Kategorie

Dieta koktajlowa – czy można na niej schudnąć?

Opublikowano: Dieta

Zostaw komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz

Komentarze

 • Facet też może!
  Przez:Adam Samoncki Dnia 20-08-2019
  Ocena:
  5.0

  Jestem facetem i powiem wam, że mam duży brzuch na punkcie którego - głupio przyznać - ale mam ogromne kompleksy. Próbowałem wielu rzeczy, ale uwielbiam jeść i żadna dieta redukcyjna mi nie podpasowała. Próbowałem też ćwiczyć w domu, ale to nie dla mnie. Spodobała mi się jedna dziewczyna. Niby jestem przystojny i nie narzekałem wcześniej na relacje damsko - męskie, ale tym razem czułem się niepewnie. Przeczytałem tu o tej diecie. Pomyślałem, że raz kozie śmierć i spróbuję, chociaż nie pokładałem w tej diecie wielkich nadziei. Myślałem, że będę chodzić głodny. Na szczęście się miło rozczarowałem. Doceniłem wartość i wpływ błonnika na organizm. Wcześniej musiałem zjeść solidną porcję mięsa żeby się najeść, ale tu o dziwo, głodu nie czułem. Nie czułem też presji, koktajle mogą być bardzo smaczne. Schudłem ponad kilogram w zasadzie nie robiąc nic. To mnie zmotywowało do dalszej pracy nad sobą. Zapisałem się na siłownię a do diety z pewnością nie raz wrócę. Polecam ją wszystkim.

 • Dieta koktajlowa jest wspaniała!
  Przez:Ania Kalicka Dnia 13-08-2019
  Ocena:
  5.0

  Dziękuję za tę inspirację! Bardzo lubię nowości, w szczególności przepadam za testowaniem rozmaitej zdrowej żywności i różnych ćwiczeń. Prowadzę życie aktywne. Jestem wysportowana i szczupła. Lubię koktajle, zazwyczaj piję je zamiast deserów, ale postanowiłam spróbować tej diety i zobaczyć, co się stanie. Otóż przyznam, że w ogóle nie odczuwałam głodu na tej diecie, czułam się lekko i miałam dużo energii. Z łatwością się wypróżniałam i unormował mi się jeszcze bardziej metabolizm. To idealna dieta na lato i chętnie będę z niej korzystać na wakacjach. Myślę, że można na niej zdrowo schudnąć, chociaż ja nie miałam czego zrzucać. Mimo to odczułam znaczne wygładzenie skóry i zauważyłam o wiele bardziej płaski brzuch. Podoba mi się różnorodność smaków, które można wykorzystać. Polecam ją wszystkim, z pewnością koktajle to wspaniałe bomby witaminowe i energetyczne. Pozwalają uzupełnić niedobory. Dieta koktajlowa jest naprawdę super! Polecam ją wszystkim moim koleżankom a także i Wam.

 • Bomba witaminowa!
  Przez:Magda Malicka Dnia 09-08-2019
  Ocena:
  5.0

  Bardzo lubię koktajle, szczególnie w porze letniej. Dla mnie to idealne połączenie - picie i jedzenie w jednym. W tym roku postanowiłam skorzystać z tej tzw. diety koktajlowej. Pomyślałam, że fajnie będzie połączyć przyjemne z pożytecznym, trochę witamin dostarczę organizmowi a przy okazji nie zaszkodzi, jakbym trochę schudła. Podzieliłam dietę na te trzy okresy i piłam/jadłam jak jest w opisie. Kiedy mogłam już wprowadzić normalne posiłki, to jadłam sałatki i pełnowartościowe rzeczy. Udało mi się zrzucić bez zbędnego wysiłku dwa kilogramy w dwa tygodnie. Od razu poprawił się wygląd mojego brzucha, już nie wystawał. Zdrowe odżywianie od razu zaczęło być zauważalne w moim zachowaniu, miałam o wiele więcej energii i wstawałam o wiele wcześniej. Cera z dnia na dzień stawała się bardziej promienna, a włosy błyszczące. Ta dieta to coś niesamowitego, polecam wszystkim. Można o siebie zadbać a jednocześnie pić pyszne koktajle.