Ortopedyczne wkładki do butów + miętowy balsam gratis

Wkładki łagodzące ból Superthotics wykonano na opatentowanej technologii. Te medycznie zaprojektowane przez lekarzy wkładki do butów mają na celu złagodzenie bólu i wyrównanie stóp, dla zapewnienia niezrównanego komfortu chodzenia.


Ortopedyczne wkładki do butów + miętowy balsam gratis


169,99 zł

Wybierz Rozmiar

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Gwarancja dostawy przed świętami dotyczy wyłącznie zamówień produktów oznaczonych etykietą z napisem "dostawa przed świętami" złożonych do 19.12.2023 r.

Superthotics – łagodzące ból wkładki ortopedyczne

Wiele osób boryka się z bólem stóp, kostek, goleni, kolan, bioder i pleców. Nie ułatwia to chodzenia i życia oraz wykonywana codziennych czynności. Te problemy mogą być powiązane z niewłaściwym ustawieniem stóp, ponieważ to one to są podstawą całego ciała. Okazuje się, że istnieje łatwy sposób na zmniejszenie lub wyeliminowanie bólu stóp. Odpowiedzią są ortopedyczne wkładki łagodzące ból, które natychmiast prawidłowo ustawiają stopy. Jakie wkładki ortopedyczne wybrać?

Wkładki na bóle

Łagodzące ból wkładki ortopedyczne do butów Superthotics dzięki ustawieniu stopy we właściwym położeniu oraz stabilizacji pięty i kostki dają efekt natychmiastowego złagodzenia bólu pleców, bioder, kolan, kostek i stóp. Opatentowany żel dodatkowo zapewnia amortyzację oraz wyjątkowy komfort przy chodzeniu. Zapewnia podparcie śródstopia, a siła stałego uderzenia rozkładana jest na całą stopę. Odpowiednie rozłożenie nacisku, pochłanianie wstrząsów wpływających na napięcie dolnych części ciała i ogólna stabilizacja w połączeniu, to podstawa codziennych czynności i aktywności.

Jak działają wkładki łagodzące ból Superthotics?

Budowa wkładek ortopedycznych opiera się na czterech kluczowych cechach.

  1. Zewnętrzny łuk wkładek łagodzących ból ma trwałe podparcie, co pomaga zmniejszyć ból i poprawić równowagę, dzięki czemu chodzenie, codzienne czynności czy ćwiczenia są bardziej komfortowe.
  2. Wewnątrz znajdują się opatentowane wkładki biodynamiczne. Ich unikalna konstrukcja działa tak, że zapobiega zapadaniu się łuków stopy, korygując kąt pod jakim stopa uderza o podłoże i zapewniając idealne dopasowanie. Naturalny odruch stóp, czyli wewnętrzna zdolność ciała do pochłaniania wstrząsów nazywa się pronacja. Stopy skręcają do wewnątrz w celu zmniejszenia nacisku wywieranego przez kontakt z podłożem. Nadmierna pronacja pojawia się wtedy, gdy stopy za bardzo uciekają do środka. Korekta kąta kontaktu stóp z podłożem zmniejsza lub eliminuje nadmierną pronację, co pozwala na szybkie i skuteczne zmniejszenie bólu i dyskomfortu.
  3. Na pięcie wkładek łagodzących ból Superthotics znajduje się Bio-lock wykonany z opatentowanego żelu, który stabilizuje piętę i kostkę dzięki ustawieniu stopy we właściwym położeniu. Żel zapewnia też dodatkową amortyzację i komfort chodzenia.
  4. Wkładki łagodzące ból dzięki podparciu śródstopia pomagają rozłożyć siłę stałego uderzenie od podłoża na całą stopę.

Przełomowe wkładki ortopedyczne do butów - zastosowanie Opatentowana technologia wkładek na ból Superthotics jak wykazano łagodzi bolesne problemy takie jak złamania przeciążeniowe, szyny na goleni, zapalenie ścięgien, palce młotkowate, haluksy i wiele innych. Badania kliniczne na osobach noszących przeciwbólowe wkładki do butów Superthotics wykazały, że odnotowały one znaczne zmniejszenie bólu w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Natomiast po 30 dniach noszenia wkładek łagodzących ból, 100% zgłosiło mniejszy ból stóp i kostek, mniej bólu kolana i mniejszy ból biodra, a 96% mniejszy ból pleców.

ODPRĘŻAJĄCY BALSAM MIĘTOWY

Sposób użycia: nałóż sporą ilość na stopy, dłonie i ciało, aby doświadczyć odprężającego działania balsamu.

Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Szczegóły produktu

KPLBOL0001BOT0006

Specyfikacja

W zestawie: 3 komplety podpiętek
Miętowy balsam gratis
Wkładka Superhotics
Skład: Krokosz barwierski
Liście/gałązki
Woda

Szybkie porównanie

Produkt
Ortopedyczne wkładki do butów + miętowy balsam gratis Ortopedyczne wkładki do butów + miętowy balsam gratis NERF Ultra Two E7921 /3 NERF Ultra Two E7921 /3 Mikser ręczny Desire Mikser ręczny Desire
Dostępność
Cena
169,99 zł
148,99 zł
149,99 zł
Dodatkowe informacje
przycisk zwalniający końcówki
Wyróżnione1
Miętowy balsam gratis
Wyróżnione2
Potwierdzona skuteczność
Moc [W]
350 W
W zestawie
Wkładka Superhotics 2 x końcówka do mieszania2 x końcówka do wyrabiania ciasta
Liczba prędkości
5
Skład
Liście/gałązki

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.