Niania elektroniczna MOTOROLA MBP 855 CONNECT dla niemowląt i ich rodziców

Motorola MBP855 Connect to elektroniczna niania Wi-Fi z kolorowym ekranem 5,0" umożliwiająca połączenie z Internetem, aby wygodnie monitorować dziecko na smartfonie lub tablecie. Motorola MBP 855 Connect posiada funkcje zdalnego sterowania kamerą, cyfrowy zoomu, nocne monitorowania w podczerwieni oraz dwukierunkową komunikację.


Niania elektroniczna MOTOROLA MBP 855 CONNECT dla niemowląt i ich rodziców

Model: MBP855CONNECT

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Zdrowe odżywianie

OPIS I DANE

Motorola MBP855 Connect to elektroniczna niania Dual Mode HD Wi -Fi z ekranem 5.0 umożliwiająca połączenie z Internetem, aby monitorować Twoje dziecko na dowolnym smartfonie lub tablecie niezależnie od czasu i miejsca, w którym aktualnie jesteś. Urządzenie oferuje także funkcje zdalnego sterowania kamerą, cyfrowego zoomu, nocnego monitorowania w podczerwieni i dwukierunkową komunikację, dzięki czemu wiesz co dzieje się z twoim dzieckiem i możesz swobodnie komunikować się z nim w dowolnym momencie.

LEPIEJ Z APLIKACJĄ

Kamera firmy Motorola z łącznością Wi-Fi działa za pośrednictwem bezpiecznej usługi w chmurze o nazwie Hubble. Aplikacja Hubble oferuje ci bezpłatne przesyłanie strumieniowe i inteligentne powiadomienia na smartfon, tablet lub komputer. Alarmy związane z ruchem, dźwiękiem i temperaturą w pokoju dziecka dają pewność, że nic nie umknie twojej uwadze. Miej kontrolę z dowolnego miejsca.

LEPIEJ MONITOROWAĆ AKTYWNOŚĆ DZIECKA

Elektroniczna niania wideo Motorola MBP855 Connect została stworzona z myślą o zapewnieniu rodzicom wygodnej metody na monitorowanie aktywności swojego dziecka z dowolnego miejsca. W zestawie znajdziemy moduł dziecka z obrotową kamerą, a także moduł rodzica z 5-calowym kolorowym ekranem. Dzięki temu dziecko jest pod stałą kontrolą w dzień i w nocy.

Dzięki zastosowaniu mikrofonu o wysokiej czułości, kamera w module dziecka przesyła zarówno obraz jak i dźwięk wprost na ekran modułu rodzica. Oferuje także funkcję zdalnego cyfrowego zoom, aby widzieć dokładnie reakcję dziecka. Korzystając z komunikacji dwustronnej, rodzice mogą w każdej chwili uspokoić dziecko jeszcze zanim dotrą do jego pokoju.

LEPIEJ OBSERWOWAĆ NA KILKU MONITORACH

Nowa generacja niań elektronicznych z technologią Dual Mode pozwala jednocześnie monitorować pociechy poprzez dołączony przenośny monitor i aplikację Hubble, zainstalowaną na urządzeniu mobilnym. Kamery za pośrednictwem sieci Wi-Fi strumieniują obraz wideo w rozdzielczości 720p na kompatybilne smartfony, tablety oraz komputery. Podczas gdy jeden z rodziców obserwuje dziecko na dołączonym do zestawu wyświetlaczu, drugi może podejrzeć poczynania pociechy z dowolnego miejsca na świecie.

ZAPEWNIĆ WIĘKSZY KOMFORT

Wszechstronna niania monitoruje i wysyła powiadomienia o temperaturze w pokoju najmłodszych, dzięki której dziecko zawsze będzie przebywało w optymalnych dla siebie warunkach. Warto skorzystać także z funkcji zdalnego odtwarzania 5 zaprogramowanych kołysanek. Uspokajające dźwięki pomogą dziecku zasnąć lub uprzyjemniają mu czas, aby rodzic mógł także chwilę odpocząć.

LEPIEJ WIDZIEĆ W NOCY

Kamerka potrafi rejestrować obraz nawet w zupełnych ciemnościach. Wszystko za sprawą technologii wykorzystującej podczerwień, gwarantującej czytelny obraz bez względu na warunki oświetleniowe. Dodatkowo wbudowane czujniki dźwięku i ruchu oraz system powiadomień gwarantują pełną kontrolę dniem i nocą.

Szczegóły produktu

MOTOROLA
MBP855CONNECT

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 5 fabrycznie zainstalowanych kołysanek
Aplikacja Hubble
tryb eco
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Zasilanie: sieciowo-akumulatorowe
Wymiary: 23x16,5x13 cm
W zestawie: moduł dziecka z kamerą, moduł rodzica, 2x Adapter, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, uniwersalny uchwyt StarGrip® do mocowania kamery na różnych powierzchniach (np. wózek lub łóżeczko)
Funkcje dodatkowe: dwukierunkowa łączność głosowa
nagrywanie wideo, robienie zdjęć
Funkcje: pomiar temperatury w pomieszczeniu
Zasięg: 300 m
Wyświetlacz: tak
Waga: 0,5 kg
Zestaw Słuchawkowy: NIE
Tryb nocny: tak
Mikrofon: tak
Sterowanie głośnością: tak
Funkcja Zoom: tak

Szybkie porównanie

Produkt
Niania elektroniczna MOTOROLA MBP 855 CONNECT dla niemowląt i ich rodziców Niania elektroniczna MOTOROLA MBP 855 CONNECT dla niemowląt i ich rodziców PERFECT MIX - Wielofunkcyjne Urządzenie Kuchenne PERFECT MIX - Wielofunkcyjne Urządzenie Kuchenne Step2Walk - kompaktowa bieżnia dla seniorów Step2Walk - kompaktowa bieżnia dla seniorów
Dostępność
Cena
1 099,99 zł
1 099,90 zł 1 066,35 zł
1 119,99 zł
Opis

Motorola MBP855 Connect to elektroniczna niania Wi-Fi z kolorowym ekranem 5,0" umożliwiająca połączenie z Internetem, aby wygodnie monitorować dziecko na smartfonie lub tablecie. Motorola MBP 855 Connect posiada funkcje zdalnego sterowania kamerą, cyfrowy zoomu, nocne monitorowania w podczerwieni oraz dwukierunkową komunikację.


Produkt niedostępny. Zobacz naszą aktualną ofertę


Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, niezastąpione w codziennym gotowaniu.

Jest wyposażone m.in. w takie funkcje, jak blendowanie, gotowanie (w tym na parze), ubijanie, miksowanie i podsmażanie. W komplecie znajdują się dodatkowe akcesoria, dopełniające poszczególne funkcje urządzenia.

  • pojemność: 2 litry
  • dodatkowe akcesoria w zestawie
  • wygodna pokrywa z otworem

Kompaktowa bieżnia dla seniorów Step 2 Walk Treademill to idealne rozwiązanie na trening bez wychodzenia z domu.

Dodatkowe informacje
tryb eco
Wyróżnione1
Moc: 500 W
Wyróżnione2
Maks. waga użytkownika 120 KG
Wyróżnione3
Proste składanie i przechowywanie
Wykonanie
tworzywo sztuczne
Moc [W]
500 W
Zasilanie
sieciowo-akumulatorowe
Wymiary
23x16,5x13 cm
W zestawie
moduł dziecka z kamerą, moduł rodzica, 2x Adapter, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, uniwersalny uchwyt StarGrip® do mocowania kamery na różnych powierzchniach (np. wózek lub łóżeczko)
Funkcje dodatkowe
dwukierunkowa łączność głosowa Proste składanie i przechowywanie
Maks. obciążenie
120 KG
Funkcje
pomiar temperatury w pomieszczeniu
Liczba prędkości
0 - 5 km/h
Zasięg
300 m
Wyświetlacz
tak
Waga
0,5 kg
Zestaw Słuchawkowy
NIE
Tryb nocny
tak
Mikrofon
tak
Sterowanie głośnością
tak
Funkcja Zoom
tak
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!