Jak optycznie zagęścić włosy?

Łysienie i wypadanie włosów to dolegliwości, które dotyczą coraz większej liczby osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zakola, lub widoczne przerzedzenia powodują dyskomfort i są źródłem ogromnych kompleksów. Profesjonalne zabiegi są jednak bardzo kosztowne i nie gwarantują satysfakcjonujących efektów. Jak zatem uporać się z kłopotem i zwiększyć swój komfort na co dzień bez obciążania portfela? Z pomocą przychodzi Dr Hair – nowoczesny kosmetyk optycznie zagęszczający włosy. Jego innowacyjna formuła powoduje natychmiastowy efekt zagęszczenia poprzez pokrycie skóry kosmetykiem w kolorze Twoich włosów.

Z roku na rok przybywa osób cierpiących na problemy związane z łysieniem, czy wypadaniem włosów. Powodów tego stanu jest naprawdę wiele – skłonności genetyczne, stres, zła dieta oraz szereg innych czynników. Bez względu na to, czy cierpisz na łysienie androgenowe, plackowate, czy bliznowaciejące jest dla Ciebie ratunek!

Szacuje się, że łysieje co 3 mężczyzna i co 5 kobieta. Jeżeli jesteś w tym gronie, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno pogodzić się ze swoim „nowym” odbiciem w lustrze, widząc, jak z dnia na dzień na Twoje głowie pojawiają się kolejne nieestetyczne zakola, czy prześwity. Starasz się ukrywać niedoskonałości szerokimi opaskami, czapkami, czy „doczepkami”? Po przeczytaniu tego artykułu, możesz odłożyć te akcesoria na bok. Już nie będą potrzebne ; ).

Dr Hair to innowacyjny kosmetyk będący odpowiedzią na potrzeby klientów cierpiących z powodu powyższych dolegliwości. Łysienie, czy inne problemy wymagają wykwalifikowanego leczenia, jednak – nie ukrywajmy – koszty profesjonalnych terapii i nowoczesnych zabiegów są bardzo wysokie. Co więcej, nigdy nie można mieć pewności, że dana metoda okaże się dla nas skuteczna, a efekty na tyle satysfakcjonujące, żeby nie żałować wydanych na kurację pieniędzy. Pamiętać trzeba również, o tym, że zabiegi wymagają systematycznego powtarzania i nie przynoszą natychmiastowego, wizualnego efektu – w przeciwieństwie do kosmetyku Dr Hair. Kosmetyk nie jest lekiem, ale zdecydowanie podnosi komfort podczas leczenia i odbudowy struktury włosa.

Dr Hair łączy to nowoczesny sposób na pozbycie się problemów z przerzedzonymi włosami - kosmetyk optycznie je zagęszcza i sprawia, że włosy wyglądają na znacznie zdrowsze i zadbane. Dr Hair to naładowane elektrostatycznie mikrowłókna najnowszej generacji, które wczepiają się we włosy. Nanowłókna Dr Hair w zaledwie 30 sekund zagęszczą rzadkie i przerzedzone włosy dając efekt gęstszej fryzury. Wystarczy posypać kosmetykiem miejsce, które tego wymaga, delikatnie wmasować i gotowe! Właśnie zamaskowałeś zakola oraz miejsce, w którym nie rosną włosy. Dzięki dostępności wielu kolorów kosmetyku, możesz wybrać idealny kolor i cieszyć się efektem gęstych, zdrowych, a co najważniejsze naturalnych włosów.

Efekt utrzymuje się do pierwszego mycia włosów. Kosmetyk nie utlenia się, ani nie „znika” z głowy, ponieważ mikrocząsteczki przyczepiają się do skóry oraz do naturalnych włosów.