Lista produktów wg marki SCARLETT

SCARLET – urządzenia gospodarstwa domowego

Artykuły gospodarstwa domowego to szeroko pojęta kategoria. Większość jest niezbędna w codzienności w domach, pełniąc zróżnicowane funkcje. Do tego grona zalicza się także przydatny i praktyczny drobny sprzęt AGD.

Jednym z producentów drobnego sprzętu AGD jest rosyjska firma SCARLETT z siedzibą w Moskwie, marka z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji oraz sprzedaży urządzeń gospodarstwa domowego. Jest to jedna z trzech wiodących firm w tej branży działająca na rynkach wschodnich, na obszarze Rosji, Węgier, Rumunii, Łotwy, Litwy i Wspólnoty Niepodległych Państw, w Mołdawii, Kazachstanie, Białorusi i na Ukrainie. Produkty SCARLETT swoim zasięgiem obejmują 15 państw, blisko 90 sieci handlowych oraz prawie 3000 sklepów. Wytwarzane są w największych fabrykach w Azji, przy zachowaniu europejskich norm jakości.

Firma SCARLETT oferuje drobny sprzęt AGD oraz urządzenia służące pielęgnacji domu i ciała. Najbardziej jednak znana jest z produkcji urządzeń gospodarstwa domowego, które tworzone są w zgodzie ze światowymi trendami w branży, przy ciągłej analizie rynku oraz potrzeb i oczekiwań klientów.

Drobny sprzęt AGD SCARLETT

Co wyróżnia drobny sprzęt AGD SCARLETT? Ponad 20 lat sukcesów na rynkach wschodnich to wynik tego, że SCARLETT jest stabilną, ale dynamicznie rozwijającą się firmą, która stale otwiera się na potrzeby konsumentów. Urządzenia gospodarstwa domowego tej marki są w swojej klasie najlepsze w kwestii precyzji wykonania oraz funkcjonalności i niezawodności. Przy zachowaniu wysokiej jakości, ceny produktów są dla klientów atrakcyjne oraz cały czas konkurencyjne.

Drobny sprzęt AGD produkowany przez tą markę to standardowe modele urządzeń, ale też oferta dla wymagających klientów obejmująca wielofunkcyjne urządzenia i rozwiązania. Wszystko, co jest potrzebne w domu w zakresie urządzeń i drobnego sprzętu, można znaleźć w asortymencie produktów AGD SCARLETT.

Artykuły gospodarstwa domowego

Dlaczego warto wybrać urządzenia gospodarstwa domowego SCARLETT? Firma SCARLETT to zgrany zespół profesjonalistów, rozwijający się partnerzy oraz sprawdzeni dostawcy. To zawsze podstawa udanego biznesu, a w Polsce wyłącznych importerem i dystrybutorem sprzętu AGD tej marki jest firma Eurogama. Stawia ona tak jak sam producent na indywidualne podejście do potrzeb klientów i innowacyjne do jego obsługi, zapewniając dużą skuteczność oraz konkurencyjność.

Jako partner firmy SCARLETT również stawiamy na rozwój, oferując w swoim asortymencie szeroką gamę produktów i drobnego sprzętu AGD tej marki.