowa pokrywa wierzchnia i podkładki gumowe
W zestawie: Pilot
Maks. obciążenie: 100 kg
Tryby pracy: Automatyczny
Manualny

Szybkie porównanie

Produkt
VibroShaper - platforma wibracyjna Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy-690 zł Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy-690 zł Legxercise Pro symulator chodzenia Legxercise Pro symulator chodzenia
Dostępność
Cena
899,99 zł 699,99 zł
690,00 zł
699,90 zł
Waga netto
3,2 kg
Dodatkowe informacje
Antypoślizgowa pokrywa wierzchnia i podkładki gumowe marznięcie stóp
Wyróżnione1
Trenuje i modeluje mięśnie całego ciała Skuteczność udowodniona klinicznie
Wyróżnione2
Trzy ćwiczenia na jednym urządzeniu Bierny trening dla seniorów
Wyróżnione3
Antypoślizgowa pokrywa wierzchnia i podkładki gumowe Idealny na skurcze, zespół niespokojnych nóg, mrowienie i wiele więcej.
Moc [W]
15 W
Zasilanie
sieciowe
W zestawie
Pilot Legxercise Pro
Funkcje dodatkowe
64 kroki na minutę
Maks. obciążenie
100 kg
Tryby pracy
Manualny 2
5 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Ania
rating
2021-09-27
5
Jestem bardzo zadowolona
świetne urządzenie