Domek Barbie Dreamhouse - idealny domek dla lalek Barbie.

Nowa wersja kultowego już domku dla lalek Barbie Dreamhosue. Barbie Dreamhouse Deluxe GRG93 daje nieskończone możliwości zabawy. Ten wymarzony domek dla lalek o wysokości ok. 109 cm i szerokości ok. 104 cm zachęca do zabawy z każdej strony dzięki 3 poziomom oraz 10 obszarom zabawy (w środku i na zewnątrz).

Zobacz model domku 3D


(7)

Barbie DreamHouse Deluxe - Nowy Domek dla lalek

Model: GRG93

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Miesiąc seniora

Barbie DreamHouse Deluxe

Dopasuj przestrzeń do swojego stylu

„Trawnik” i basen można ustawiać na różne sposoby na pierwszym i trzecim poziomie, a zjeżdżalnię można przymocować w czterech miejscach na drugim poziomie. Gdy przygotujesz wystrój, stwórz wyjątkową atmosferę do zabawy dzięki trzem melodiom, wielu efektom dźwiękowym i światełkom, które możesz dostosować.

Daj się zachwycić mebelkami z funkcją transformacji

Grill przekształca się w słodki bufet, punkt rekreacyjny zmienia się w miejsce zabaw dla zwierzątek, a łóżko piętrowe wyciąga się ze ściany. Wymyślaj różnorodne opowieści, od codziennych zadań domowych po wyjątkową imprezę – do dyspozycji masz: kuchnię, salon, jadalnię, sypialnię, łazienkę, basen, balkon, pokój taneczny i nie tylko. Pozwól Barbie i jej przyjaciołom jeździć w górę i w dół windą, napełnij basen wodą, aby się wykąpać, opalaj się na tarasie na 3 poziomie i baw się z pupilami na basenie dla zwierzątek ze zjeżdżalnią.

Odkryj ponad 75 akcesoriów!

Wszystkie mają autentyczne detale, które sprawiają, że zabawa z Barbie jest jeszcze bardziej realistyczna. Dzięki fantastycznym możliwościom dostosowania i bogactwu różnorodnych elementów dzieci od 3 roku życia pokochają zabwę domkiem Barbie Dreamhouse Deluxe. Wymagany montaż. Lalki, pojazd i wózek inwalidzki nie znajdują się w zestawie. Wymaga 3 baterii alkalicznych typu AA (LR6); nie znajdują się w zestawie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

W Nowej wersji domku jest nowy układ poziomów, przekładana zjeżdzalnia, inna kompozycja stref relaksu oraz nowe dźwięki z kuchni i łazienki. Nowa wersja domku daje więcej możliwości do samodzielnej aranżacji wnętrza.

Model 3D domku Barbie Dreamhouse Deluxe


źródło: barbie.mattel.com

Szczegóły produktu

GRG93

Specyfikacja

Wymiary rozłożonego urządzenia: 104 x 109 cm
Wymiary: 76 x 76 x 22 cm
Typ baterii: 3 x AA (brak w zestawie)
Wiek: 3 lata +
Waga: 8 kg
Efekty: Dźwiękowe oraz świetlne
Średnia ocen (7) użytkowników
5.0/5.0

Klienci, którzy wybrali ten produkt, kupili rownież