• Obecnie brak na stanie

Obieranie warzyw i owoców cienko ze skórki bez utraty miąższu nie jest łatwe. Wydrążanie gniazd nasiennych, krojenie w plasterki oraz paski jest czasochłonne i też nie za proste. Tym bardziej gdy chcemy uzyskać jakieś ozdobne, faliste kształty. Potrzebne są różne przybory, a w szufladzie robi się bałagan. Czy jest jakieś narzędzie, które łączy wszystkie te czynności ? Już jest! To uniwersalna obieraczka Starlyf 5 in 1 Peeler. A pięć oznacza, że oprócz obierania, krojenia i wydrążania, oferuje dodatkowo funkcje tarki oraz obieraczki do ryb.


Starlyf 5 in 1 Peeler uniwersalna obieraczka 1+1 zestaw!

Model: KPLS5IN1P

139,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Koszt wysyłki: 12,90zł

9urodziny

Wielofunkcyjne przybory kuchenne znacznie ułatwiają prace w kuchni, gotowanie i przygotowywanie różnych potraw. Jednak najczęściej można spotkać narzędzia do jednego zastosowania, na przykład obierania warzyw i owoców ze skórki.

Tymczasem często potrzeba je potem pokroić w plastry lub paski, albo zetrzeć na tarce czy wydrążyć gniazda nasienne. Niekiedy też przydają się jakieś ozdobne kształty. Nie wspomniawszy już o zupełnie innej rzeczy, jaką jest obranie ryb z łusek. Czy jest możliwe żeby wszystkie te czynności wykonało jedno narzędzie? Okazuje się, że wystarczy zaopatrzyć się w wielofunkcyjną obieraczkę.

Wszechstronna obieraczka

Starlyf 5 in 1 Peeler to uniwersalna obieraczka z pięcioma funkcjami:

  • obiera i kroi,
  • ściera,
  • wydrąża gniazda nasienne,
  • usuwa łuski z ryb.
  • wykonuje dekoracyjne, faliste cięcia.

Delikatnie ślizga się po warzywach oraz owocach obierając, a potem ostrze tnie je w plasterki. Tylna strona służy do wydrążenia gniazd nasiennych prostym przekręceniem. Przednia strona zapewnia ozdobne, faliste cięcie. Ząbkowana strona ułatwia usuwanie łusek z ryby. Obieraczka Starlyff jest bardzo łatwa i bezpieczna w użyciu. Ma ergonomiczny kształt i jest przystosowana zarówno dla osób leworęcznych, jak i praworęcznych.

Obieranie i cięcie

Jako obieraczkę, Starlyf Peeler używa się jak każdą inną, przykładając z przodu kciuk.

Ostrza ze stali nierdzewnej szybko, łatwo i bardzo cienko obierają warzywa oraz owoce, nie marnując miąższu. Wystarczy przyłożyć ostrze i przesuwać, żeby uzyskać cienką warstwę skórki. To samo ostrze umożliwia pokrojenie obranych warzyw i owoców w cienkie plasterki lub w paski bez żadnego wysiłku.

Tarka i wydrążarka

Druga funkcja obieraczki Starlyf to tarka. Po obraniu warzyw ze skórki, kładziemy je na desce i przesuwamy po nich tarkę.

Można je utrzeć oraz zrobić paski na zdrowe, warzywne spaghetti. Trzecia funkcja to wydrążanie. Wystarczy przekręcić od prawej do lewej, żeby wydrążyć jabłko i łatwo usunąć gniazda nasienne.

Oczyszczanie ryb i ozdobne cięcie

Czwarta funkcja to oczyszczanie ryb z łusek. Wystarczy użyć ząbkowanej strony, żeby łatwo usunąć łuski z każdej ryby.

Funkcja numer pięć, czyli przednia strona w pozycji pionowej, zapewnia ozdobne, faliste cięcie falistymi ostrzami. Można dzięki niej zrobić na przykład zdrowe chrupki i chipsy.

Szczegóły produktu

KPLS5IN1P

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Ergonomiczny uchwyt
Ostrze ząbkowane 3 mm
W zestawie: Instrukcja obsługi
Obieraczka STARLYF® 5-IN-1
Materiał: Stal nierdzewna
Waga: 50 g

Szybkie porównanie

Produkt
Starlyf 5 in 1 Peeler uniwersalna obieraczka 1+1 zestaw! Patelnia z powłoką kamienną Copper & Stone 24 cm Poduszka ortopedyczna Backright Seat Cushion Poduszka ortopedyczna Backright Seat Cushion
Dostępność
Cena
139,99 zł
119,90 zł -33,36% 79,90 zł
119,90 zł 99,90 zł
Dodatkowe informacje
Ostrze ząbkowane 3 mm
Wyróżnione1
Obiera, kroi, ściera, wydrąża nasiona, tworzy ozdobne wzorki i faliste cięcia!
Wyróżnione2
Nie tylko do warzyw - łatwo usuwa łuski z ryb.
Wyróżnione3
Bezpieczny i łatwy w użyciu - ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort.
W zestawie
Instrukcja obsługi
Materiał
Stal nierdzewna
Waga
50 g

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.