Lista produktów wg marki STANLEY ROGERS

Stanley Rogers – wyjątkowe naczynia kuchenne

Naczynia i akcesoria kuchenne są niezbędne w każdym domu do gotowania, podawania potraw oraz jedzenia. Najlepiej jeśli są piękne, wysokiej jakości, funkcjonalne i trwałe. Takie właśnie są naczynia do kuchni australijskiej firmy Stanley Rogers, jest to najbardziej kultowa marka sztućców w Australii. Od nich wszystko się zaczęło, potem dołączyły także produkty do jadalni i naczynia kuchenne.

Stanley Rogers – historia marki

Stanley Rogers, młody i energiczny przedsiębiorca w 1930 roku otworzył pierwszy sklep detaliczny w Melbourne. Ostrząc noże i naprawiając sztućce zauważał techniczne niuanse dobrej jakości sztućców oraz potrzeby klientów. Jego zamiłowanie do najwyższych standardów poskutkowało kupnem fabryki sztućców w Sheffield w Anglii, miejsca zwanego Miastem Stali i słynnego z produkcji sztućców. Stopniowo firma się rozwijała, a najlepsze dostępne materiały, spersonalizowana kontrola jakości i indywidualne projekty stały się znakiem rozpoznawczym marki Stanley Rogers.

Przez kolejne lata i pokolenia firma zyskiwała coraz większe uznanie jako specjalista i czołowy producent sztućców, ale także wysokiej jakości produktów do jadalni i naczyń kuchennych. Do dziś w firmie Stanley Rogers kładzie się nacisk na wyszukane materiały, kunszt wykonania produktów najwyższej jakości, a projektanci marki zobowiązani są do zachowania ponadczasowego stylu Stanleya.

Jako ciekawostkę warto dodać, że Stanley Rogers urodził się jako Shaul Rogowaj w Rosji na Ukrainie, w obawie przed prześladowaniami żydowska rodzina uciekła do małego miasteczka w  Polsce. Podczas I wojny światowej Stanley wyjechał do Warszawy i pracował przy sprzedaży wyrobów metalowych. W 1926 roku w wyniku zmian po wojnie wyemigrował z żoną i dwójką dzieci do Australii, zmieniając jednocześnie nazwisko.

Produkty kuchenne Stanley Rogers

Marka Stanley Rogers to kwintesencja najwyższej jakości i sztuki rękodzielniczej w zakresie wzorców jedzenia. Jest to wynik geniuszu projektowego Stanleya Rogersa, dzięki któremu jego nazwisko stało się największe w Australii i znane na całym świecie w temacie sztućców i kuchni.

Zestawy sztućców Stanley Rogers dopasowane są do posiłków, stołów i okazji. Wykonuje się je ze stali nierdzewnej, do wyboru wzory zarówno bardziej tradycyjne jak i nowoczesne. Choć zasadniczo marka jest znana z ponadczasowego wzornictwa i stylu. Przybory kuchenne to najlepszej jakości materiały i standardy, funkcjonalność i szykowne wzory projektowane indywidualnie. Jest to znak rozpoznawczy marki Stanley Rogers od wielu lat.