Wielki test: jaką szczotkę do włosów wybrać?

Aby Twoje włosy zachowały swój piękny wygląd, nie wystarczą same odżywki i szampony. Wybór odpowiedniej szczotki do włosów nie może być przypadkowy, dlatego wybraliśmy dla Ciebie najlepsze propozycje.


Straight Wizard - szczotka do prostowania włosów

Z tą magiczną szczotką zaledwie w kilka chwil we własnej łazience ułożysz idealną fryzurę – niczym u profesjonalnego fryzjera.

Straight Wizard nada Twoim włosom fantastyczny połysk i objętość. Szczotka ma specjalną, ceramiczną powłokę, która bardzo łatwo oddaje temperaturę i w szybkim tempie się nagrzewa. Dzięki niej bez problemu rozczeszesz nawet najbardziej splątane, niesforne włosy, co znacznie ułatwiają cylindryczne wypustki.

Kolejną zaletą ceramicznej powłoki jest to, że skutecznie przeciwdziała elektryzowaniu się włosów. Z kolei duża powierzchnia pracy skraca czas stylizowania fryzury.

Czesząc włosy szczotką Straight Wizard po warstwie zewnętrznej wyprostujesz je, a jeśli chcesz unieść włosy u nasady i dodać im objętości, należy czesać je od wewnątrz.

Oczywiście, jak na nowoczesne urządzenie przystało, termiczna szczotka do włosów Straight Wizard jest wyposażona w wyświetlacz LCD oraz elektroniczną regulację temperatury.

Velform Instant Duo – lokówko prostownica

Szczotka do włosów, która pomoże Ci zrobić piękne, sprężyste loki, wyprostować włosy lub wystylizować delikatne fale? Odpowiedzią jest Velform Instant Duo.

To szczotka termiczna, której zadaniem jest nie tylko dbanie o to, by Twoja fryzura prezentowała się zjawiskowo. Dzięki wykorzystaniu specjalnej technologii skutecznie chroni Twoje włosy, utrzymuje w dobrej kondycji oraz nadaje im błyszczącego, gładkiego wyglądu.

Płytki szczotki Velform Instant Duo są pokryte sproszkowanym turmalinem, który emituje jony ujemne absorbujące wilgoć. Właśnie to sprawia, że urządzenie regeneruje i ochrania włosy, kiedy je stylizujesz.

Velform Instant Duo to szczotka do każdego typu włosów. W zależności od tego, do jakiego rodzaju zaliczają się Twoje włosy, możesz dopasować temperaturę:

- cienkie włosy: niska temperatura

- włosy gęste/puszące się: wysoka temperaturę