• Obecnie brak na stanie
Belena Air Balance masażer stóp shiatsu z kompresją

Pod koniec długiego dnia nogi i stopy bywają niesamowicie zmęczone. Im jest się starszym, tym częściej tak się dzieje, nawet gdy poruszamy się coraz mniej. Również po ćwiczeniach obolałe nogi sprawiają problemy, a cały dzień w szpilkach jest nie do wytrzymania. Jak radzić sobie z takimi problemami? Odpowiedzią jest Belena Air Balance, masażer do stóp.


Belena Air Balance masażer stóp shiatsu z kompresją

Model: M30479

799,90 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 799,90 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

9urodziny

Belena Air Balance to niesamowity masażer do stóp, który w ciągu kilku minut kojąco relaksuje nogi i stopy – za naciśnięciem jednego przycisku. Łączy pobudzający masaż 3D akupresurą i kompresją z ciepłem podczerwieni. To wyższy poziom masażu i lepszego samopoczucia. Pobudzający, rozgrzewający masaż shiatsu wykorzystuje kompresję dla równomiernego działania. Masażer ma 2 głowice masujące 3D i 60 wypustek do masażu akupresurą, z 2 poziomami intensywności masażu oraz 3 poziomami kompresji. Praktyczna funkcja timera wyłącza urządzenie automatycznie po 15 minutach.

Urządzenie do masażu stóp i nóg 

Sekretem rewolucyjnego masażu stóp Shiatsu z Belena Air Balance jest idealne połączenie masażu i ucisku kompresji. Unikalne zestawienie tych dwóch technik odpręża ciało dla lepszego samopoczucia, przyspiesza i potęguje efekty, zapewniając jednocześnie kojący relaks. Masażer do stóp Belena to:

 • Głowice masujące 3D z 12 nasadkami stymulującymi, dopasowujące się do łuku stopy.
 • 60 wypustek masujących aktywujących najważniejsze punkty refleksyjne w stopach i masujące podeszwy stóp.
 • Kompresja pneumatyczna z pulsującym ciśnieniem zapewnia intensywniejszy relaks.
 • Masaż kompresyjny poprzez innowacyjną komorę powietrzną działa pobudzająco.

Innowacyjny masażer do stóp 

Innowacyjny, pneumatyczny rękaw uciskowy pomaga zwiększyć efekt masażu pulsującym uciskiem z boków i góry. To dodatkowo wspiera działanie stymulujące i relaksujące. W połączeniu z funkcją głębokiego ogrzewania na podczerwień, masażer do stóp Belena Air Balance ożywia je w ciągu zaledwie kilku minut. Dokładnie wtedy, kiedy tego chcemy i gdziekolwiek tego potrzebujemy.

Urządzenie do masażu stóp i nóg Belena Air Balance 

Zmęczone i obolałe nogi nie są jedynie przypadłością wieku starszego. Intensywny dzień na nogach, w szpilkach czy treningi również skutkują zmęczeniem nóg. Wizyty w salonach i zabiegi są czasochłonne i kosztowne. Czy można cieszyć się w zaciszu własnego domu z kojącego masażu stóp? Okazuje się, że można! Belena Air Balance to innowacyjne urządzenie do masażu stóp i nóg, które w ledwie kilka minut ożywi je zawsze wtedy, gdy tego potrzebujemy. Air Balance jest idealny dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, dla rozluźnienia mięśni stóp i nóg.

Masażer o potrójnym działaniu 

Ten masażer do stóp działa relaksująco i kojąco na stopy oraz nogi, dzięki innowacyjnemu i unikalnemu połączeniu 3 technik. Łączy profesjonalny, rozgrzewający masaż stóp 3D-Shiatsu z pobudzającą akupresurą, głębokim ciepłem na podczerwień i stymulującą kompresją pneumatyczną. Masażer działa równomiernie dzięki wykorzystaniu kompresji. Dodatkowo nowatorski, pneumatyczny rękaw uciskowy wspiera działanie relaksacyjne i stymulacyjne, oraz zwiększa efekty masażu dzięki pulsacyjnemu uciskowi z góry i z boków. To wyższy poziom masażu oraz idealne połączenie, które wpływa bardzo odprężająco i relaksująco na ciało, pobudza umysł i zapewnia lepsze samopoczucie.

Jak działa masażer do stóp Belena Air Balance? 

Urządzenie do masażu stóp Belena Air Balance to:

 • 2 głowice masujące 3D umieszczone pośrodku z 12 nasadkami stymulacyjnymi, które idealnie dopasowują się do łuku stopy i dzięki temu zapewniają niezwykle korzystny oraz kojący masaż.

 • 60 indywidualnie poruszających się wypustek masujących, które intensywnie masują i aktywują najważniejsze punkty refleksyjne w przedniej oraz tylnej części podeszwy. Wypustki akupresury aktywują się, by stymulować stopy dla lepszego samopoczucia.

 • Funkcja ogrzewania na podczerwień jeszcze bardziej poprawia samopoczucie. Wystarczy nacisnąć przycisk, żeby masaż był bardziej relaksujący i przytulnie ciepły.

 • Funkcja 3 poziomowej kompresji pneumatycznej wykorzystuje pulsujące ciśnienie, aby zapewnić jeszcze bardziej intensywny i skuteczny relaks.

 • Ucisk pulsacyjny całej stopy dodatkowo potęguje działanie kojące. Aktywuje przepływ energii, dzięki czemu od razu od razu można poczuć się odświeżonym i pełnym energii.

 • Pobudzenie przez masowanie podeszwy stóp i pięt, jak również symultaniczny masaż kompresyjny poprzez innowacyjną komorę powietrzną.

 • Dzięki dwóm przełączanym, indywidualnym ustawieniom intensywności masażu, można zrelaksować podeszwy stóp.

 • Inteligentny timer - wyłącznik automatycznie wyłącza urządzenie do masażu stóp po 15 minutach.

 • Pokrywę, czyli pneumatyczny rękaw można myć.

Kojący masaż stóp i nóg w domu 

Belena Air Balance to idealny masażer do stóp dla niesamowicie kojącego relaksu w domu i w innym dowolnym miejscu. Wystarczy włożyć stopy, wybrać program i się odprężyć. Z podczerwienią lub bez, z funkcją intensywnej kompresji lub bez. Podczas masażu można robić to, co się chce. Czytać, rozmawiać przez telefon, oglądać telewizję, słuchać muzyki lub po prostu się zrelaksować. Po 15 minutach jest się bardziej odprężonym i naładowanym energią na cały dzień!

Szczegóły produktu

M30479

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 2 głowice masujące
60 wypustek do masażu
W zestawie: Belena Air Balance
pokrowiec
Funkcje: 2 poziomy intensywności
3 poziomy kompresji
kompresja
masaż stóp 3D Shiatsu

Szybkie porównanie

Produkt
Belena Air Balance masażer stóp shiatsu z kompresją Belena Air Balance masażer stóp shiatsu z kompresją Total Fit kompleksowy sprzęt do ćwiczeń Total Fit kompleksowy sprzęt do ćwiczeń Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy-780 zł Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy-780 zł
Dostępność
Cena
799,90 zł
789,99 zł -25,32% 589,99 zł
780,00 zł
Dodatkowe informacje
2 głowice masujące
Wyróżnione1
3 tryby masażu i intensywności!
Wyróżnione2
15-minutowy automatyczny timer
Wyróżnione3
2 tryby funkcji grzania
W zestawie
pokrowiec
Funkcje
3 poziomy kompresji
5 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Ewa
rating
2022-11-08
5
Polecam Belena
Polecam jak ktoś się waha bo spełnia dobrze swoją funkcje to urzadzenie miło masuje